@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: Zacząłem czytać, przeczytałem co prawda jedną stronę ale zapowiada się ciekawie, jak przeczytam to (jeśli nie zapomnę) dam znać co o tym sądzę
Zamierzam dzisiaj robić format komputera i się zastanawiam czy zostawić sobie Windowsa 11 czy zmienić z powrotem na 10, co myślicie? #windows10 #windows #komputery #informatyka
@Kulfonix: ja bym wrócił do 8.1 ale nie mam sterowników. Wszystko działało s biedy nie były problemem. Koledzy mnie przekonali do 10. Mówili że już błędy poprawione. Nie zgadzam się. Od zawsze te same błędy.
Rano jechałem autem, był jakiś taki mały zator i typ się chciał włączyć do ruchu, stał tyłem to sobie wycofać chciał, ja się nie przybliżałem, pozwoliłem mu wjechać. Po czym jakby nigdy nic wjechał rowerzysta i zablokował mu drogę xD Także sezon otwarty xD
Mam taki pomysł, co jakby wprowadzić wagę twojego głosu w wyborach, w zależności od tego jaką stawkę podatku płacisz? Oczywiście trzeba by było wprowadzić nowy system podatkowy, wtedy np. były by stawki: 10% - waga głosu = 1; 20% - waga głosu = 2; 30% - waga głosu = 3 i tak dalej, taką stawkę wybierało by się przed wyborami na następne 4 lata i oczywiście przez ten okres nie można by
@kacappylon: Można się zrzec i płacić 0 %? Myślę że mielibyśmy wtedy jakiś 1% frekwencji, wygrałby Pis przez głosy emerytów, zmienił konsytuację i zniósł twój cudowny przepis?
źródło: c0707185cacfb84b7757dd86881a512b62cd8818c4eeff0d53b9dea052a3c125
Pobierz