Wpis z mikrobloga

Dobra mireczki, robię to. Największe #cebuladeals w moim życiu, ale ciekawość, czy się uda jest silniejsza niż poczucie winy czy wstydu.

Plan jest taki:

1. Wstać rano (ok 5-6) i nic nie jeść.
2. Ubrać się ładnie - jakiś smart casual, wyczyszczone buty, ogolony zarost - żeby wyglądać OK.
3. Wybrać się w centrum #warszawa lub #poznan lub #krakow lub innego dużego miasta
4. Wejść do 3-4. gwiazdkowego hotelu (jakiś Westin, Best Western czy coś - z dala od 5-gwiazdkowych luksusów)
5. Pewnym siebie krokiem, skierować się do restauracji hotelowej na śniadanie.
6. Jak mnie zapytają o numer pokoju, rzucę jakiś numer np 405 (opcjonalne, bo nie we wszystkich hotelach tak robią)
7. Jak nie będzie podejrzeń, #!$%@?ę darmowe śniadanie.

Jestem pewien, że część jedzenia wyrzucają, więc równie dobrze ja sobie mogę zjeść i sprawdzić, czy to legenda miejska, że tak się da, czy rzeczywiście da się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plan jest by to zrobić jak się ociepli - np na wiosnę. Ale jak będzie trochę cieplej na dniach (bez deszczu, żebym nie musiał kurtki nosić - bo wejść do restauracji w kurtce nie wypali - za dużo podejrzeń), to zrobię to na dniach. Póki mam czas, to mogę go kreatywnie spożytkować. :P
  • 97
@psposki: To mój tag, więc kwalifikuję się doskonale. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Love2121: Niekoniecznie. Byłem w kilku-kilkunastu hotelach 3-4 gwiazdkowych i bardzo często ludzie na recepcji nie zwracają zupełnie uwagi. Zawsze mogę powiedzieć, że byłem na fajce.

A nawet jak się nie uda, to i tak warto spróbować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Warszawiak_01: To prawda, dziesiątki razy miałem okazję korzystać z bufetu śniadaniowego i nigdy nie proszono mnie o nic więcej niż numer pokoju a czasami nie proszono o nic wcale. Może dlatego że czasami przechodziłem obok wcześniej np. w kurtce a potem już w normalnym stroju, jeżeli chcesz żeby twój misterny plan się powiódł to musisz wieloetapowo wzbudzić zaufanie kelnerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@meokong: Zgodnie z zasadą "act like you belong", powinno pójść łatwo. Ale muszę sprawdzić, ciekawość mnie zżera i dopóki nie zrobię tego na własnej skórze, dopóty nie będę wiedział, czy tak rzeczywiście się da (na reddicie widziałem setki razy post, że ten numer przechodzi).
@Limonene: Wezmę to pod uwagę i może wybiorę hotel, gdzie pełno jakichś ludzi z okazji jakiegoś eventu. W Warszawie tak często się zdarza, np przy Novotelu w centrum bardzo często obserwuję tłumy ludzi. Wówczas łatwiej dla mnie.