Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dwal

dwal

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6576
  • Znaleziska 1234
  • Mikroblog 5342
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 0

299

Uderzenie ukraińskiej artylerii

Pokaż treści 18+

Uderzenie ukraińskiej artylerii

Obwód zaporoski. Uderzenie ukraińskiej artylerii na rosyjski punkt kontrolny z magazynami paliwa i amunicji

rybeczka
z
streamable.com
dodany: 13.06.2022, 05:36:10
  • 45
  • #
    swiat
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
dwal
dwal 14.06.2022, 04:28:21
  • -42
Nic nie tafili
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dwal
dwal 14.06.2022, 13:35:48
  • 0
@Pitrso: @piv01: 5 strzałó, 2 chybione, pozostałe 3 na tyle celne ze budynki wciąż nie stoją zawalone a tylko się palą.
Dodatkowo cały teren wciąż nadaje się do użytku.
Lipa
dwal
dwal 14.06.2022, 16:33:43
  • 0
@Pitrso: nie dostały bo nie trafili czysto w nic, jedynie budynek się zapalił. ciężarówki jak jeździły tak jeżdżą, skład amunicji jak stał tak stoi. strata pieniędzy ten atak

2417

Głosował za zakazem rejestracji nowych aut spalinowych - jeździ Audi S8!

Pokaż treści 18+

Głosował za zakazem rejestracji nowych aut spalinowych - jeździ Audi S8!

Towarzysz miller jeździ autem z silnikiem 4.0 V8 520KM. A jaki świat chce zostawić swoim dzieciom? Towarzysz biedroń ma spalinowego SUVa, ale jako klasyczny lewicowy hipokryta głosował za banem dla spalinowych.

konto usunięte
z
sejm.gov.pl
dodany: 10.06.2022, 17:50:02
  • 279
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ekonomia
  • #
    motoryzacja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    ciekawostki
dwal
dwal 10.06.2022, 18:50:52
  • -2
Nie czaje was.
Taka decyzja sprawi że producenci samochodów zostaną zmuszeni do optymalizacji procesów produkcji celem redukcji kosztów, rozwinięcia technologii co powinno obniżyć cenę pojazdów i wydłużyć zasięg oraz skróci czas ładowania. Wtedy będziemy mieć wywalone na cenę paliwa na stacjach. Dla użytkownika to spoko opcja.

Problem mają np orlen bo musi zwiększyć portfolio oferowanych produktów tzn. doposażyć stacje benzynowe w szybkie ładowarki itp itd.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dwal
dwal 11.06.2022, 10:30:21
  • 0
@alteron: przecież w 2035 będziesz mógł kupić spalinowke wyprodukowana w 2034 roku i pojeździsz do 2055 albo i dłużej
Ogarnij się
Tyle lat w automotive to jak epoka. Porównaj pierwsze bmw x5 do obecnego
dwal
dwal 11.06.2022, 10:32:59
  • -1
@szmichal: Nie patrz na 2035 rok przez pryzmat 2022.
Sięgnij dalej niż na gowno leżące pod nogami
dwal
dwal 11.06.2022, 10:37:28
  • 0
@YesImSzur:
producenci mają obowiązek posiadac zdolność produkcji części zamiennych15-20 lat po zakończeniu produkcji danego modelu. Poczytaj kontrakty
dwal
dwal 11.06.2022, 10:39:19
  • 0
@YesImSzur:i jak aut spalinowych nie będzie na rynku? 1 stycznia 2035r wszystkie spalinowki znikną z dróg?
Co za niedouczony...
dwal
dwal 05.06.2022, 12:28:44
  • 0
#pcmasterrace #sprzedam
https://www.olx.pl/d/oferta/karta-graficzna-msi-radeon-rx-5500-xt-mech-oc-4gb-CID99-IDPnv8D.html
Na sprzedaż karta graficzna MSI Radeon RX 5500 XT MECH OC 4GB
850zł
dwal - #pcmasterrace #sprzedam
https://www.olx.pl/d/oferta/karta-graficzna-msi-radeo...

źródło: comment_16544321219Gaddh7dABggKoiFTQ6nkU.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal
Autor
08.06.2022, 16:16:29
  • 1
@percunust: no 6500xt ma złacze pcie 4.0 x4 które ogranicza wydajnośc karty na płytach ze złączem pcie 3.0 x16

pamięć 64bit zapycha się jak dasz wyższą jakość tekstur i zamula przy użyciu 4gb

dodatkowo 6500xt jest okrojony ze sprzętowej obsługi dekodowania
  • Odpowiedz
percunust
percunust
08.06.2022, 16:30:21
  • 0
@dwal: mhm, to logiczne, tylko dlaczdgo tak bardzo ograniczyli ją?
  • Odpowiedz
dwal
dwal 04.06.2022, 09:58:42
  • 0
#pcmasterrace
Mirki jaką kartę opłaca się teraz kupić? Budżet do 2000zł.
Wystarczy mi wydajność gtx 1650 super
Nowa lub używana
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amasugiru
Amasugiru
04.06.2022, 10:04:08
  • 2
@dwal: 1650 super to w sumie żadna wydajność, więc używkami pewnie by się dało w okolicę tysiąca zmieścić.

