Wpis z mikrobloga

@Chuseok: serio tak to widze, mamy pierwszy raz od dawna jesli nie w calej historii ze mlodzi sa tak #!$%@? i idzie tam kazdy z kazdym po pis, nie walka miedzy soba tylko jeden cel, ktory nas niszczy..
  • Odpowiedz
@Chuseok:
pseudoprotestujący : rozjebmy wszsystko wokół, wcale nie przyczyni się to do obciążenia budżetu miasta/panstwa, za co będziemy wszyscy później płacić.
  • Odpowiedz
@Chuseok: Nie wiem czy to PiSowskie trolle, czy analfabetyzm historyczny. Najbardziej efektywne protesty były agresywne, i to dlatego że się tego nie da uniknąć kiedy protestuje tyle ludzi. Oni to by chcieli żeby PiS nie rządził, ale tak żeby oni nie musieli żadnej niedogodności doświadczyć. Leniwe stuleje ha tfu.
  • Odpowiedz
@T1oo: wyobraź sobie że Białorusini by narzekali, że protestujący spowalniają gospodarkę, przez co jest jeszcze gorzej XDDD Jaki to jest absurd, że ktoś to na poważnie pisze to ja nie wierzę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chuseok: no pomazali i powinni dostać mandaty za niszczenie mienia, tak jak za mazanie po kościołach. Tylko że tu żaden Karol Krawczyk #pdk na siłę nie dorabia śpiewki o ataku na kult pantografu.

Wandalizm jest wandalizmem, czy to kościół, tramwaj, szkoła, śmietnik, przystanek czy pomnik.

A co do powodów, zacytuję typiarę z pisu: "nie popieram ale rozumiem"
  • Odpowiedz
@Chuseok: a nie to spoko, można #!$%@?ć bo ktoś coś i tak zawsze #!$%@? w tym kraju będzie, od polityki, aż po ludzi. Tamci kradli to my też możemy. Ciekawe co powiesz, na drugie zajście, a mianowicie, niszczenie czyjegoś auta?
  • Odpowiedz
@Chuseok akurat wandalizm to jest jedyna rzecz której nie rozumiem w tych całych protestach. Dopiero cały wykop śmiał się z Amerykanów -hah czarni #!$%@?ą swój kraj jacy debile oesu. A teraz dążymy do tego samego. Jedno wielkie iks de
  • Odpowiedz
pseudoprotestujący : rozjebmy wszsystko wokół, wcale nie przyczyni się to do obciążenia budżetu miasta/panstwa, za co będziemy wszyscy później płacić.


@T1oo: pare pomazanych budynków vs wsparcie finansowe rodzin z ciężko chorymi dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki protest się zwróci po miesiącu
  • Odpowiedz
@Chuseok: Ale protesty parasolek też przyniosły efekt bez mazania po tramwajach czy kościołach. I piszę to jako ateista. Gdyby ktoś pomazał mi mój dom, to bym się wkurzył, to jest wandalizm. Trzymanie transparentów w kościołach wydaje mi się OK, ale bez wulgaryzmów, bo to brak szacunku. Ja rozumiem "oni nas tym bardziej nie szanują i wpieprzają się w nasze życie", ale ktoś tutaj powinien być mądrzejszy, takie wybryki to tylko
  • Odpowiedz
@petarda, @Chuseok : tak bo rozwalanie gospodarki oraz 70 baniek Sasina nikogo na wykopie nie wzruszyło i nie było krytykowane, nigdy. Wasza ułomna argumentacja nie różni się niczym od pisowskiego klasyka "a gdy PO robiło tamto i sramto to siedziałeś cicho".
  • Odpowiedz
  • 1
@Chuseok ta, bo to pisu nikt wczesnej nie krytykował na wykopie za rozjebywwnie państwa xD weź nie sraj typie.

@Chuseok @xblackwidowx @Tyraxor @setaniel @Fortis_ @maad ciekawe czy tak samo będziecie pyszczyć jak to Wasz samochód #!$%@?ą, bo akurat przy ulicy był zapakowany. Fura za kilkadziesiąt koła na którą przeciętny Janusz pracuje kilka lat, co to jest w porównaniu z ideałami.

A jeszcze inna sprawa ze
  • Odpowiedz