Dzisiaj zrobiłem dwie kupy. Po jednej poczułem ulgę, a drugą kupiłem w ilości 700 miliardów. Zainwestowałem w kolejny #shitcoin. RebelMoon ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.reddit.com/r/CryptoMoonShots/comments/n16lmr/join_rebelmoon_token_will_be_launching_soon_on/
W czasie pisania tego komentarza 200% zysku, ale nie naganiam bo to pewnie i tak scam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #safemoon
W czasie pisania tego komentarza 200% zysku, ale nie naganiam bo to pewnie i tak scam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #safemoon












![Do szkoły tylko z negatywnym testem [DE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1617879311ifa2eKAM4r8ueQKT7bFYmY,w220h142.jpg)
#kryptowaluty