Obudziłem się bo mnie coś palec pobolewał. Czułem jakby drzazge. Poszedłem więc do łazienki wyciągnąć to sobie. Gdy już wyciągnąłem okazało się że to był włos z mojej brody. XD włos 2mm wbił mi się w palca jak drzazga. P------a akcja

throwyn













