
Kolejny SKOK upada. Wniosek w poniedziałek

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała, że w dniu 25 kwietnia 2016 roku wystąpi z wnioskiem o ogłoszenie upadłości SKOK Jowisz. Najprawdopodobniej więc znów odkręcony zostanie kurek z napisem BFG...
z- 55
- #
- #
- #
- #
- #




![[AMA] Starym mercedesem po Australii](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_nXSKsWDu5jSoRt22jeMRJaOrEtr002ON,w220h142.jpg)




