@SoltysObory: przerejestrowanie samochodu to jakieś 100€ z nowymi tablicami, do tego dolicz podatek drogowy i ubezpieczenie, który są obliczanyle na podstawie auta. Nie jest to skomplikowane jeżeli umiesz niemiecki.
@WUJICO: to spoko. Mnie dropneło na starcie Salaha 91, Varane, Tomori i Dembele. Tych dwóch ostatnich sprzedałem za jakieś 180k. Od ostatnich 20 paczek jest taka bieda, że aż serce ściska. A jak zrobiłem SBC z Silvą to przepaliłem połowę składu i jestem teraz biedny w ciul xD
#anonimowemirkowyznania Mam 21 lat, tonę w długu... Jak to mówią, życie zweryfikowało - a ja, jestem w czarnej dupie. Szczerze nikomu się jeszcze nie pochwaliłem, ani mojej dziewczynie - mimo, że jestem z nią szczery, to w tym wypadku jest mi po prostu wstyd. Mam 20 tysięcy zadłużenia, a wszystko przez tak zwane chwilówki, które niestety narosły się i teraz nie jestem w stanie wyjść z tej sytuacji, próbowałem jakoś
@AnonimoweMirkoWyznania: pakuj mandżur i s--------j za granicę do roboty. Pójdziesz do byle jakiego Goebbelsa na magazyn i za pół roku wyjdziesz "na ziobro".
@Bolitar: @Majsonovsky: @Hogataa26: @raptowny: A co robicie z tymi zawodnikami, którzy nie pasują wam do koncepcji zespołu, ale są niewymienni? Przepalacie w gold upgrade?
@Marlo_Stanfield: widzę, że w easysbc.io w wersji Elite można importować graczy z Twojego klubu i AI dobiera rozwiązanie. Kosztuje to jednak 7$ miesięcznie (⇀‸↼‶)
Oprócz głównego etatu, na jedna zmianę. Chciałbym sobie dorobić jakaś dorywczą pracą. Jakie znacie sposoby? Coś a’la dostawy jedzenia jak Uber, Glovo? Albo kojarzycie gdzie można się zahaczyć na pół etatu popołudniami w #drezno
Ukraińska 61. Brygada Piechoty opublikowała film, na którym para ukraińskich bombowców frontowych Su-24 zbombardowała rosyjskie pozycje. Akcja była koordynowana, a przynajmniej monitorowana przez ukraiński bezzałogowiec.
@zbigniew23: sytuacja jest dosyć złożona. Zanim rosjanie wypuściliby jakikolwiek pocisk w naszym kierunku to wiązałoby się to z przygotowaniem do wojny. ruscy do wojny z Ukrainą przygotowywały się pół roku i nie umknęło to uwadze wywiadowi NATO. Jeżeli byłyby jakiekolwiek przesłanki o planowanym ataku, to z dwóch baz wojskowych przesuwasz maszyny na taką odległość, żeby pociski ich nie dosięgły (np lotniska państw członkowskich NATO). F35A, które Polska planuję kupić ma
Na która ligę się nastawiać w tym roku ze będzie git? 2 lata temu grałem Bundes a rok temu BPL, zastanawiam się nad La Liga w tym roku. Dopiero będę zaczynał zabawę ( ͡°͜ʖ͡°) #fut
@endipek: o to, że Radek swoim tweetem wydał na nas wyrok śmierci. Teraz wszyscy zginiemy, bo gdyby trzymał mordę cicho, to łaskawa rosja darowała by nam życie (przynajmniej tak sądzą niektórzy wykopowi eksperci) ( ͡°ʖ̯͡°)
@kasztanowcowiaczek: dokładnie tak. Radzio wyjdzie wieczorem na konferencję prasową i powie, że mu hakjery sterowane przez białoruskie koło gospodyń wiejskich wlazły na konto, i że on nic nie wiedział ¯\_(ツ)_/¯
@craftsman: śmieszy mnie, tylko wyobraź sobie, że nie mogę z tym nic zrobić ¯\_(ツ)_/¯ nie wiem czy wiesz, ale od początku tej wojny ruscy nie potrzebowali nawet pół pretekstu do tego, żeby kogoś o coś oskarżać, albo próbować wpłynąć na opinie publiczną krajów pośrednio lub bezpośrednio zaangażowanych w tą wojnę. Ot taka jest ich polityka zagraniczna, w którą sukcesywnie od wielu lat pompują olbrzymie ilości pieniędzy. Biorąc pod uwagę powyższe
@craftsman: sądzisz, że ławrow czy inny ruski dygnitarz przejął się tym co napisał jakiś tam były minister i teraz za zamkniętymi drzwiami dyskutują jak odegrać się na Polsce? Myślę, że mają poważniejsze powody do zmartwień.
Ten serial na prawdę taki dobry, czy tylko przehajpowany przez miłośników anime? #cyberpunk2077 #edgerunners
@danielinho: Nie oglądam anima. To moje pierwsze anime. Podobało mi się, szczególnie końcówka. Serial jest tylko za krótki, z bohaterami zaczynami się zżywać dopiero pod koniec serialu. To jedyna wada imho. Powinno być więcej odcinków albo powinny być dłuższe, bo pokazano dość spory kawałek historii w krótkim czasie.
@danielinho: Przehajpowany przez laików. Ignoranci dobrali się do pierwszego anime w życiu i zdziwieni, że to nie jest opowieść o sarenkach dla dzieci. Kto ma jakiś staż w M&A ten Edgerunnersa arcydziełem nie nazwie.
@ChosennOne: kupujesz za realną kasę FIFA points, a za te pointsy kupujesz paczki. To co dropnie sprzedajesz i tak w kółko. Snipowanie też jest jakimś sposobem.
Mirki, czy jak kupie sobie fife w wersji ultimate na ps5 przez poboczne tureckie konto, to zawartość dodatkowa może zostać przeniesiona na moje główne konto czy z automatu idzie na to konto tureckie? Chodzi o mozliwosc wczesniejszego grania, FP, darmowe karty etc #fut
Chciałbym kupić samochód w Niemczech i mam tam meldunek.
Jakie są koszty takiego tematu i czy to jest jakies mocno papierkowe? Kwestia rejestracji, ubezpieczenia etc.