Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
leopolis
leopolis

leopolis

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10522
  • Znaleziska 699
  • Mikroblog 9823
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 58
leopolis
leopolis
leopolis 02.09.2021, 14:24:30 via Android
  • 0
#budujzwykopem mirki co na fundament styropian aqua czy styrodur?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leopolis
leopolis
leopolis
Autor
02.09.2021, 14:28:56 via Android
  • 0
@ksiak styropian 15 twrmoorganika ale teraz styropian niedostępny. Wszędzie czas oczekiwania minimum 2-3 m-ce. Ogólnie dramat:)
  • Odpowiedz
varoves
varoves
02.09.2021, 20:26:02
  • 0
@leopolis: ja mam aqua, imo styrodur lepszy bo twardszy
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 30.08.2021, 08:42:50 via Android
  • 0
#dreame #xiaomi # odkurzacze #agd czy dreame v12 posiada wymienny akumulator?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krajzega
krajzega
30.08.2021, 13:46:17
  • 1
@leopolis: tylko seria T
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis
Autor
31.08.2021, 08:41:02 via Android
  • 0
@krajzega dzięki
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 09.08.2021, 10:33:04 via Android
  • 0
#perfumy czym różni się Dior Sauvage Perfum 2019 od wersji bez daty? Pytam serio( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaroslaw_Keller
Jaroslaw_Keller
09.08.2021, 11:30:04
  • 4
@leopolis: Datę określa się, ponieważ z czasem perfumy przechodzą reformulacje i czasem pachną inaczej, mogą mieć gorsze lub lepsze parametry. Jak wiesz, w którym roku była reformulacja, to wiesz, z których roczników szukać butelki
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis
Autor
09.08.2021, 11:30:30 via Android
  • 0
@Jaroslaw_Keller dziękuję za odpowiedź
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 08.08.2021, 15:27:27 via Android
  • 0
#ogrodnictwo mirki i mirabelki jaka roślina na żywopłot. Nie chciałbym pchać się w tuje bo chyba nie za bardzo dobre dla gleby.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
08.08.2021, 15:31:23
  • 1
@leopolis: Buk, grab, choina kanadyjska, dereń, nawet głóg.
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis
Autor
08.08.2021, 17:59:30 via Android
  • 0
@powsinogaszszlaja @kjut_dziewczynka @michau93 @Polanin dziękuję za sugestie. Poczytam jeszcze o wszystkich odmianach, pielęgnacji i się na coś zdecyduję.
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 21.06.2021, 14:06:05 via Android
  • 3
#cygara piękny słoneczny dzień na wczasach więc wypada coś zapalić:) La Gloria Cubana Serie D No 5. Pyszne Petit Robusto. Moc oceniam na średnią, chociaż pod sam koniec było jej zdecydowanie więcej. Duzo aromatów orzechowych, gorzka czekolada, cedr, kawa. Na koniec trochę pieprzu. Świetny ciąg i chmury dymu jak nie Kuba.
leopolis - #cygara piękny słoneczny dzień na wczasach więc wypada coś zapalić:) La Gl...

źródło: comment_1624284365vGiS98sESLcPqTj5qv3KHB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leopolis
leopolis
leopolis 13.06.2021, 16:38:54 via Android
  • 0
#niemcy mieli jadę za tydzień do Świnoujścia i chciałbym jechać przez Niemcy żeby uniknąć czekania na prom. Jak jest teraz na granicy? Czy można swobodnie przejechać czy trzeba mieć negatywny wynik na covid? Oto?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....n
w.....n
konto usunięte 13.06.2021, 16:40:16
  • 0
@leopolis: od 30 maja wszystko zniesione
  • Odpowiedz
Funs
Funs
13.06.2021, 16:52:33
  • 2
@leopolis: do DE nie potrzebujesz nic, po powrocie do PL trza mieć test albo być zaszczepionym, jeżeli chodzi o kontrole to trza mieć pecha, żeby trafić

https://www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 05.06.2021, 18:31:37 via Android
  • 4
#cygara #kuba na zakończenie dnia klasyk RASS
leopolis - #cygara #kuba na zakończenie dnia klasyk RASS

źródło: comment_1622917897hQyGnAcvfNxcbih6vqX1kx.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leopolis
leopolis
leopolis
Autor
05.06.2021, 18:43:02 via Android
  • 2
@ignore48 do Ramona nie trzeba recenzji. Genialne cygaro z genialną konstrukcją. Akcenty drzewne, pełno orzechów, skóra, moc pełna. Zazwyczaj nie robię recenzji cygar bo nie chce kogoś, w przypadku negatywnej recenzji, zniechęcać do cygar. Jak chcesz będę robił( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
d.....s
d.....s
konto usunięte 06.06.2021, 19:10:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@leopolis: rób recenzje tak jak ja, zawsze lubię poczytać innych notek z degustacji, lepiej zrobić negatywna recenzję jeśli cygaro było słabe niż żeby następny kupił takie samo i się zniechęcił
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 05.06.2021, 14:48:26 via Android
  • 4
#cygara miało być #cohibafriday ale wczoraj zagęszczanie komarów na m3 było tak duże że nawet dym by ich nie odgonił( ͡º ͜ʖ͡º)
leopolis - #cygara miało być #cohibafriday ale wczoraj zagęszczanie komarów na m3 był...

źródło: comment_16229045069Gsy4wr4lHEsoMAvZkbcPQ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leopolis
leopolis
leopolis
Autor
05.06.2021, 19:18:29 via Android
  • 1
@leopolis wołam @ignore48 i @uzamkniete co mnie zaskoczyło to 3 równe tercje. Zazwyczaj ostatnia pieprzona, a tutaj dalej wanilia, orzechy, moc średnia, gładkie palenie, ciąg niestety doatateczny. Spodziewałem się czegoś więcej od cygara za 100 zł. Mam jeszcze kilka cygar dam im trochę czasu w kompostowniku. Ta sztuka od października w moim humidorze 65 % wilgotność w 16 C
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis
Autor
05.06.2021, 22:48:18 via Android
  • 0
@uzamkniete tak, wcześniej paliłem tylko siglo II i esplendidos.
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 22.05.2021, 14:11:03 via Android
  • 4
#cygara zaczynam 2h relaksu(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
leopolis - #cygara zaczynam 2h relaksu(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: comment_1621692662F9VNXsKatdH8ISrfNlEyQR.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zaaak
zaaak
zaaak
22.05.2021, 15:01:59 via Android
  • 2
Solidny kubańczyk
  • Odpowiedz
uzamkniete
uzamkniete
22.05.2021, 18:31:50 via iOS
  • 3
@leopolis: także tego ;)
uzamkniete - @leopolis: także tego ;)

źródło: comment_1621708309PYK37HGMYPt5H5JQzD8MYN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 16.05.2021, 13:37:55 via Android
  • 1
#kryptowaluty co to się z eth wyprawia( ͡° ʖ̯ ͡°)?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leopolis
leopolis
leopolis
Autor
16.05.2021, 13:44:51 via Android
  • 2
@Pawolito leci w dół odkąd kupiłem( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Pawolito
Pawolito
Pawolito
16.05.2021, 13:48:13
  • 1
@leopolis: Raczej odbije ale człowiek wiadomo się trochę cyka.
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 26.04.2021, 10:20:57 via Android
  • 0
#modameska #garnitur mireczki może ktoś szuka garnituru? Sprzedaję na olx garnitur #suitsupply najwyższą linia. Cena bardzo atrakcyjna. Ubrany tylko 1 raz. https://www.olx.pl/oferta/suitsupply-garnitur-hardford-rozmiar-50-szelki-CID87-IDHPR5L.html
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LichoToWie
LichoToWie
LichoToWie
26.04.2021, 10:24:14
  • 3
@leopolis: cześć, wystaw na grupie na facebook "Jak będzie z dandysami - sekcja handlu". Powinno zejść bardzo szybko.
  • Odpowiedz
bleuu
bleuu
bleuu
16.05.2021, 18:29:44
  • 0
Vinted też wystawiłeś? No może ktoś na ślub ogarnięty kupi ale ja ostatnio sprzedałem full canvas za 720 zł, siedział pół roku na aukcji. La spalla od suitsupply
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 28.03.2021, 09:57:29 via Android
  • 0
Czas już zrobić porządek z zdjęciami i filmami z ostatnich 10 lat( ͡º ͜ʖ͡º) jaki dysk #ssd polecacie w najlepszym stosunku cena/jakość? Fajnie by było 1TB. Pomocy mirko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoDoLot
DoDoLot
28.03.2021, 13:42:57
  • 0
@leopolis: kiedyś czytałem, że w dyski #ssd nie są najlepiej przystosowane do długotrwałego przechowywania danych, nie wiem na ile ten problem nadal występuje. Poza tym hdd jest sporo tańszy, po co przepłacać skoro ma to być tylko magazyn na zdjęcia, filmy.
  • Odpowiedz
oreze
oreze
28.03.2021, 22:25:36
  • 0
@leopolis: Bo jak się ssd zepsuje to szansa na odzyskanie danych jest bliska zeru, a jak padnie hdd to nic strasznego w sumie. Do tego nie będziesz tego mielić jak to trzymasz od 10 lat i nie jest Ci potrzebna jakaś duża szybkość, hdd są tańsze i tak dalej
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 21.02.2021, 19:08:44 via Android
  • 3
Na axn film #scifi Nowy Początek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leopolis
leopolis
leopolis 07.02.2021, 12:27:31 via Android
  • 0
#kfc poproszę kod na wingsy na priv. Oddam swój w zamian po zamówieniu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leopolis
leopolis
leopolis 31.01.2021, 18:18:56 via Android
  • 0
#kfc ma ktoś kod?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurix
Jurix
Jurix
31.01.2021, 18:32:05
  • 0
@leopolis: https://www.wykop.pl/wpis/55231511/wrzucilem-aktualizacje-na-strone-kfc-kupony-teraz-/
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 29.01.2021, 08:58:19 via Android
  • 3
#cygara fajny, nowy kanał na polskim YouTube o cygarach. Polecam wszystkim wykopowym aficionados( ͡º ͜ʖ͡º)
leopolis - #cygara fajny, nowy kanał na polskim YouTube o cygarach. Polecam wszystkim...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....s
d.....s
konto usunięte 01.02.2021, 21:10:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leopolis: ogólnie średnia formuła kanału, jak dla mnie zbyt powolne, ślimacze tępo - brak tego czegoś, nie wciąga tak jak zagraniczne Cigar Obsession albo Cigars Dialy.
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis
Autor
02.02.2021, 05:16:15 via Android
  • 0
@dildo-vaggins kanał świeży. Dopiero uczą się obycia przed kamerą. Daj im szansę( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 24.01.2021, 17:06:36 via Android
  • 1
#nfl mirki bo przespałem ten sezon gdzie teraz szukać streamów do spotkań NFL?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ever_Ns
Ever_Ns
24.01.2021, 17:10:27
  • 4
@leopolis: nflbite
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis
Autor
24.01.2021, 17:11:51 via Android
  • 0
@Ever_Ns o już sobie przypomniałem. Dzięki(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 19.01.2021, 07:25:33 via Android
  • 2
#cygara na tabakonline dostępne są cohiba behike 52(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). Niestety tylko 1 szt. na osobę więc proponuję zakładać konta na babcię, dziadka( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uzamkniete
uzamkniete
19.01.2021, 08:53:15
  • 0
@dzieju41: Fonseca KDT, San Cristobal El Principe, Hoyo de Monterrey du Depute, Rafael Gonzales Perlas, Montecristo Open Junior i jeśli zdecydujesz się przekroczyć 30 zł - Quai d'Orsay No. 50 ;)
  • Odpowiedz
d.....s
d.....s
konto usunięte 19.01.2021, 10:15:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzieju41: a mocniejsze od siebie polecam Alec Bradley Prensado, w okolicy 30zl
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 31.12.2020, 21:13:23 via Android
  • 5
#cygara RASS jak zawsze konstrukcja rewelacja, ciąg przyjemny. Trzeba będzie pudło zamówić( ͡º ͜ʖ͡º)
leopolis - #cygara RASS jak zawsze konstrukcja rewelacja, ciąg przyjemny. Trzeba będz...

źródło: comment_1609449202DwNToFpP7jw0qWgjBmKjDV.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....o
G.....o
konto usunięte 31.12.2020, 21:20:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@leopolis: jedno cygaro było cieniutkie a drugie grube jak świnia.
Może i ukąszenie świni boli ale to rany po leszczynie goją się najdłużej
#cytatywielkichludzi
  • Odpowiedz
leopolis
leopolis
leopolis 23.12.2020, 21:23:23 via Android
  • 0
#olx mirki na czym polega wysyłka przez olx? Czy jako sprzedający jestem jakoś chroniony przed wałkiem kupującego że np dostał inny produkt albo że w paczce nic nie było?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 19
  • Strona 11 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.05.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking