Udało się wbić chakry dla daggera na 75 z +6 do +7, później spalił później weszly znów na 7 później znowu spalił na 8 później weszły na 7, weszły na 8, postanowiłem wbijać od, od potwora 4 weszło za pierwszym, więc od razu kulem ulepszonym bodziem na 9 i iii weszly śr 38, od +4 fuck yeah, teraz tylko dodania bonów wytropić i resztę kd wsadzić.
@FreeRiderr: chyba nie ma sensu ulepszać, bo tylko się człowiek denerwuje, a szansa na ulepszenie to jakieś 1%. Tak stwierdziłem po wczorajszej próbie ulepszania (╯︵╰,) teraz nawet na potki brakuje, eh...
Potrzebuje jeść 116 g białka dziennie , ale za Chiny ludowe nie mogę tyle zjeść białka z jedzenia naturalnego , mam białko w proszku ale niedobrze mi się robi jak to pije nawet z przytkanym nosem mdli mnie i zbiera na wymioty , nie pracuje jeszcze , nie mam jak kupować produktów tzn za co , jestem na utrzymaniu rodziców uczę się , co robić aby tyle jeść tego białka pomóżcie jakie rozwiązanie. nie
Wasz Wykopowy strażak ma do rozdania 8 fajnych fluorescencyjnych breloczków do kluczy...otrzymałem je w prezencie od jednego z Was (sam je wykonał)..wśród plusujących ten wpis rozlosuję je jutro o 13tej :) #robertt1969 #pomagamypaulinie #rozdajo
Daaawno już nie świeciłem na wykopie, więc ponownie weekendowe #rozdajo
Został mi taki brelok który chętnie oddam plusujacej-niebedacej-zielonką-ani-nieuzywającej-tagu-zwiazanego-z-patostreamami osobie.
Wysyłka jak zawsze na mnie PP choć tym razem już tylko polecone, bo na 30 przesyłek 3 nie doszły i za cholerę nie wiem co się z nimi dzieje Daaawno nie świeciłen już na wykopie, więc ponownie weekendowe #rozdajo
Udało się wbić chakry dla daggera na 75 z +6 do +7, później spalił później weszly znów na 7 później znowu spalił na 8 później weszły na 7, weszły na 8, postanowiłem wbijać od, od potwora 4 weszło za pierwszym, więc od razu kulem ulepszonym bodziem na 9 i iii weszly śr 38, od +4 fuck yeah, teraz tylko dodania bonów wytropić i resztę kd wsadzić.