Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mikasio_

mikasio_

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8981
  • Znaleziska 160
  • Mikroblog 8821
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 7
mikasio_
mikasio_ 22.06.2026, 17:42:59
  • 1
#mecz wygląda jak Lincoln w tym badziewiu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kakaowy_chlebicek
kakaowy_chlebicek
22.06.2026, 17:43:20 via Wykop
  • 1
@mikasio_: rel
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_ 22.06.2026, 17:41:59
  • 0
#mecz fight fight
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 22.06.2026, 17:40:40
  • 4
#mecz jak bór nie zwali dziś do Messiego to nie wierzę w miłość
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 22.06.2026, 17:33:39
  • 6
#mecz kopyto zaraz dojdzie na kolegę obok, bo UWAGA - Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 22.06.2026, 17:20:49
  • 2
#mecz Borek, po co AŻ takie emocje przy całkiem zwyczajnych sytuacjach?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_
Autor
22.06.2026, 17:24:16 via Wykop
  • 1
@Desmosedici: odczuwa, doświadcza, doznaje, przeżywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_
Autor
22.06.2026, 17:27:19 via Wykop
  • 1
@ArchDelux: też tak myślę, dużo hałasu o nic
  • Odpowiedz
Djodak
Djodak
22.06.2026, 17:20:55
  • 8
#mecz lubię takie mecze. Ci co zostali w Austrii i ci co z niej emigrowali
Djodak - #mecz lubię takie mecze. Ci co zostali w Austrii i ci co z niej emigrowali

źródło: 4268

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 22.06.2026, 17:22:24 via Wykop
  • 2
@Djodak: nazistowski Erasmus xD
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_ 22.06.2026, 17:17:58
  • 1
#mecz 11 w Austrii - Gregoritsch dobrze by wyglądał w mundurze Hugo Boss, taki jakiś charakterystyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
22.06.2026, 17:12:16
  • 9
#mecz Duch Adolfa czuwa nad austryjakami
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 22.06.2026, 17:15:05 via Wykop
  • 0
@adam-pajac: z Argentyną też się tam źle nie mieli pod koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Krx_S
Krx_S
22.06.2026, 17:12:43
  • 47
Pamiętacie tą historię? Messi nie zjadł kiełbasy, bo była brudna od musztardy(na którą jest uczulony) i ją wyrzucił, Cristiano dostał szału, że gnój nie szanuje pieniędzy i nie docenia tego co ma i dla nauczki kazał mu zjeść całe opakowanie sarepskiej od DAGOMY. #mecz
Krx_S - Pamiętacie tą historię? Messi nie zjadł kiełbasy, bo była brudna od musztardy...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 22.06.2026, 17:13:27 via Wykop
  • 2
@Krx_S: to byli czasy, synkowi też chyba kazał musztardę wdupiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nieyakov
nieyakov
21.06.2026, 21:00:48
  • 13
to jest grupa śmiechu calego turnieju, nikt nie powinien z niej wyjść
#mecz
nieyakov - to jest grupa śmiechu calego turnieju, nikt nie powinien z niej wyjść
#mec...

źródło: 1000047871

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 21.06.2026, 21:01:34 via Wykop
  • 1
@nieyakov: powinni wyjść i nie wracać
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
21.06.2026, 20:50:59
  • 2
#mecz Belgia jest tak słaba że nawet nasze orły by zremisowały z nimi. A co mi tam zaryzykuję - nasze orły by wygrały z Belgią!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 21.06.2026, 20:52:37 via Wykop
  • 1
@BigVV: ostrożnie
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
21.06.2026, 20:50:08
  • 10
Ciekawostka: Belgia zaczyna się na literę B

#mecz
Mariuszzuk - Ciekawostka: Belgia zaczyna się na literę B

#mecz

źródło: 1000013330

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 21.06.2026, 20:51:31 via Wykop
  • 0
@Mariuszzuk: Belgia bez es
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_ 21.06.2026, 20:49:31
  • 5
#mecz piękny piruet xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElLama
ElLama
21.06.2026, 20:46:05
  • 156
Taki paździerz, że nawet Boras nie wie, co p-------ć

#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 21.06.2026, 20:47:11 via Wykop
  • 2
@ElLama: to się tak niezwykle rzadko zdarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ponton
ponton
21.06.2026, 20:44:38
  • 50
wpuścić Shaheda
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 21.06.2026, 20:46:01 via Wykop
  • 1
@ponton: jakiś nowy napadzior?
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
21.06.2026, 20:44:48
  • 17
W reprezentacji Iranu grają Irańczycy, dziękuję
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 21.06.2026, 20:45:27 via Wykop
  • 1
@JednaRenkaJedenKaleka: the more you know
  • Odpowiedz
Darson666
Darson666
21.06.2026, 20:43:45
  • 3
Niedawno włączyłem #mecz Ta Belgia to taka c-----a cały mecz była? XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 21.06.2026, 20:44:32 via Wykop
  • 0
@Darson666: ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Gomorakazowa
Gomorakazowa
21.06.2026, 20:39:56
  • 34
#mecz

Przypominam, że reprezentacja Belgii jest chyba jedyną rzeczą w tym państwie, która go jednoczy. Ponadto, ze względu na dwujęzyczność, podobno treningi reprezentacji są prowadzone w języku angielskim.

Dziękuję państwu,
Lacek Jaskowski
Gomorakazowa - #mecz 

Przypominam, że reprezentacja Belgii jest chyba jedyną rzeczą ...

źródło: Screenshot_20260621_223456_Chrome

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 21.06.2026, 20:41:38 via Wykop
  • 1
@Gomorakazowa: ciekawostki Laskowskiego się nie umywają do opowiastek o składaniu roweru... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna
21.06.2026, 20:37:54
  • 2
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ 21.06.2026, 20:38:15 via Wykop
  • 2
@LipaStraszna: lepiej bym tego nie ujął
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_ 21.06.2026, 20:36:51
  • 6
#mecz wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna synonimów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >
  • Niech ryczy z bólu ranny łoś, Zwierz zdrów przebiega knieje. Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś, To są zwyczajne dzieje.
  • Orion

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking