#mecz to już widać po grze Iraku, że nasza repra dostałaby z nimi wp****ol. O Norwegii nie wspomnę.

hexgate


źródło: IMG_7274
PobierzBędą relacje na ufo historie pewnie bo żona Piotrka nagrywała, to Ci pokaże bo chyba wpadłem w kadr :D
źródło: 1000059225
Pobierz
źródło: 1000027517
PobierzRocznica
od 13.11.2025
Mikroblogger
od 22.02.2024
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking