Do wszystkich hejterów Vifoniarza - powinniśmy kibicować Oskarkowi, bo przegrana z teammatem wyrządzi największe szkody w psychice. Przegrać z Maxem to nie wstyd, za to z gościem co zapomniał jak się jeżdzi... ( ͡°͜ʖ͡°) #f1
Podsumowując - VER odrabia 4 punkty do P1 (przed -40 do PIA, po -36 do NOR). Bez VSC byłoby prawdopodobnie 6 odrobionych punktów i PIA utrzymałby P1. J----a maFIA xD #f1
#f1