Wpis z mikrobloga

#ps4 #ps5 coś mi się ta tsushima ciągnie fabuła + jestem świeżo po AC Valhalla i walka mi się wydaje lekko drewniana, przeciwnicy bardzo powtarzalni i chyba lepiej nie będzie. A jest albo będzie w ogóle szybka podróż? Czy trzeba patatajać tym #!$%@? drewnianym koniem, też animacja jest dziwna w porównaniu do AC, animacja galopu.
  • 12
@Kiedys_Mialem_Fejm wliczając dlc to chyba ma, oceniam na razie tak że 190 h zajęło mi zcalakowanie valhali i trochę jestem przeżarty bo cuszima to idź, przejdź przez płot, sparuj, #!$%@?, unik, #!$%@?, dobiegnij do łuczników i repeat. I tak to końca gry będzie xd trza w coś innego zagrać, może hot łilsy z plusika
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Brozyn: Przebrnąłeś przez Valhalle i w Tsushimie Ci się fabuła ciągnie? XD Moja diagnoza? Valhalla Cie po prostu wymęczyła w temacie open worldow i potrzebujesz czegoś innego krótszego, bardziej zwartego na "oczyszczenie" kubków smakowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Później wróć do Tsushimy, bo szkoda trącić fajny experience przez to, że Ubi nie potrafi zrobić koherentnego gameplaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brozyn:
mnie GoT też nie wciągnął. Jestem już na tej drugiej wyspie i od miesiąca nie usiadłem dalej do gry.

Może to być jednak spowodowane tym, że wczesniej z marszu ograłem otwarte światy jak Days Gone, HZD i HFW.

Tylko że Horizon miał zajebistą fabułę i dającą wiele frajdy walkę, a tutaj ani ta walka nie jest jakaś wymagająca, bo kunai i bomby załatwiają sprawę, ani fabuła nie jest też jakaś