Dobra dość tego spamu troli pisowskich. Za kilka godzin znów cały wykop będzie za protestami. Dziś przypominam w wawie główna atrakcja to oblężenie TVPis.
@lakukaracza_: każdy wpis który chociaż trochę ma inne zdanie niż "w---------j" jest oceniany jako pissowskie trolle XD i cyk 1 zł mi wpadło bo kaczafi podniósł stawki od wczoraj. Tak się żyje nic więcej nie potrzeba.
Wczoraj przez protest musiałem wracać do domu pieszo 7km. Zajęło mi to 1,5h zamiast ok 30min autobusem. Pomimo zmęczenia jak najbardziej rozumiem i popieram #protest
@eldo16: szarpali się z ludźmi, co prawda tylko dwaj byli tacy krewcy póki co i dobrze, że zostaną utemperowani. Bedą przykładem dla reszty, że mają zająć się wystawianiem mandatów za nielegalne parkowanie i kupować staruszkom żywność. Resztą niech zajmie się wyszkolona do tego Policja.
@Klimbert: Top 10 ludzi, których nienawidzę najbardziej: Kurski, Kaczyński, Ziobro, Morawiecki, Duda, Szumowski, Godek, Bosak, Marcin Tulicki, Pawłowicz
@Chuseok: serio tak to widze, mamy pierwszy raz od dawna jesli nie w calej historii ze mlodzi sa tak w-------i i idzie tam kazdy z kazdym po pis, nie walka miedzy soba tylko jeden cel, ktory nas niszczy..
@toodrunktofuck: wuefista ma o tyle fajnie, że w sumie w żaden sposób nie musi "zabierać" pracy do domu, sprawdzać kartkówek, zeszytów czy przygotowywać się na kolejny dzień pracy. Po wyjściu ze szkoły po prostu ma wolne. Co prawda korków nie ma, ale prawie zawsze nauczyciele wfu po godzinach dorabiają na sks-ach, jako instruktorzy, trenerzy, sędziowie, "pilnujący" orlików czy ratownicy na basenach
#protest