Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
khetar
khetar

khetar

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1719
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 1714
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 14
khetar
khetar
khetar 03.04.2026, 21:34:13
  • 6
Coś mi mówi, że muszę go mieć xD

#perfumy
khetar - Coś mi mówi, że muszę go mieć xD

#perfumy

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajss
kajss
kajss
03.04.2026, 21:37:52 via Wykop
  • 29
@khetar: jpg le male wrucił z wojska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiwoClapton
PiwoClapton
03.04.2026, 21:44:40 via Android
  • 16
@khetar: Jan Paweł Goliat
  • Odpowiedz
VibeUK
VibeUK
VibeUK
02.04.2026, 20:21:20
  • 11
Przypominając sobie dzięki wpisowi kolegi @Kenteris (https://wykop.pl/wpis/85610017/mam-dla-was-perfumowych-wariatow-trudne-pytanie-ja) o świętym tagu robie #rozdajo konkretnego gówna jak pic rel. Psiknięty raz do korka. Ktoś polecał ten zapach na ciepłe letnie wieczory i najprawdopodobniej nie wyczułem ironii albo nie zauważyłem trolowania, my bad.
Nie musisz nic plusować, napisz tylko nazwę perfum nadających się na lato, dla zwykłego zjadacza perfum zakochanego w Mont Blanc Legend Night i Tom Ford Lost Cherry.
Zielonki
VibeUK - Przypominając sobie dzięki wpisowi kolegi @Kenteris (https://wykop.pl/wpis/8...

źródło: IMG_20260402_220441

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 03.04.2026, 05:59:00 via Wykop
  • 1
@VibeUK: jak lato i słodko to JPG Le Beau Le Parfum lub tańsza alternatywa French Avenue Vulcan Feu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
02.04.2026, 10:33:50
  • 4
Byliby chętni na Fleur du Male La Cologne? Podobno niezły s------l i mocniejszy niż podstawowa wersja, koniecznie muszę go przetestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wyszedłby za 2,5 zł/ml, odlewam od 10, fajnie jakby znaleźli się chętni na 50-60 ml, wtedy zamówię flachę. Oczywiście zachęcam do dobierania z listy ;)
#perfumy
ucho_igielne - Byliby chętni na Fleur du Male La Cologne? Podobno niezły s------l i m...

źródło: fleur-1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 02.04.2026, 10:56:54 via Wykop
  • 0
@ucho_igielne: jednak odpuszczam, kolega wyżej @dr_love mnie zniechęcił... No offence Miras ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 02.04.2026, 09:58:44
  • 0
Sprzedam następujące perfumy:
- Dior Sauvage EDP, 60/60ml (rok 2024), ubytek testowy, 240zł
- Dior Homme Parfum, 10x 1ml, sampel firmowy, 50zł
- Hermes Terre d'Hermes Eau Givree, ok. 60/175ml, 170zł
- Azzaro Chrome Extreme, 25/100ml, 75zł
- French Avenue Azzure Aoud, 100/100ml, folia, 100zł
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar
Autor
02.04.2026, 10:43:08 via Wykop
  • 0
@Czypsy: tak jest, wersja 2025
  • Odpowiedz
lecoffe
lecoffe
02.04.2026, 07:45:17
  • 2
Na straganie zostały jeszcze niedobitki:
- Fahrenheit EDT 2016 rocznik (flacha 200ml) - 590zł
- Mugler A*Men (2020r chyba) - 190zł
- olej XJ Warda Al Oud (flaszka 10ml) - 320zl

#perfumy
lecoffe - Na straganie zostały jeszcze niedobitki: 
- Fahrenheit EDT 2016 rocznik (fl...

źródło: 1000059493

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 02.04.2026, 08:00:00 via Wykop
  • 9
@revoolution: czy połówka to nie wiem... Raczej ok. 130ml, co daje 4,5zł/ml 10-letniego batcha, co trzyma pewnie 2x dłużej niż Twój ostatnio kupiony. Kolega na tagu to chyba nowy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
02.04.2026, 04:27:06
  • 1
#perfumy #glupiewykopowezabawy

Złapałeś/aś się na wczorajszą zarzutkę z rozbitym flakonem? Jaka była twoja reakcja?

  • Tak, łączyłem się w bólu 13.3% (10)
  • Tak, cieszyłem się z twojej krzywdy 9.3% (7)
  • Nie, mam 160 iq i wykryłem/am twój spisek 38.7% (29)
  • Lubię placki ziemniaczane 38.7% (29)

Oddanych głosów: 75

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 02.04.2026, 05:56:59 via Wykop
  • 1
@krulkartonu: o, nie tylko ja się nabrałem xD
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
01.04.2026, 11:11:10
  • 112
A się nacieszyłem...

#perfumy
krulkartonu - A się nacieszyłem...

#perfumy

źródło: 1000013704

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 01.04.2026, 11:21:29 via Wykop
  • 2
@krulkartonu: o kur... Trzymaj się tam jakoś :/ dużo miałeś w środku?
  • Odpowiedz
ZnUrtem
ZnUrtem
01.04.2026, 08:58:26
  • 1
#perfumy

Co do... ? Arabiage w cenie niszy? Dodam, że to nie prima aprillis ¯\(ツ)/¯
ZnUrtem - #perfumy 

Co do... ? Arabiage w cenie niszy? Dodam, że to nie prima aprill...

źródło: Arabiage

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 01.04.2026, 09:20:59 via Wykop
  • 8
French Avenue: Panie Ropion, zrobisz Pan dla nas zapaszek?
Dominique Ropion: nie robię tanich perfum...
French Avenue: Ale będzie kosztował kafla
Dominique Ropion: You son of a bitch. I'm in...
khetar - French Avenue: Panie Ropion, zrobisz Pan dla nas zapaszek?
Dominique Ropion:...

źródło: 17750352303657948975083711181111

Pobierz
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 01.04.2026, 10:49:01 via Wykop
  • 1
@anomaly_: wykiwali pana Ropiona ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Chadson9
Chadson9
Chadson9
31.03.2026, 22:11:29
  • 0
Chętnie przyjmę jakieś większe listy do odlewek. Zależy mi na sporej ilości Arabów i kilka mainstreamów jak Prada Lhomme czy wycofany LNDLH BE #perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 01.04.2026, 04:11:16 via Wykop
  • 1
@Chadson9: podrzucam na priv też moją :)
  • Odpowiedz
PiwoClapton
PiwoClapton
31.03.2026, 15:19:12
  • 2
Hejka,
Jakie polecacie tytoniowce, które nie są ulepami, ale też nie gorzkimi dziwadłami? Znam Spicebomby, Heroda, Burberry London, CK one shock, Dreamera, Tobacoo Vanille, co polecacie sprawdzić jeszcze?
#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 31.03.2026, 15:53:33 via Wykop
  • 1
@PiwoClapton: może lukrecjowo-anyżowy Havana Gold? Nie przesłodzony, to na pewno... Miałbym dekancik jak coś (ʘ‿ʘ)
khetar - @PiwoClapton: może lukrecjowo-anyżowy Havana Gold? Nie przesłodzony, to na p...

źródło: IMG_20260331_175211

Pobierz
  • Odpowiedz
Forster
Forster
Forster
31.03.2026, 09:49:57
  • 0
Jakieś nowe araby do 100zl warte polecenia na wiosnę/lato? #perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 31.03.2026, 12:22:48 via Wykop
  • 2
@Forster: no jak byś dołożył że 30zl to Arabiyat Prestige Marwa (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
anomaly_
anomaly_
31.03.2026, 11:56:23
  • 0
Maison Asrar Legacy - porównywał ktoś z Blue Talisman i czy warto się pochylić nad tym? #perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 31.03.2026, 12:09:34 via Wykop
  • 1
@anomaly_: bardzo fajny zapaszek (⌒(oo)⌒) moim zdaniem najlepsze jest otwarcie. Co ciekawe zaraz po wyjęciu flakonu z pudełka (przed maturacją) pachniał bardzo słodko, z czasem słodycz mocno stonowała. Czuć potem białe kwiaty i nuty ambrowe. Zapach dość liniowy jednak.

Mam jeszcze Turathi Electrique od Afnana. Ten z kolei stawia na molekularność oryginału. Z początku trochę chemiczny, coś jak lakier do włosów. Trochę jak te sztuczny aromat
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant
30.03.2026, 17:28:11
  • 0
#perfumy
SlepyBazant - #perfumy

źródło: 8a94763307ed82ac1d41f1689196463f5960874cacf690e19d52c8f0e7eb528d

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 30.03.2026, 17:31:37 via Wykop
  • 1
@SlepyBazant: kup sobie Riiffs Season Drift, zajebista alternatywa dla Exclusif ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
fixyou03
fixyou03
fixyou03
30.03.2026, 07:56:07
  • 0
Nabędę drogą kupna:
Creed Aventus (najlepiej starszy batch)
Creed Aventus cologne
Marwa
Armaf CDNIM - (wersja dowolna) najlepiej starszy batch
Rayhaan Lion
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 30.03.2026, 08:00:44 via Wykop
  • 0
@fixyou03: odlewki czy flakony ( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz
joker0161pl
joker0161pl
joker0161pl
29.03.2026, 12:10:23
  • 0
Koledzy, może ktoś się skusi:
Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy 20 ml 40 zł
Prada L'homme L'eau 4ml 10 zł
Dior Homme Intense 5 ml 15 zł
Paco Rabanne 1 milion 4,5 ml 10 zł
Chanel Allure Homme Edition Blanche 8 ml 20 zł
joker0161pl - Koledzy, może ktoś się skusi:
Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy...

źródło: IMG_6108

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 29.03.2026, 12:24:58 via Wykop
  • 0
@joker0161pl: napisałem priv
  • Odpowiedz
debileq18
debileq18
27.03.2026, 11:19:53
  • 5
Raz już go tu rozlewałem za ponad trójkę. Teraz dostałem w jeszcze lepszej cenie:
Afnan Edict - Musctique - 2,0 zł / ml.

Świeża mięta z konwalią na dobrym jakościowo miękkim białym piżmie. Zapach porównywany do Arabian Oud Sultani.

Szkło 3 zł, leję od 10 ml, do rozlania ino 30 ml.
debileq18 - Raz już go tu rozlewałem za ponad trójkę. Teraz dostałem w jeszcze lepsze...

źródło: Musctique

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 27.03.2026, 12:05:13 via Wykop
  • 1
@debileq18: to dla mnie dychu
  • Odpowiedz
pionas1337
pionas1337
25.03.2026, 08:42:57
  • 2
#perfumy sprzedam Portrait of a Lady - 500zł
pionas1337 - #perfumy sprzedam Portrait of a Lady - 500zł

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 25.03.2026, 10:23:45 via Wykop
  • 1
Cena faktycznie dobra... Jest szansa w tym chodzić do ludzi jako facet?
  • Odpowiedz
koob
koob
20.03.2026, 15:07:37
  • 0
#perfumy
wysłałem flakon Imagination do LV na refilla i kontakt mailowy to jakiś dramat. Ktoś się orientuje ile trwa taka operacja i czy to u nich normalka czy mam pecha ?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 24.03.2026, 19:40:25 via Wykop
  • 1
@koob: info z połowy ubiegłego roku
khetar - @koob: info z połowy ubiegłego roku

źródło: IMG_20260324_203909

Pobierz
  • Odpowiedz
Josephix
Josephix
24.03.2026, 18:48:13
  • 0
Witam, szukam osoby która posiada do odlania :

- TF Noir Extreme (10 ml)
- GA Aqua di Gio Profumo (10 ml)
- YSl Y Le Parfum (20 ml)

Pozdrawiam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 24.03.2026, 19:26:33 via Wykop
  • 0
@Josephix: mam Profumo i YSL Y Le Parfum, pisze priv
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
24.03.2026, 08:25:53
  • 7
#perfumy

Premierę ma jakiś tam arabski klon, to nawet nie jest istotne jaki. Chciałbym po prostu zapytać dlaczego u nas na tagu jego premiera jest odlewana przez @loopie96 za 1,45zł/ml a na Facebooku ta sama premiera to już koszt 2,5zł/ml XDD może chłop ma lepszy batch który się zmancerował, a nie czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KjatanSveisson - #perfumy 

Premierę ma jakiś tam arabski klon, to nawet nie jest ist...

źródło: 1000005821

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 24.03.2026, 09:52:27 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: ten tag to grupa pasjonatów
( ͡º ͜ʖ͡º) raz jeden poleje po kosztach, raz drugi, trzeci, czwarty i piąty raz z kolei poleje @Omniscient i tak to się kręci. Na grupach ludzie odlewają pod zarobek, bo wiedzą że i tak pójdzie. Paradoksalnie, ktoś może mieć dużo drożej ale jest znany, a i tak ludzie wybiorą jego niż kogoś nowego z konkurencyjną ceną. Na
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 24.03.2026, 10:57:59 via Wykop
  • 6
@Gieremek: jeszcze zrób dropshipping xD co się sprzeda na grupie, zleć @loopie96 do wysyłki na adres kupców z FB. Czysty zysk bez dotykania strzykawki i dekanatów :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 7 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking