@Demigorgona: Tak tak, brak mieszkania to nie problem, dlatego starsze pokolenia miały dzieci dostając mieszkanie xd. Młodzi dosłownie nic nie mają i nie będą mieć przy takich obciążeniach, a że nie są takimi egoistami to nię będą pchać na ten świat kolejnych istot, żeby boomerzy mieli na emerytury
Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.
z- 721
- #
- #
- #

1995: 20-25% szacunkowo
2005: 36%
2015: 40-43%
2025: 53-54%