Taka decyzja sprawi że producenci samochodów zostaną zmuszeni do optymalizacji procesów produkcji celem redukcji kosztów, rozwinięcia technologii co powinno obniżyć cenę pojazdów i wydłużyć zasięg oraz skróci czas ładowania. Wtedy będziemy mieć wywalone na cenę paliwa na stacjach. Dla użytkownika to spoko opcja.
Problem mają np orlen bo musi zwiększyć portfolio oferowanych produktów tzn. doposażyć stacje benzynowe w szybkie ładowarki itp itd.
















Dodatkowo cały teren wciąż nadaje się do użytku.
Lipa