Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
langer

langer

Dołączył 4 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21300
  • Znaleziska 10125
  • Mikroblog 11175
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 60

346

Szef ukraińskiego MSZ o aferze wokół UPA: Nie wolno nakręcać spirali nienawiści

Szef ukraińskiego MSZ o aferze wokół UPA: Nie wolno nakręcać spirali nienawiści

Eskalacja konfliktu między Ukrainą a Polską nie przynosi korzyści ani Ukraińcom, ani Polakom napisał minister spraw zagranicznych Ukrainy Andrij Sybiha, komentując aferę w sprawie nadania przez Wołodymyra Zełenskiego ukraińskiej jednostce wojskowej imienia Bohaterów UPA"

-Shifu-
z
oko.press
dodany: 03.06.2026, 13:46:52
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    news
  • #
    informacje
langer
langer 04.06.2026, 09:35:42 via Wykop
  • 8
Afera Podkarpacka dlatego siedzą cicho ;)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lubie-sernik
lubie-sernik
04.06.2026, 09:09:55
  • 615
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".

W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD

W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
lubie-sernik - Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć". 

W Bangoku jest stras...

źródło: 20260531_151023

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langer
langer 04.06.2026, 09:26:34 via Wykop
  • 0
@Jestem_Tutaj: miała przy sobie fajki
  • Odpowiedz

691

Żona adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana!

Pokaż treści 18+

Żona adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana!

Podejrzanej Paulinie K.-K. przedstawiono kilkanaście zarzutów z art. 62 ust. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o przeciwdziałaniu narkomanii. Łódzka adwokat jest podejrzana o "wielokrotne posiadanie razem z inną, ustaloną osobą, znacznej ilości substancji psychotropowych w postaci mefedronu...

kukuryQ
z
polsatnews.pl
dodany: 03.06.2026, 09:04:53
  • 93
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    news
langer
langer 03.06.2026, 12:39:53 via Wykop
  • -12
@murdoc: a Ty nie piłeś nigdy ze swoją dziewczyną ?
RobertPupica
RobertPupica
01.06.2026, 18:06:42
  • 3
Moze byc
RobertPupica - Moze byc

źródło: IMG_5771

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langer
langer 01.06.2026, 18:18:47 via Wykop
  • 0
@RobertPupica: gdzie takie drogie paliwo?
  • Odpowiedz

518

Polak w finale nagrody EPO. MagRail lewituje 550 km/h na starych torach

Polak w finale nagrody EPO. MagRail lewituje 550 km/h na starych torach

Przemek Ben Pączek z firmy Nevomo stworzył MagRail, system pasywnej lewitacji magnetycznej montowany na istniejącej infrastrukturze kolejowej. Prędkość do 550 km/h, koszty operacyjne niższe o 85%, emisje CO2 niższe o 95%. Finał European Inventor Award 2026 w Berlinie.

real_scoria
z
naukawpolsce.pl
dodany: 31.05.2026, 10:11:37
  • 132
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    transport
  • #
    innowacje
  • #
    kolej
langer
langer 01.06.2026, 15:22:06 via Wykop
  • 0
Jakby pociągi jeździły po 200 na godzinę to byłoby już dobrze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Asmobot
Asmobot
Asmobot
01.06.2026, 10:18:56
  • 45
#primemma #famemma

Porzucovid zabija! Czy warto pchać banana w wiadro?
Asmobot - #primemma #famemma

Porzucovid zabija! Czy warto pchać banana w wiadro?

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langer
langer 01.06.2026, 10:21:12 via Wykop
  • 1
@Asmobot: Porzuccovid*
  • Odpowiedz
jakismadrynickpolacinsku
jakismadrynickpolacinsku
01.06.2026, 08:08:24
  • 21
xDxDxDxDxD
#praca #kielce #bekazjanuszy #januszebiznesu #bezrobocie
jakismadrynickpolacinsku - xDxDxDxDxD
#praca #kielce #bekazjanuszy #januszebiznesu #b...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langer
langer 01.06.2026, 08:15:30 via Wykop
  • 15
@jakismadrynickpolacinsku: Kandydat na pewno musi mieć uprawnienia na wózek inwalidzki
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
31.05.2026, 09:42:05
  • 9
jeszcze godzina łobaden a potem 2 w powietrzu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langer
langer 31.05.2026, 10:46:01 via Wykop
  • 2
@JaNieGejJaPapiesz: chyba lecimy tym samym samolotem bo widziałem jak skrolujesz wykop :)
  • Odpowiedz
langer
langer 31.05.2026, 08:57:00
  • 1
Chyba dziś jako pierwszy w historii cofnąłem się w czasie..

Nastawiłem sobie budzik w tel na 5:00
Obudzilem się w nocy.Telefon nie zadzwonił z budzikiem i nie wiedziałem która jest godzina.Apple Watch pokazywał 5:02 czyli oznaka, że trzeba już wstać.Probuje zobaczyć ekran telefonu i nie chce sie odblokować.Po kilku próbach odblokowania telefonu ekran nagle pokazał 3:35( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co o tym sądzicie ?
#gownowpis #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
31.05.2026, 08:58:40 via Android
  • 1
@langer halucynacje z niedożywienia
  • Odpowiedz

1798

Clint Eastwood kończy 96 lat

Clint Eastwood kończy 96 lat
111aaa111
z
entertainmentnow.com
dodany: 31.05.2026, 05:34:36
  • 143
  • #
    kino
  • #
    film
  • #
    clinteastwood
langer
langer 31.05.2026, 08:34:24 via Wykop
  • 1
https://youtube.com/shorts/2v6DmGCPXv4?is=RONuJLpJ1YG5w3Qn
langer - https://youtube.com/shorts/2v6DmGCPXv4?is=RONuJLpJ1YG5w3Qn
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

langer
langer 30.05.2026, 18:23:25
  • 8
Kupiłem sobie czipsy i piwko na finał LM, a tu już dogrywka, a myslalem ze 20:45 start jak co roku ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luki9305
Luki9305
Luki9305
30.05.2026, 18:24:36 via Android
  • 0
@langer: spoko remis jest. Nie straciłeś
  • Odpowiedz
znowuzapomnialemhasla
znowuzapomnialemhasla
znowuzapomnialemhasla
30.05.2026, 18:28:21 via Wykop
  • 0
@langer: zostaw se na finał baraży do ekstraklasy xD
  • Odpowiedz
krolwsi
krolwsi
27.05.2026, 05:02:50
  • 38
Potem się dziwią, że brauniarze i konfiarze mają coraz więcej poparcia... #krakow #polityka
krolwsi - Potem się dziwią, że brauniarze i konfiarze mają coraz więcej poparcia... #...

źródło: 1000024820

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langer
langer 27.05.2026, 06:03:15 via Wykop
  • 11
@krolwsi: tam powinien byc syndyk i sprzedać cały Kraków aby spłacić długi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

3420

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

Człowiek, który według złożonych dokumentów miałby 162 lata, otrzymał urzędowe zaświadczenie że żyje i odzyskał kamienicę.

enterprize
z
msn.com
dodany: 25.05.2026, 07:23:13
  • 303
  • #
    krakow
  • #
    kamienice
  • #
    nieruchomosci
  • #
    przekret
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
langer
langer 25.05.2026, 10:10:47 via Wykop
  • 1
Obiecano im to 162 lata temu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DomBrataAlberta
DomBrataAlberta
24.05.2026, 17:38:40
  • 92
Na wykopie oczywiwci najwybitniejsi specjaliście twierdzą, że nie ma sensu próbować ratować dziecka bo to tylko eksperymentalny lek. Najlepiej po prostu dać zdechnąć, albo jeszcze lepiej, dobić. Zazdroszczę waszym przyszłym dzieciom. A nie, przecież tu 80% społeczności nie zamieniło nawet 3 zdań z kobietą.
#latwogang
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langer
langer 24.05.2026, 19:02:36 via Wykop
  • 0
@DomBrataAlberta: a co powiesz na dzieci w Afryce?
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
23.05.2026, 16:20:52
  • 21
Pamiętajcie że kiełbasę i browary na weekendowego grilla kupujemy w Dino #gielda
sprynek - Pamiętajcie że kiełbasę i browary na weekendowego grilla kupujemy w Dino #g...

źródło: IMG_6378

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langer
langer 23.05.2026, 18:30:36 via Wykop
  • 0
@sprynek: Jako przyszły akcjonariusz DINO chętnie skorzystam.
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
21.05.2026, 14:30:21
  • 545
• To PiS odpowiada za większość rzeczy, przeciw którym protestują
• To PiS używa teraz tego na odwrót w swoim interesie
• Elektorat PiS znajdujący się na tych marszach zakładam, że w 99% nie jest w stanie rozwinąć jednego zdania o tym co to jest ten ETS czy Zielony Ład.

Absurdalnie niebywałe połączenie, które powinno być przedmiotem akademickich prac XD

#bekazpisu #polityka
Davvs - • To PiS odpowiada za większość rzeczy, przeciw którym protestują
•  To PiS u...

źródło: 383e1f6de91c7695181e6b418d22128d675ec3cd2147509dc3c076b06f04ba3d

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langer
langer 21.05.2026, 16:04:21 via Wykop
  • 11
@Davvs: sam podpisał i sam protestuje.Niebywałe XDD
  • Odpowiedz

649

KRAKÓW jak TITANIC. Tonie w DŁUGACH. Sytuacja to KATASTROFA

KRAKÓW jak TITANIC. Tonie w DŁUGACH. Sytuacja to KATASTROFA

Kraków musiał brać chwilówki, żeby zapłacić za prąd i wypłaty dla motorniczych MPK oraz nauczycieli. Brzmi jak ponury żart? Niestety, to rzeczywistość finansowa stolicy Małopolski. Choć oficjalne komunikaty urzędowe co roku przekonują, że wychodzimy

cogitos
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:29:49
  • 144
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    finanse
langer
langer 20.05.2026, 19:05:24 via Wykop
  • 3
Dajcie im syndyka.Napewno sprzeda połowę Krakowa z zyskiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1724

Chcialem przypomnieć, że Cancer FIGHTERS przytulilo kupę siana

Chcialem przypomnieć, że Cancer FIGHTERS przytulilo kupę siana

Czas mija, fundacja przytuliła kasę. Kupa ludzi zrobiła sobie debilne tatuaże, warto śledzić na co idzie kasa po zakończonej euforii. Zanim wszyscy zapomną.

Etman1939
z
facebook.com
dodany: 20.05.2026, 10:39:11
  • 259
  • #
    polska
  • #
    fundacja
langer
langer 20.05.2026, 19:01:12 via Wykop
  • 2
Owsiak przytula to temu gościowi żałujecie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dizel81
dizel81
dizel81
20.05.2026, 06:10:46
  • 53
Test nowej cambodi :)
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - Test nowej cambodi :)
#raportzpanstwasrodka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langer
langer 20.05.2026, 18:55:06 via Wykop
  • 2
@dizel81: jakby wodki nie mogl kupic i 3 dni flaszke pic, a nie wroc - w jeden wieczor by wypil ale rano jego twarz by wybuchla i nie mogla by byc nowym gniotem
  • Odpowiedz
langer
langer 20.05.2026, 09:45:56
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
20.05.2026, 09:48:29 via Wykop
  • 0
@langer: tak 300 zł grzywny albo dożywocie
  • Odpowiedz
Haszem
Haszem
Haszem
20.05.2026, 09:51:33 via Wykop
  • 0
@langer: Dostał...

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29
  • Strona 2 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.03.2025

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.06.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking