@kyle8: no to tak, ja używam od ponad roku spodni z odpinanymi nogawkami. Jak na jesień przypiąłem je z powrotem to odcień nogawek i reszty spodni jest dramatycznie różny. Dwa, rozwaliły się napy od paska przy kostce. Nie wiem skąd ten hype na tę odzież, stare helikony tak nie blakły. Osobiście żałuje że dałem się zrobić na wszystkie reklamy. PR mają świetny
Wczoraj informowaliśmy o zaginięciu 46-letniego Gabriela, który w sobotę wyszedł na wycieczkę w Tatry Zachodnie. Zamierzał wybrać się w rejon Grzesia, Rakonia i Wołowca. Samochód mężczyzny został odnaleziony przy wylocie Doliny Chochołowskiej.
@kyle8: Dla 1 ligi lepszy byłby spadek gkmu (chociaż ich lubię) bo falubaz pewnie rozjedzie ligę jak apator , chyba ze Polonia w końcu wykorzysta budżet wielkości połowy ligi i stworzy bardzo mocny skład
@calkowitybrakrozumu: Ale mimo wszystko te jęki i lamenty fanów myszy są kuszące dla takiego obrotu sprawy :) Bo zbyt wielu sobie nie wyobraża falubazu w niższej lidze, więc utarcie nosa tym osobom by się przydało. Zapomnieli już że to jest sport. GKM był słaby, ale jednak dla nauczenia pokory bym wolał by GKM się utrzymał.
#zuzel
źródło: comment_16496129507yJrfZEgFIAgjzrgho3laa.jpg
Pobierz