kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@korpoRator: zobacz na grupach na FB i na insta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 0
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 20
Turbacz - Gorce
Wstyd przyznać ale jeszcze tam nie byłem.
Taką trasę zaplanowałem żółtym szlakiem, podobno jest najbardziej "widokowy".
Wejście na szczyt
Wstyd przyznać ale jeszcze tam nie byłem.
Taką trasę zaplanowałem żółtym szlakiem, podobno jest najbardziej "widokowy".
Wejście na szczyt
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: ja bym polecał na zejście zielony - masz widok na Tatry co chwilę, na żółtym widoki są w sumie bardziej na zachód
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: no to powodzenia, ten szlak z Rzek jest bardzo fajny
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 20
Ech Woźniak nie wypłacisz się bajtusiowi za ten motor xD
#zuzel
#zuzel
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 4
Atomowa parą Woźniak Hansen w 14 xD
#zuzel
#zuzel
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 4
Falubaz jest szkalowany nawet w finale ekstraligi xD
#zuzel
#zuzel
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 15
- 1
@WojowniczyKamil: w Murowańcu nie ma gleby, wygonią cię na dół
- 9
Jaki to jest genialny taktyk XD. Na dwoch juniorow jako ZZ dac Zmarzlika to trza umieć.
#zuzel
#zuzel
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Szwankuje wam transmisja na c+ online?
#zuzel
#zuzel
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@jutrobedzieinaczej: wyższe miejsce po fazie zasadniczej
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 6
Zadowoleni z wczorajszych wyników? Nie ma co zwlekać, ponieważ rewanże już jutro! Typyjemy!
Lublin - Toruń
Częstochowa - Gorzów
#typerzuzlowy #zuzel
Lublin - Toruń
Częstochowa - Gorzów
#typerzuzlowy #zuzel
- 0
Czas nas goni więc bez zwlekania lecimy z typowaniem półfinałów PGE Ekstraligi! Poniżej pary jakie mamy.
Gorzów - Częstochowa
Toruń - Lublin
#typerzuzlowy #zuzel
Gorzów - Częstochowa
Toruń - Lublin
#typerzuzlowy #zuzel
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 0
Siema Mirki
Czy do TPN da radę wejść we wrześniu w godzinach wczesnoporannych (4 rano)? Chciałbym na początku września pojechać sobie w #gory i jakoś o wschodzie sobie przysiąść w jakimś dogodnym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tatry #pytaniedoeksperta #turystyka
Czy do TPN da radę wejść we wrześniu w godzinach wczesnoporannych (4 rano)? Chciałbym na początku września pojechać sobie w #gory i jakoś o wschodzie sobie przysiąść w jakimś dogodnym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tatry #pytaniedoeksperta #turystyka
- 1
@rozowy_dzban: 6h Zawrat - Krzyżne u mnie, parę krótkich przerw było po drodze
kyle8 via Wykop Mobilny (Android)
- 4
Koniec sezonu Sparty
#zuzel
#zuzel
Osiągnięcia
Rocznica
od 05.11.2025Rocznica Gadżeciarz
od 22.08.2016Gadżeciarz Mikroblogger
od 20.11.2015Mikroblogger











#pokazauto #bmw #usa
źródło: comment_16663515676AMHC925JYN1tg7abbibf2.jpg
Pobierz