A w cenie 2000zł obecnie chodzą RX 6600XT/słabsze modele RTX 3060. W promkach oczywiście, trzeba sprawdzać codziennie.
  • Odpowiedz
g.....n
konto usunięte 04.06.2022, 10:05:41
  • 3
980ti za 650zł jest spoko?


@dwal: nie pchaj się w taki zabytek
  • Odpowiedz
dwal
dwal 28.05.2022, 09:37:24
  • 0
#pcmasterrace #sprzedam
https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-gigabyte-rtx-2070-gaming-oc-3x-8gb-12211753310
Sprzedam RTX'a.
Top stan.
dwal - #pcmasterrace #sprzedam
https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-gigabyte-rt...

źródło: comment_1653730636luemNXGiCE23qJDZgGHLJe.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal
Autor
28.05.2022, 10:00:06
  • 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: weź na raty 0%!
  • Odpowiedz
Huntley
Huntley
28.05.2022, 11:41:44
  • 0
@dwal: daj 1500 do biere ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1700

7,20 zł za litr benzyny. Ile z tego to zysk Orlenu? Obajtek: Tajemnica firmy

Pokaż treści 18+

7,20 zł za litr benzyny. Ile z tego to zysk Orlenu? Obajtek: Tajemnica firmy

Zysk operacyjny z handlu detalicznego detalu mamy taki sam w pierwszym kwartale 2022 r., jak w pierwszym kwartale 2021 roku; to dowód, że koncern nie łupi konsumentów - powiedział w niedzielę prezes Orlenu Daniel Obajtek.

Szu_
z
forsal.pl
dodany: 22.05.2022, 19:49:47
  • 225
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    bekazpisu
  • #
    obajtek
  • #
    paliwo
  • #
    gospodarka
dwal
dwal 23.05.2022, 04:21:43
  • 0
W Czechach na orlenie paliwo 49,70 koron za litr pb95.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

940

Morawiecki odlatuje XD

Pokaż treści 18+

Morawiecki odlatuje XD

Morawiecki: "Piszcie do Norwegów by podzielili się z wami kasą z zysków z ropy i gazu!" XD

CipakKrulRzycia
z
twitter.com
dodany: 21.05.2022, 21:17:52
  • 167
  • #
    cotusieodpierdala
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    norwegia
  • #
    bekazpisu
dwal
dwal 22.05.2022, 04:55:59
  • 0
Co to za Pani za Matim?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

748

Sasin: Na tle Europy Polska ma najtańsze paliwa. Inni płacą ponad 11 zł

Pokaż treści 18+

Sasin: Na tle Europy Polska ma najtańsze paliwa. Inni płacą ponad 11 zł

Minister aktywów państwowych odniósł się w piątek na antenie "Radia Plus" do rosnących cen oleju napędowego i benzyny, które średnio kosztują już ponad 7 zł za litr. Jacek Sasin broni rządu. Przypomina, że wprowadzono tarczą antyinflacyjną, która obniżyła podatki na paliwa.

Emigrant1
z
money.pl
dodany: 20.05.2022, 10:46:22
  • 351
  • #
    polska
  • #
    sasin
  • #
    paliwo
  • #
    inflacja
  • #
    bekazpisu
dwal
dwal 21.05.2022, 05:27:23
  • 0
Paliwo na Orlenie w Czechach jest po 49,70 koron czeskich za litr PB95.

Przeliczcie sobie co nas czeka w lipcu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

735

Polacy rezygnują z zakupu mieszkania. Złe wieści w najnowszym badaniu

Polacy rezygnują z zakupu mieszkania. Złe wieści w najnowszym badaniu

Szalejąca inflacja i rosnące z miesiąca na miesiąc raty kredytów hipotecznych nie pozostają bez wpływu na decyzję Polaków w sprawie zakupu mieszkania. Tylko 18 proc. Polaków planuje taki krok, a co trzeci

haha123
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15.05.2022, 11:41:16
  • 381
  • #
    polska
  • #
    inflacja
  • #
    nieruchomosci
  • #
    gospodarka
  • #
    mieszkanie
  • #
    finanse
dwal
dwal 15.05.2022, 20:16:09
  • -2
@sawes1: ludzie po prostu sami naucza się robić rzeczy które zlecali innym. Nawet głupiązmianę kół w samochodzie wolałem zrobić sam niż płacić 80zl za 40min stania w kolejce i odkręcenie 20 śrub...
dwal
dwal 16.05.2022, 04:14:23
  • -3
@patefoniq: uuu bo po 5000km trzeba wyważyć koła bo inaczej auto się zepsuje xD może jeszcze pompować azotem xD
dwal
dwal 08.05.2022, 19:16:26
  • 0
#f1
Hamburgery nawet hymn mają sztuczny z plejbeku
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal 05.05.2022, 19:13:11
  • 1
Tak to jest jak wjedzie za dużo alko na all inclusive
#hotelparadise
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal 01.05.2022, 09:05:52
  • 0
#pcmasterrace #sprzedam
https://allegro.pl/oferta/procesor-amd-ryzen-3-4300ge-4-x-3-5ghz-apu-vega-6-12088649132
Ryzen 3 4300Ge apu
4 rdzenie 8 wątków
TDP 35w
Vega 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

687

Inflacja wymiata klientów z galerii handlowych. Zniknęła już połowa klientów

Inflacja wymiata klientów z galerii handlowych. Zniknęła już połowa klientów

Choć po pandemii frekwencja się stopniowo odbudowuje, to jednak w marcu 2022 r. w porównaniu do 2019 r. liczba klientów spadła o 49 proc. Kupujący, dotknięci przez inflację i rosnące stopy procentowe, ograniczyli wydatki na zakupy.

Szewczenko
z
rp.pl
dodany: 26.04.2022, 13:13:08
  • 240
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    inflacja
  • #
    handel
  • #
    pieniadze
dwal
dwal 26.04.2022, 20:42:23
  • 15
Nie pamiętam kiedy kupiłem coś w galerii.
Są ważniejsze rzeczy niż ciuchy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

473

Pięknie trafiony ruski pojazd

Pokaż treści 18+

Pięknie trafiony ruski pojazd

Ładnie widać jak pocisk leci do celu.

OsiemPiec
z
streamable.com
dodany: 23.04.2022, 17:15:43
  • 33
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
dwal
dwal 23.04.2022, 21:04:06
  • 10
Przecież to taczki pchane przez dwóch rolników
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dwal
dwal 22.04.2022, 15:45:34
  • 0
#pcmasterrace #sprzedam
https://allegro.pl/oferta/procesor-amd-ryzen-3-4300ge-4-x-3-5ghz-apu-vega-6-12088649132
637zł

Procesor z chłodzeniem BOX

Bardzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal 13.04.2022, 18:53:50
  • 0
#pcmasterrace #sprzedam
https://www.olx.pl/d/oferta/procesor-amd-ryzen-3-4300ge-apu-vega-6-am4-CID99-IDOI8Q1.html
550zl

Cześć,
Na sprzedaż procesor AMD Ryzen 3 4300Ge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1924

Ruski dron spadł gdzieś w Ukrainie...

Pokaż treści 18+

Ruski dron spadł gdzieś w Ukrainie...

... zaawansowana technika wojskowa.

dwie_szopy_jackson
z
streamable.com
dodany: 10.04.2022, 18:47:53
  • 237
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    tech
  • #
    wojsko
dwal
dwal 10.04.2022, 19:58:17
  • -41
Fake, typowa propagandowa ustawka
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dwal
dwal 11.04.2022, 14:35:01
  • 1
@DonMirabello: odsyłasz jednego ziomka na 8h i patrz jaki poklask w internecie
Warto?
W aż takie brednie jak dron zestarego Canona nie uwierze
dwal
dwal 10.04.2022, 05:06:27
  • 0
#f1
Jak to się stało że w Australii nie ma lockdownu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

795

Zbudował dom za 65 tys. zł pod klucz. Na 50m2 dwie sypialnie, salon i łazienka

Zbudował dom za 65 tys. zł pod klucz. Na 50m2 dwie sypialnie, salon i łazienka

Rodzinna tragedia sprawiła, że Tomek zaczął inaczej postrzegać upływ czasu i realizację wiecznie odkładanych na póżniej planów. Owocem tej zmiany jest niesamowity projekt, który dzięki jego ogromnej determinacji i niesłychanej pracowitości

Wiplash
z
youtube.com
dodany: 02.04.2022, 11:38:08
  • 457
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    zainteresowania
  • #
    dom
  • #
    ciekawostki
dwal
dwal 02.04.2022, 17:33:21
  • 0
@Omicron: na filmie mówi jaki był koszt z działką

456

zmasakrowana kolumna pod kijowem

Pokaż treści 18+

zmasakrowana kolumna pod kijowem

zadzwia wielkosc zniszczeń.

muchabzz
z
youtube.com
dodany: 02.04.2022, 14:14:57
  • 43
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
dwal
dwal 02.04.2022, 17:32:06
  • -40
Niestety to ukraińskie :(
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 25
  • Strona 13 z 25
  • >
  • 43-300

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.06.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.02.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking