Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
khetar
khetar

khetar

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1718
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 1713
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 14
maurycy-javelin
maurycy-javelin
maurycy-javelin
10.05.2026, 17:01:39
  • 0
W czym trzymacie swoje próbki, macie jakieś organizery, koszyczki? Rzućcie jakąś radą, na półce mi się raz dwa przewracają jak któreś z nich wybieram xd #perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 10.05.2026, 17:42:52 via Wykop
  • 0
@nowik1492: chyba też skorzystam z pomysłu xD
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
10.05.2026, 15:24:32
  • 9
#perfumy
bardzo mało zabrakło żebym dziś zrobił spontaniczny blindbuy
michalkichal123 - #perfumy 
bardzo mało zabrakło żebym dziś zrobił spontaniczny blind...

źródło: images-13

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 10.05.2026, 15:30:04 via Wykop
  • 3
@michalkichal123: co by to było (。◕‿‿◕。)?
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 09.05.2026, 19:46:19
  • 7
Wracam do domu po 9h i żona na wejściu mówi, ale jebiesz...

- tak, nie lubi boisika bożego
- tak, 3x psiki z batcha 2026 dają radę
- tak, miałem dekant ze sobą i chciałem się dopsikać bo po 3h nic nie czułem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
khetar - Wracam do domu po 9h i żona na wejściu mówi, ale jebiesz...

- tak, nie lubi...

źródło: Bois-Imp-rial-Essential-Parfums-dla-kobiet-i-m-czyzn-fragrantica-card

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar
Autor
09.05.2026, 19:57:43 via Wykop
  • 0
@Czypsy: nie lubi perfum z akigalawood (╥﹏╥) morskich niestety też nie...
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
Autor
10.05.2026, 08:01:28 via Wykop
  • 0
@Majkel2008: o! Dobra riposta (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
09.05.2026, 20:47:35
  • 2
#perfumy

Jakie perfumy z wanilia (meskie) sa teraz top?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 09.05.2026, 21:21:27 via Wykop
  • 1
@Guezeman: drogi ale wydajny
khetar - @Guezeman: drogi ale wydajny

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 06.05.2026, 21:41:23
  • 1
Który Mirek robi takie dekanty? Potrzebuję namiary na te etykietki. Chodzi o to, żeby były z połyskiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#perfumy
khetar - Który Mirek robi takie dekanty? Potrzebuję namiary na te etykietki. Chodzi o...

źródło: IMG_20260506_233854

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar
Autor
06.05.2026, 22:56:13 via Wykop
  • 1
@Omniscient: tak śliskie, moje są matowe, a te z połyskiem bardziej mi się podobają (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
Autor
07.05.2026, 07:40:36 via Wykop
  • 1
@maurycy-javelin: kolega dorzucił mi w gratisie :D skąd od miał, to nie wiem
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
Autor
07.05.2026, 07:42:11 via Wykop
  • 0
Chodzi o to czy Twoja drukareczka obsługuje wydruk na tego rodzaju naklejkach.


@Omniscient: jedna opcja to zamówić i sprawdzić ^^
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
Autor
08.05.2026, 21:19:58 via Wykop
  • 0
@BananowyKrol: czemu nie? Zdradź coś więcej:)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
08.05.2026, 05:51:45
  • 0
#perfumy

Kiedyś chyba był już taki wątek ale poruszę go jeszcze raz.

Czy w ciągu dnia dopsikujecie się perfumami? Widzi mi się koncepcja 5 strzałów z flakonu zapachu a po 3 godzinach 5 strzałów tego samego zapachu z dekantu. Brzmi to w sumie jak dobry system pachniecia parę godzin. Problem jedynie ile pieniędzy pójdzie na ponad 80 dekanatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dopsikiwanie perfum w ciągu dnia

  • Stosuję 23.1% (30)
  • Zdarzy się czasem 35.4% (46)
  • Nie stosuję 41.5% (54)

Oddanych głosów: 130

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 08.05.2026, 06:51:31 via Wykop
  • 5
@KjatanSveisson: to dopsikiwanie może być złudne xD na większość zapachów łapie całkowity lub częściowy noseblind. Dopsikując sprawiam, że jeszcze bardziej nic nie czuję, a otoczenie czuję jeszcze mocniej... Taki trochę paradoks. Chociaż, są takie zapachy, że wiemy, że nic nie czuć po paru godzinach (również dla otoczenia) i wrzucę 1 psik koło południa :)
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
07.05.2026, 16:17:36
  • 3
megamare pierwsze wrazenia- nie uznaje go za smroda, ale gdzie ta sol, gdzie morskosc!!!!!

#perfumy
pomelobezkaca2 - megamare pierwsze wrazenia- nie uznaje go za smroda, ale gdzie ta so...

źródło: IMG_1136

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 07.05.2026, 16:36:23 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: po Le Sel oraz Acqva di Sale, faktycznie Megamare może by tak trochę mało morski ( ͡° ᴥ ͡°) a maggi czujesz?
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
07.05.2026, 10:42:59
  • 1
#perfumy

Dior Sauvage

  • Hit 47.8% (44)
  • Kit 52.2% (48)

Oddanych głosów: 92

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 07.05.2026, 11:05:47 via Wykop
  • 2
@pomelobezkaca2: dla mnie hit, zwłaszcza że ukształtował trendy niebieskich zapachów. Co do wersji to dla mnie najlepszy Parfum.
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
06.05.2026, 19:02:04
  • 7
kurde, ale mi ziolowo daje, nie spodziewałem sie,

ciekawe jak sie zmieni percepcja zapachu wraz z upływem czasu, a wiem ze sie zmieni.

#perfumy
pomelobezkaca2 - kurde, ale mi ziolowo daje, nie spodziewałem sie, 

ciekawe jak sie ...

źródło: IMG_1131

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 07.05.2026, 08:02:08 via Wykop
  • 1
Mocno Acqua di Sale różni się od Salaria?
  • Odpowiedz
WujekPapryk
WujekPapryk
06.05.2026, 21:22:08
  • 0
Rozbiera ktoś Fugazzi Pomegranoudh?
Nie będę dawał zarabiać tym złodziejom z perfumowych świrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 06.05.2026, 21:38:15 via Wykop
  • 0
@WujekPapryk: Jaka to dobra cena za mililitr? Po ile na świrach?
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 07.05.2026, 07:39:36 via Wykop
  • 3
@Czypsy: tam jest Passionfroudh (marakuja), a nowa wersja to Pomerganoudh (granat) :p
  • Odpowiedz
lecoffe
lecoffe
06.05.2026, 11:48:17
  • 4
Pana Dora Aqua de Dora- 740 zl z wliczona kw

#perfumy
lecoffe - Pana Dora Aqua de Dora- 740 zl z wliczona kw

#perfumy

źródło: 1000062722

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 06.05.2026, 13:58:37 via Wykop
  • 1
@michalkichal123: prawda, jeszcze rok temu 850zł to był mega deal. Torino21 też mocno potaniało nie wiedząc czemu...
  • Odpowiedz
1910_gg
1910_gg
06.05.2026, 10:52:53
  • 0
Kupię ubytkowy/pełny flakon Maison Asrar Majesty #perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 06.05.2026, 11:09:08 via Wykop
  • 3
@1910_gg: bardzo dobry zapaszek :) tak w ogóle, to wychodzi alternatywa dla Maison Asrar Majesty, czyli Maison Asrar Regent. Niby Majesty ma być bardziej jak Tygar, a Regent jak Vibrato. Tak w ogóle to cała ta ich linia jest super. Z chęcią bym jeszcze przetestował Vanguard, czyli klona Aventus Absolu. No i klon Blue Talisman (Legacy) też super jest.
khetar - @1910_gg: bardzo dobry zapaszek :) tak w ogóle, to wychodzi alternatywa dla ...

źródło: IMG_20260506_130735

Pobierz
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 06.05.2026, 12:20:25 via Wykop
  • 2
@anomaly_: jeszcze będą tanio, tak jest z wszystkimi arabami ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
ewataewa
ewataewa
05.05.2026, 20:42:02
  • 1
#perfumy ej tak z ciekawości; jak zamawiacie kolejne odlewki danego zapachu, to dolewacie/mieszacie go ze starym dekantem, czy jednak nie bo "oooo inny bacz, reformulacje mastu... maceracje inne, się nie godzi"

Przykład: masz dekant 20ml ze sporym ubytkiem > zamawiasz dyszke tego samego zapachu od innego Mirka z innego źródła <> dolewasz do większego dekantu czy trzymasz osobno?

dolewasz zawartość nowej odlewki do starego dekantu

  • tak robię, zapach to zapach 28.8% (15)
  • nie no, nie mieszam, bo się pogryzą 71.2% (37)

Oddanych głosów: 52

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 05.05.2026, 20:45:59 via Wykop
  • 5
@ewataewa: ja bym na pewno wypsikał stary zanim zacznę nowy :P
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
05.05.2026, 11:26:16
  • 27
#perfumy

Wystawiałem jakieś flakony po olx, tutaj robiłem rozbiórkę, po vinted coś sprzedałem. Dużo paczek wyszło by odzyskać 650zł.

I z nudów właśnie zamówiłem trzy paczki za 500zł.
Nigdy nie dokonam redukcji. Prędzej zredukuje siebie z tego świata.
KjatanSveisson - #perfumy 

Wystawiałem jakieś flakony po olx, tutaj robiłem rozbiórk...

źródło: 1000006955

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 05.05.2026, 11:28:25 via Wykop
  • 6
@KjatanSveisson: spoko, wczoraj miałem pecha i nie zdążyłem kupić 3 flakonów. Trochę szkoda, ale jestem 2000zł do przodu ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 05.05.2026, 20:36:17 via Wykop
  • 1
tak zwany efekt jojo perfiumiarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gerav: zarąbisty tekst ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
05.05.2026, 11:26:30
  • 1
#perfumy
Cześć Mirki!
Spotkaliście sie kiedys z taka sytuacja ? Kupiłem perfumy na perfumeria.pl i przyszli mi zalepione jakas gumą oraz z jakim metalowym pierścieniem ktorego za cholerne nie mozna zdjąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5only - #perfumy 
Cześć  Mirki!
Spotkaliście sie kiedys z taka sytuacja ? Kupiłem per...

źródło: 20260505_132302

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 05.05.2026, 15:04:37 via Wykop
  • 0
@5only: zrobisz fotkę całych perfum pionowo?
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 05.05.2026, 20:32:05 via Wykop
  • 1
@5only: czyli wersja 150ml? One mają ściągany korek atomizera, który został uszkodzony tak bardzo, że zostało to co klej trzymał.
  • Odpowiedz
anomaly_
anomaly_
05.05.2026, 13:55:23
  • 0
Ma ktoś wagę pełnej Marwy? #perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 05.05.2026, 14:41:32 via Wykop
  • 4
@anomaly_: proszę
khetar - @anomaly_: proszę

źródło: IMG_20260505_164015

Pobierz
  • Odpowiedz
botjezykk
botjezykk
botjezykk
05.05.2026, 07:21:25
  • 0
Czy ten produkt jest prawdziwy? Pomoze ktos ocenic? Bo ja sie nie znam

https://allegro.pl/oferta/azzaro-the-most-wanted-100-ml-edp-intense-18040595335?bi_s=ads&bi_m=showitem:mobile:top:active&bi_c=ZjZlZWUwOTMtNDZlMi00ODZiLWEwN2UtMjU1MTY2NjBkMjg5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=e2b3f25e-b8fb-4949-92eb-5cf059b8d758

Sprzedawca ma niby dobre opinie, cena 230 zl, ale jak patrzyłem na perfumehub, to najtańszy link do allegro jest za 250 zl i nie od tego Sprzedawcy.

A
botjezykk - Czy ten produkt jest prawdziwy? Pomoze ktos ocenic? Bo ja sie nie znam

h...

źródło: o.66826

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 05.05.2026, 07:26:27 via Wykop
  • 1
@botjezykk: produkt bez folii, może być wypsikany mniej lub bardziej, a w najgorszym wypadku podmieniony. Nawet jak go zwrócisz to nie wiem czy ten kupon co chcesz go użyć będzie do użycia ponownie.
khetar - @botjezykk: produkt bez folii, może być wypsikany mniej lub bardziej, a w na...

źródło: IMG_20260505_092359

Pobierz
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle
04.05.2026, 20:35:16
  • 12
Polecajka @Szczur_wodnyy . Wysyłka w ciągu godziny, towar 100% legitny, cena bdb+.
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 04.05.2026, 20:41:01 via Wykop
  • 8
@fiddle: mi Mirek @cebuloman też w godzinę nadał paczkę... Ja zanim się rozłożę, odszukam flakony bo cześć mam na półce, cześć w kartonie to wieczorek zleci xD

Jeszcze tag parę razy przeglądne w międzyczasie...
  • Odpowiedz
markaron
markaron
04.05.2026, 15:52:13
  • 4
No i namówił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odlewa ktoś Mind Games Blockade?

https://wykop.pl/wpis/85990825/takie-perfumy-dzis-wjezdzaja-z-okazji-powrotu-do-p

#perfumy
@michalkichal123 +2
takie #perfumy dziś wjeżdżają z okazji powrotu do pracy po 3 tygodniowym L4
więcej
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 04.05.2026, 16:04:30 via Wykop
  • 1
@markaron: jak coś to mam jeszcze trochę wolnych mililitrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 04.05.2026, 19:33:56 via Wykop
  • 0
@underrated: mam!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
  • Strona 3 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking