Wpis z mikrobloga

Tylko mnie #!$%@? że z Lidla nie da się wyjść normalnie jak człowiek bo każda kasa zamknięta bramką a przy samoobsługowych trzeba przybić paragon? Nie ma tam chyba żadnego normalnego przejścia dla kogoś kto jednak nic nie chce kupić. Taka praktyka powinna być zakazana.
#lidl #biedronka
  • 39
  • Odpowiedz
  • 1
@robertx: Podejrzewam ze ta bramka na paragon i wszystkie drzwi sie otworza automatycznie? Ale mimo wszystko pozamykanie kazdej kasy moze utrudniac przeplyw ludzi
  • Odpowiedz
@robertx:

ciekawe jak to się ma do przepisów pożarowych


w biurach przepisy wymagają tego że gdy zamek traci zasilanie to się otwiera. Włączenie się alarmu pożarowego odcina zasilanie. Tutaj jest tak samo, bramka się odblokuje
  • Odpowiedz
@hanma: już nie pamiętam dobrze, bo to było setki lat temu, ale wydaje mi się, że kiedyś tych bramek nie było, bo czasem chodziłem do Lidla, a takiego badziewia bym nie zaakceptował. Jak się pojawiły, to przestałem, a jak zaczęli korzystać z usług tej cwaniackiej firmy od wyłudzeń na parkingach to nie chodzę jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hanma przechodzisz normalnie przez kasę, która jest czynna. Jak niby wychodziłeś, kiedy nie było samoobsługowych w Lidlu czy Biedrze?


@radziuxd: i przeciskać się między gumami do żucia i wózkami ludzi stojących do kasy?
Normalnie wyjść przez tę debilną bramkę, coś tam piszczy ale wszyscy leją na to ciepłym moczem.
  • Odpowiedz
@hanma: Tak zwane getto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko dlatego że sklep ma obowiązek wydać paragon, a klienci za wszelką cenę chcieli te paragony zostawiać w kasach. Lidl próbował loteriami na paragonach,ale słabo działało
  • Odpowiedz
  • 3
@siekieromotyka no ale sklep wydaje, a to czy weźmiesz to już twoja sprawa. IMO to podświadome działanie, żebyś jednak kupił cokolwiek, bo nie wyjdziesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@hanma: normalnie się wychodzi jak człowiek przy zwykłej kasie? Nie rozumiem problemu, przecież zawsze tak było, jak o kasach samoobsługowych nikt nawet jeszczenie myślał.

Jak 15 lat temu wchodziły samoobsługowe do TESCO i też nie mogłeś wyjść to co robiłeś? Jak w simsach wchodziłeś w bramkę i rozkładałeś ręce, że się przejść nie da? ;d
  • Odpowiedz
  • 1
@grn1993 wszystko kasy tradycyjne są u mnie zawsze zamknięte bramka również, jedynie te otwarte nie mają bramki ale tam trzebaby się ocierać o ludzi stojących do kasy. Oczywiście że mógłbym przejść krokiem przez te zamknięte bramki. Ale chyba nie chodzi o to żeby klient główkował jak wyjść ze sklepu jak człowiek i czuł się że musi coś kupić. Zła polityka firmy. Dodatkowo na tych zamkniętych kasach jest znak że są one
  • Odpowiedz
@hanma: to tak się da w Lidlu? Jeszcze nigdy nie spotkałem zamkniętych wszystkich kas w Lidlu czy Biedrze ;o

To odciągasz w swoją stronę tą bramkę metalową między kasami i wsio. Duży chłopak chyba jesteś, myślę że dałbyś radę.
  • Odpowiedz