Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hapidoggo

hapidoggo

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9475
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 9475
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10
Shyvana
Shyvana
03.06.2018, 12:10:16 via Android
  • 3125
Patrzcie mirki jaki pieseł jedzie z nami do domu ze schroniska (✌ ゚ ∀ ゚)☞,

#pies #psy #zwierzaczki #pokazpsa #adopcja
Shyvana - Patrzcie mirki jaki pieseł jedzie z nami do domu ze schroniska (✌ ゚ ∀ ゚)☞,
...

źródło: comment_NEFxLzlfourzoviGIF1f8hrOgXwES76U.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hapidoggo
hapidoggo 27.10.2019, 22:01:56
  • 0
@Shyvana: jak tam pieseł?
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo 27.10.2019, 22:57:38
  • 0
@Shyvana: okej, miło słyszeć :D
  • Odpowiedz
FreeRiderr
FreeRiderr
FreeRiderr
08.10.2019, 17:24:37 via Android
  • 0
#metin2 #metinridera

Mam ochotę znowu zaatakować trute na dropka. Aktualnie jest +6 śr 38 kd+4. Szkoda mi kasy, jak żyć, co robić?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hapidoggo
hapidoggo 08.10.2019, 21:00:01
  • 0
@FreeRiderr: ulepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo 08.10.2019, 21:02:00
  • 0
@FreeRiderr: Etolin
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo 08.10.2019, 21:08:22
  • 0
@FreeRiderr: ok, przyda mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo 08.10.2019, 21:13:13
  • 1
@FreeRiderr: dzisiaj już udało mi się zrobić stalkę, więc mam swoją póki co :)
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo 08.10.2019, 21:24:56
  • 1
@FreeRiderr: kupiłem czystą 75kk, dodałem 5 bonów - 20kk, włożyłem 3x kd+4 ok. 40kk i już razem około 125kk tak myślę. Tamtą +4 zostawiłem, nie mam sił na ulepszanie
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo 09.10.2019, 05:09:23
  • 0
@FreeRiderr: 1000 pz, 3 do pz, coś tam na wiatr i błyskawice 15 i sztylety 6
  • Odpowiedz
FreeRiderr
FreeRiderr
FreeRiderr
07.10.2019, 22:22:02 via Android
  • 0
#metin2 #metinridera

Udało się wbić chakry dla daggera na 75 z +6 do +7, później spalił później weszly znów na 7 później znowu spalił na 8 później weszły na 7, weszły na 8, postanowiłem wbijać od, od potwora 4 weszło za pierwszym, więc od razu kulem ulepszonym bodziem na 9 i iii weszly śr 38, od +4 fuck yeah, teraz tylko dodania bonów wytropić i resztę kd wsadzić.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hapidoggo
hapidoggo 08.10.2019, 06:04:19
  • 1
@FreeRiderr: szacun, ja wczoraj znów jeden won w plecy, a stalke z +5 zrobiłem na +4 :)) chyba sobie odpuszczę ulepszanie na +9 (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo 08.10.2019, 11:01:35
  • 0
@FreeRiderr: 1.5k hp i jeszcze jakiś, ale mam 5x zmiany i 5x dodanie bonu za wbicie 70 lvl, wiec tylko muszę zrobić ją na +9
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo 08.10.2019, 13:17:38
  • 0
@FreeRiderr: a dlaczego nie? Mam w nim jeszcze 3x kd+4. Czy lepiej kupić czysta +9, wlozyc kd o ile nie spali i dodać bony i mixowac?
  • Odpowiedz
FreeRiderr
FreeRiderr
FreeRiderr
06.10.2019, 20:11:53 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hapidoggo
hapidoggo 07.10.2019, 07:14:51
  • 0
@FreeRiderr: pocieszę Cię, bo straciłem z 4 wony na ulepszenie stalki na +9 i aktualnie jest +5 :))
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo 07.10.2019, 07:32:45
  • 0
@FreeRiderr: chyba nie ma sensu ulepszać, bo tylko się człowiek denerwuje, a szansa na ulepszenie to jakieś 1%. Tak stwierdziłem po wczorajszej próbie ulepszania (╯︵╰,) teraz nawet na potki brakuje, eh...
  • Odpowiedz
milovel
milovel
29.08.2019, 15:16:51
  • 515
Ile on w zyciu musial zjeść kurczaka z ryżem, żeby naturalnie tak wyglądać xd
#mikrokoksy
milovel - Ile on w zyciu musial zjeść kurczaka z ryżem, żeby naturalnie tak wyglądać ...

źródło: comment_ykMozo2JHr2bGadav4SOOqvi5U2YIB8o.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hapidoggo
hapidoggo 29.08.2019, 20:53:07
  • 0
@DestroDevil: jest gdzieś ten filmik?
  • Odpowiedz
c.....i
c.....i
konto usunięte 15.08.2019, 19:06:16
  • 203
ale obejrzałbym taki Celtic z Hibernianem na Polsat SPort Extra. Z takim Borucem i Zurawskim. To se newrati #mecz #pilkanozna
c.....i - ale obejrzałbym taki Celtic z Hibernianem na Polsat SPort Extra. Z takim Bo...

źródło: comment_Yd66BqAsxqZCwetMVot6zAEPBnOMY31p.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hapidoggo
hapidoggo 15.08.2019, 22:29:03
  • 0
@Sumlinskiekanie: ale mi przypomniałeś teraz, pamietam jak w fifie nim orałem (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
e.....8
e.....8
konto usunięte 23.07.2019, 20:12:22
  • 1
Potrzebuje jeść 116 g białka dziennie ,
ale za Chiny ludowe nie mogę tyle zjeść
białka z jedzenia naturalnego , mam białko w proszku ale niedobrze mi się robi jak to pije nawet z przytkanym nosem mdli mnie i zbiera na wymioty , nie pracuje jeszcze , nie mam jak kupować produktów tzn za co , jestem na utrzymaniu rodziców uczę się , co robić aby tyle jeść tego białka pomóżcie jakie rozwiązanie.
nie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hapidoggo
hapidoggo 23.07.2019, 20:37:20
  • 1
@edipunk88: ja bez problemu 220 nabijam w 1800 kcal, a Ty masz problem. Teraz akurat zmniejszam białko na korzyść węgli, bo wchodzi masa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 4 z 6
  • >
  • (。◕‿‿◕。)

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking