Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hexgate

hexgate

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1168
  • Znaleziska 38
  • Mikroblog 1130
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 7
  • Dodane (253)
  • Komentowane (408)
  • Plusowane (469)
hexgate
hexgate przedwczoraj, 22:13:13
  • 0
#mecz to już widać po grze Iraku, że nasza repra dostałaby z nimi wp****ol. O Norwegii nie wspomnę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hexgate
hexgate 14.06.2026, 17:53:23
  • 5
#mecz kurła boras ciagle inaczej wymawia nazwe tego kraju. O ch tu chodzi!?

Teraz było „kyrasan”

Poje
*o go czy co?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyloe
kyloe
14.06.2026, 17:54:14 via Wykop
  • 1
@hexgate: To Kurasą, Kyrasan, Kurakao
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 14.06.2026, 17:41:44
  • 2
#mecz ja i tak już pokochałem Kurłasałczyków.

I nawet pojadę tam na wakacje.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JAuStURYErSE
JAuStURYErSE
14.06.2026, 17:43:31 via Wykop
  • 0
@hexgate: farbowani Holendrzy
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 11.06.2026, 17:33:00
  • 1
#mecz

https://gol24.pl/derby-herbow-z-painta-kibice-ekstraklasy-nie-moga-doczekac-sie-jednego-meczu-radomiaka-z-wieczysta/ar/c2-19137999

Radomiak Wieczysta derby herbów.

Kisne XDDD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
11.06.2026, 17:34:29 via Wykop
  • 1
@hexgate: ale kseroboje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/86436353/dobra-walic-mundial-mamy-terminarz-ekstraklasy-mec#296654555
@thority +91
@melquiades: i od razu derby herbów z Painta w Radomiu.
więcej
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate
Autor
11.06.2026, 17:36:56 via Wykop
  • 0
@thority: a to sory, nie scrolowalem dzis tagu :(
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 05.06.2026, 07:26:58
  • 1
#ufo streści ktoś dlaczego ostanio jest takie zwątpienie jeśli chodzi o disclousure?

I jakie są ciekawe przyszłe wydarzenia poza premierą filmu spilberga?

Ostatnie tygodnia jestem trochę wyłączony z neta.

Z gory dzieki!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
05.06.2026, 08:45:51 via Wykop
  • 4
@hexgate: Nic nie przegapiłeś. Ujawniane są tylko materiały, które znane są od dawna, lub takie, które nie mają żadnej wartości merytorycznej.
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
05.06.2026, 09:09:50 via Wykop
  • 7
@hexgate: bo to chujawnienie
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 03.06.2026, 18:58:06
  • 0
#mecz

Jakiś alternatywny link do tvp sport? Jestem za granicą a nie chce placic za vpn specjalnie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hexgate
hexgate 17.05.2026, 13:09:02
  • 2
#mecz Lask 1:0!!!!

Dawac kur*a!!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
17.05.2026, 13:10:03 via Wykop
  • 2
@hexgate:
thority - @hexgate:

źródło: IMG_1326

Pobierz
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate
Autor
17.05.2026, 13:11:58 via Wykop
  • 0
@thority: niestety teraz okoliczności są takie, że liga austriacka jest przed eklapą. Za 1h wracam na nasze podwórko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 16.05.2026, 19:44:16
  • 5
#mecz ale Lech wjezdza jak dziki pitbull w radomski kurnik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mati-zahorski
Mati-zahorski
16.05.2026, 19:54:10 via Wykop
  • 0
@hexgate: no zobaczymy czy tak będzie w lm wjeżdżał czy odpadnie po 4 meczach dd
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 16.05.2026, 19:35:53
  • 3
#mecz jutro lask wygrywa i sialalala
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hexgate
hexgate 16.05.2026, 19:35:02
  • 2
#mecz nie kurła ani żodyn ślonsk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256
16.05.2026, 19:35:30 via Wykop
  • 3
@hexgate: Ani pogoń śledzie!
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 16.05.2026, 18:48:42
  • 1
#mecz jak Lech ogarnie obrone to ta liga jest pozamiatana na lata
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
16.05.2026, 18:52:05 via Wykop
  • 1
@hexgate: jak awansuje do ligi mistrzów to odjedzie za hajs na najbliższe 20 lat
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
16.05.2026, 18:53:43 via Wykop
  • 3
@hexgate: będzie liga szkocka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 16.05.2026, 14:15:19
  • 0
#mecz jeśli Celtic mistrzem to jak teraz wygląda sprawa rozstawienia dla Lecha?

Co się musi stać, żeby w Q4 było również rozstawienie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
16.05.2026, 14:18:16 via Wykop
  • 3
@hexgate: na Węgrzech mistrzem Gyor a w Austrii LASK
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 13.05.2026, 19:15:20
  • 4
#mecz jeśli Lech miałby sprezentować najbardziej obrzydliwą, zgniłą i śmierdzącą szmatę stulecia to już wolę Jage jako mistrza niż Raków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hexgate
hexgate 13.05.2026, 11:47:11
  • 0
#programista15k #programowanie #sztucznainteligencja

Jak to teraz z tym claude code vs codex?

W ostatnim czasie claude code mocno się zesrao z tego co testowałem. Warto przechodzić na codexa, czy póki co jeszcze testować oba?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487
13.05.2026, 11:57:17 via Wykop
  • 1
@hexgate: Claude jest szybszy, ale trzeba go ciągle pilnować. Codex jest wolniejszy ale bardziej autonomiczny,, lepiej radzi sobie z utrzymaniem czystej architektury w złożonych projektach
  • Odpowiedz
luklew
luklew
luklew
13.05.2026, 19:16:01 via Wykop
  • 1
@hexgate: Polecam przetestować oba, bo z Codexem się ciut inaczej kodzi. Ale w moim odczuciu Codex jest lepszy.
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 13.05.2026, 10:54:27
  • 6
#mecz #lechpoznan no i Ali <3 pięknie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hexgate
hexgate 10.05.2026, 07:16:14
  • 1
#mecz Ależ piękne będą te wszystkie meczyki i weszła europucharowe, kiedy będą spłakani po równo mówić wreszcie o każdym z pierwszej piątki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hexgate
hexgate 08.05.2026, 14:33:28
  • 7
#ufo dotarlim .. póki co potomkowie Pana Wolskiego szykują atrakcje i inne bajery na jtr.

Sam teren pikniku wydaje się stosunkowo mały. Jakiś namiot już rozbity. Nie wiem ile tu ma być ludzi, ale jeśli dużo, to nie wiem gdzie tu się wszyscy poparkują.. chyba w okolicznych wiochach. Generalnie jeśli ktoś autem, to polecam być wcześnie!

Ale co by nie mówić, atmosferka wśród ludzi, którzy to szykują sielska i wesoła.
hexgate - #ufo dotarlim .. póki co potomkowie Pana Wolskiego szykują atrakcje i inne ...

źródło: IMG_7274

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuperdisco
kuperdisco
08.05.2026, 15:38:57 via Wykop
  • 2
@hexgate: kurde mieszkam 8 km niedaleko może wpadnę w sumie xd
  • Odpowiedz
c.....z
c.....z
konto usunięte 09.05.2026, 20:20:54 via Wykop
  • 1
Będą relacje na ufo historie pewnie bo żona Piotrka nagrywała, to Ci pokaże bo chyba wpadłem w kadr :D


@hexgate:

Tam każdy wpadł każemu w kadr 😆
Też zgarnąłeś pamiątkową pocztówkę?
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 08.05.2026, 11:35:05
  • 3
#ufo gdzie to całe info ma być?

Bo właśnie idę z buta pod pomnik ufo i bym sobie po drodze odpalił…
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....z
c.....z
konto usunięte 08.05.2026, 13:35:34 via Wykop
  • 1
@hexgate:

Jest jest.
c.....z - @hexgate: 

Jest jest.

źródło: 1000059225

Pobierz
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate
Autor
08.05.2026, 13:39:16 via Wykop
  • 1
@cuceusz: o kurla cos tam sie juz rozkreca widze oO
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 07.05.2026, 09:02:29
  • 4
#ufo kierunek Emilcin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hexgate - #ufo kierunek Emilcin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_7233

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hexgate
hexgate
Autor
07.05.2026, 09:25:06 via Wykop
  • 2
@cuceusz: no na 15 mamy być. Teraz maczek i kawka pod Łodzią gdzieś.

Mamy nocleg 10 km od Emilcina w jakimś agro.

Prowiant gotowy od wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hexgate - @cuceusz: no na 15 mamy być. Teraz maczek i kawka pod Łodzią gdzieś.

Mamy ...

źródło: IMG_7230

Pobierz
  • Odpowiedz
Krzyshake
Krzyshake
07.05.2026, 15:15:59 via Wykop
  • 2
@hexgate: zazdro, ale bym chcial sie spotkac z takmi ufo-ludkami :D
  • Odpowiedz
hexgate
hexgate 06.05.2026, 08:14:01
  • 2
#ufo #bernatowicz

https://youtu.be/LGt8Rwe721E?is=1Ek7ieXHBzTGdnWn

XDDD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chora-glowa
chora-glowa
06.05.2026, 08:30:42 via Wykop
  • 3
@hexgate: scenariusz i reżyseria made by Bernaciak. Wylaczylem, jak typiara zaczela nawijac o tym, ze ludzie za nim tesknia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
06.05.2026, 11:43:04 via Wykop
  • 2
@hexgate:
enten - @hexgate:

źródło: 1000027517

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >
  • Lech Poznań! Coś tam od 20 lat sobie programuję... Piłka nożna, sporty walki, trójbój Jeżdzę gravelem UFO!
  • Poznań

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.02.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking