Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
helloWisconsin

helloWisconsin

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20257
  • Znaleziska 422
  • Mikroblog 19835
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 38
helloWisconsin
helloWisconsin 09.11.2023, 17:53:19
  • 0
Witam na mój #stragan część 2 wyprzedaży. Sprzedaję kolejną część kolekcji, flaszki, których już nie używam oraz dekanty. Tak samo jak poprzednio flakony głównie mierzone przez psik psik, dekanty natomiast na oko. Dekanty sprzedaję jako całość za 200 zł (wartość wg moich obliczeń to około 300 zł). Jeśli ktoś życzy sobie więcej zdjęć proszę o info na priv. Wysyłka inpost i płatność najlepiej BLIK. Zapraszam. #perfumy

Flakony:
Rochas Moustache EDP
helloWisconsin - Witam na mój #stragan część 2 wyprzedaży. Sprzedaję kolejną część ko...

źródło: IMG_2001

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
09.11.2023, 17:53:44 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin:
helloWisconsin - @helloWisconsin:

źródło: IMG_2002

Pobierz
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
10.11.2023, 10:15:04 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: Guerlain L'homme Ideal Extreme sprzedany.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
10.11.2023, 11:07:46 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme Intense i Lattafa - Oud For Glory sprzedane.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
10.11.2023, 16:52:12 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: Amouage Honour Man sprzedany
  • Odpowiedz
MetalowyBieg
MetalowyBieg
03.11.2023, 23:30:22
  • 2
Otwieram nitkę pt: "jakie perfumy mogłyby używać postacie z filmów, gier, książek"
Ja zacznę: Człowiek z Blizną: Tony Montana- Green Polo
#perfumy #glupiewykopowezabawy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 04.11.2023, 00:13:00 via Wykop
  • 0
@MetalowyBieg: Dark Knight: Batman - PDM Carlisle
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 04.11.2023, 00:16:24 via Wykop
  • 0
@MetalowyBieg: Casino Royale: Bond - Penhaligons Sartorial
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 02.11.2023, 20:46:58
  • 0
#perfumy Wasze top 3 z niszy na sezon jesienno zimowy?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
03.11.2023, 00:26:10 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: To ja podam swoje bo nie podalem w oryginalnym poscie :) PDM Oajan, Xerjoff Naxos, Nishane Fan Your Flames
  • Odpowiedz
MeumCerebrum
MeumCerebrum
02.11.2023, 18:55:47
  • 8
Na zdjęciu flacha, która zamyka moją kolekcję w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To już prawie dwa lata na tagu, więc postanowiłem podzielić się trzema zapachami, które po prostu najbardziej lubię (ograniczę się do sezonu jesień-zima):
1. PdM Herod
2. TF Tobacco
MeumCerebrum - Na zdjęciu flacha, która zamyka moją kolekcję w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: IMG_7222

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 02.11.2023, 19:42:12 via Wykop
  • 1
@MeumCerebrum: jeśli chodzi o sezon jesień zima to zdecydowanie PDM Oajan (nie mam flaszki jeszcze niestety), Xerjoff Naxos, Nishane Fan Your Flames.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 27.10.2023, 21:05:11
  • 0
#audio Kupiłem głośniki Q Acoustics 3020i i chcę podłączyć je do amplitunera. Jestem zielony w temacie. Jakie kable kupić żeby to połączyć? Z tego co czytam to kabel najlepiej żeby był miedziany z jakimiś bananami? :) Nie chce wydać fortuny, celuję w jakieś dobre i tanie. ;) Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. #elektronika #stereo #glosniki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
28.10.2023, 11:00:10 via Wykop
  • 0
@CptPirx: finalnie kupilem cos takiego: https://allegro.pl/oferta/klotz-ly225-kabel-glosnikowy-nakamichi-katowe-2m-9962344426
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
29.10.2023, 20:54:47 via Wykop
  • 0
@Marek_Tempe: kurcze już kupione. To jakoś bardzo negatywnie może wpłynąć na dźwięk?
  • Odpowiedz
Hazior
Hazior
Hazior
28.10.2023, 19:46:16
  • 0
Siema mireczki
szukam jakiś ciekawych perfum na jesień/zimę
podsyłajcie swoje listy
( ͡° ͜ʖ ͡°) #perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 29.10.2023, 18:28:20 via Wykop
  • 1
@Gieremek: solidna lista, polecam to samo co kolega. Dodałbym do tego jeszcze Micaleff Desirtoxic, Nishane Kredo, Amouage Journey, Amouge Interlude Black Iris, PDM Layton Exclusif, PDM Oajan.
  • Odpowiedz
memiusz
memiusz
24.10.2023, 19:34:37
  • 0
Poleci ktoś jakiś niszowy zapach na jesień/zime? #perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 25.10.2023, 11:24:19 via Wykop
  • 0
@memiusz: Mancera Red Tobacco, Nishane Safran Colognise, Essential Parfums Divine Vanille, Histoires de Parfums 1899
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 22.10.2023, 22:20:19
  • 0
#perfumy Poszukuję flakonu z ubytkiem Atkinsons Oud Save The King.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bastet_A
Bastet_A
17.10.2023, 14:48:49
  • 110
Akryl na płótnie 24cm x 30cm
#malujzwykopem #malarstwo #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #zwierzaczki
Bastet_A - Akryl na płótnie 24cm x 30cm
#malujzwykopem #malarstwo #rysujzwykopem #two...

źródło: IMG_7092

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 17.10.2023, 20:05:14 via Wykop
  • 1
@Bastet_A: Ale piękne, sprzedajesz swoje obrazy?
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 19.10.2023, 08:35:07 via Wykop
  • 0
@Bastet_A: A masz gdzieś swoje prace wystawione na sprzedaż czy tylko na zamówienie?
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 19.10.2023, 09:30:07 via Wykop
  • 0
@Bastet_A: Spoko, to mozesz mnie wolac :) A jak wyglada taka praca na zamowienie? W sensie ja mowie co bym chcial mniej wiecej czy musze dostarcczyc jakis obrazek do inspiracji?
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 19.10.2023, 09:00:00
  • 0
#perfumy Xerjoff Accento - jakieś opinie na temat tego zapachu? Bardziej męski czy damski?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DAS_REICH
DAS_REICH
16.10.2023, 19:55:01
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 16.10.2023, 20:04:35 via Wykop
  • 0
@DAS_REICH: tez sie zastanawiam bo tam glosowalem i sprawdzam co chwile a tam nie ma glosow z zadnego z obwodow, wtf.
  • Odpowiedz
dominik2005
dominik2005
15.10.2023, 20:13:54
  • 7509
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 15.10.2023, 22:06:11 via Wykop
  • 0
@dominik2005: melduję się :)
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
13.10.2023, 17:34:55
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 13.10.2023, 17:52:42 via Wykop
  • 0
@justlooking5: a miałeś tu niedawno konfederatow co sie spuszczali nad polsatem ze taki obiektywny bo zlyn tvn zrobil wywiad z memcenem XD
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 12.10.2023, 13:55:17
  • 0
#perfumy Kupię flakon z ubytkiem - Xerjoff Join The Club - Comandante!.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
12.10.2023, 14:47:01 via Wykop
  • 0
W sumie to nie mam określonego, wszystko zależy od pojemności flaszki i ceny. Masz na handel?
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 10.10.2023, 14:58:44
  • 0
#perfumy Kupował ktoś coś może na Selesta_pl z allegro? To legitny sklep?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ksardas
ksardas
09.10.2023, 19:27:10
  • 0
Mirki help.
Szukam jakiegoś #perfumy do pracy. (typowe korpo, ale lubię mieć na sobie jakiś zapach)
Zapachy, które mam i lubię to bvlgari, man in black, ysl la nuit de l'homme i kupiłbym je ponownie. Inne zawsze mnie nudzą po 50 ml i nawet ich nie pamiętam.
Zależy mi na tym, żeby zapach był trwały, ale nie ciężki.
Rozumiem, że nie dałem za wiele danych, ale może akurat macie jakieś
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 09.10.2023, 20:47:12 via Wykop
  • 1
@ksardas: https://www.parfumo.com/Perfumes/Rochas/l-homme-rochas
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 08.10.2023, 15:25:29
  • 0
Witam na mój #stragan. Sprzedaję część kolekcji, flaszki, których już nie używam oraz dekanty. Flakony głównie mierzone przez psik psik, dekanty natomiast na oko. Dekanty sprzedaję jako całość za 220 zł (wartość wg moich obliczeń to około 320 zł więc uważam że dobra okazja). Jeśli ktoś życzy sobie więcej zdjęć proszę o info na priv. Wysyłka inpost i płatność najlepiej BLIK. Zapraszam. #perfumy

Flakony:
Mercedes Benz Club Black (pudełko)
helloWisconsin - Witam na mój #stragan. Sprzedaję część kolekcji, flaszki, których ju...

źródło: IMG_1579

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
08.10.2023, 15:26:46 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin:
helloWisconsin - @helloWisconsin:

źródło: IMG_1586

Pobierz
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
08.10.2023, 15:27:01 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin:
helloWisconsin - @helloWisconsin:

źródło: IMG_1587

Pobierz
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
08.10.2023, 18:50:39 via Wykop
  • 0
@kuac94: Ok, zapraszam na priv.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
08.10.2023, 18:55:10 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: EDIT: Gentleman Givenchy EDT Intense sprzedany.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
08.10.2023, 20:44:42 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: EDIT: Mercedes Benz Club Black, Afnan Turathi Blue, Afnan Modest Une sprzedane.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
08.10.2023, 20:54:40 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: EDIT:
Giorgio Armani Acqua di Giò Profumo (bez pudełka), Nishane Sultan Vetiver, Nishane Fan Your Flames sprzedane
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
08.10.2023, 21:25:07 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: EDIT: Rasasi La Yuqawam sprzedane.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
09.10.2023, 16:07:20 via Wykop
  • 0
Dolce Gabbana Light Blue pour Homme Eau Intense


@helloWisconsin: EDIT: Dolce Gabbana Light Blue pour Homme Eau Intense sprzedane.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 03.10.2023, 09:40:10
  • 0
#perfumy Jakieś flakony ubytkowe z niszy na handel może macie? Szukam czegoś głównie z Amouage, Xerjoff, PDM, Nishane, MFK, ale mogą być też inne marki.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
03.10.2023, 10:41:29 via Wykop
  • 1
@Mateusz9802: Jestem zainteresowany Naxosem, napisałem na priv.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
03.10.2023, 10:42:18 via Wykop
  • 0
@Viperer: Ile ml i jaka cena?
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
06.10.2023, 11:56:53 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: dzieki za wszystkie info, jedna flaszka zakupiona od Mireczka.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 17
  • Strona 8 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking