Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
congobongo

congobongo

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5769
  • Znaleziska 1908
  • Mikroblog 3861
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 7

386

Biznes po polsku. Skazany za zakopywanie śmieci teraz budouje hotel

Chłop zakopywał śmieci. Dostał zawiasy UWAGA: Publicznie przeprosił za swoje działania, a oprócz zapłaty ponad 30 tysięcy złotych na rzecz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, dobrowolnie zobowiązał się do zadośćuczynienia w postaci posadzenia tysiąca drzew. Teraz buduje hotel

zona-bije-ale-wolno-biega
z
dts24.pl
dodany: 10.06.2026, 12:58:25
  • 45
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    firma
  • #
    przedsiebiorczosc
congobongo
congobongo 11.06.2026, 06:41:03 via Wykop
  • 2
Wychodki:
Ktoś kiedyś miał wyrok, to niech zdycha
Also wychodki:
Stawanie na chodniku = zbrodnia przeciwko ludzkości

Rozumienie sprawiedliwości na poziomie pięciolatka xD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

congobongo
congobongo 11.06.2026, 09:41:28 via Wykop
  • 0
@fullmonty: a został skazany za te mafie?
Gymasturbator
Gymasturbator
10.06.2026, 16:54:36
  • 7
#disclosureday #ufo #kino #film #kino Plakat filmowy prawdziwa perełka
Gymasturbator - #disclosureday #ufo #kino #film #kino Plakat filmowy prawdziwa perełk...

źródło: disclosure

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congobongo
congobongo 10.06.2026, 17:03:43 via Wykop
  • 1
@Gymasturbator: Szkoda, że film to lipa - pisał gościu na reddicie z Polski o pokazie przedpremierowym.
Z resztą stary pierdziel Spielberg od 20 lat dobrego filmu nie nakręcił
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo 10.06.2026, 17:11:23 via Wykop
  • 0
@Gymasturbator: luzik. Ja po trailerze widziałem, że dla mnie to raczej będzie klops, a tutaj tylko się upewniłem.
Project Hail Marry to co innego...
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo 10.06.2026, 22:29:19 via Wykop
  • 1
@gloom: lmao.
brak pay-offu, debilni główni bohaterowie i złoczyńcy i fabuła dla trzy latków, rżnąca poważną. misieq to będzie klapa
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo 11.06.2026, 08:55:42 via Wykop
  • 0
@gloom: cam już jest (;
wiedziałem, że to będzie szit. tak jak mówiłem - Spielberg nie zrobił dobrego filmu od dekad
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
07.06.2026, 19:52:47
  • 0
#masteroftheuniverse #heman #film
kurcze, czuję jakiś niedosyt. Przede wszystkim brakuje mi Orko. Może zrobią drugą część więc liczę, że będzie.
Czy obejrzę drugą część. Pewnei tak.
Ale skąd jeszcze niedosyt?
Za dużo dłużyzn. Film jest momentami przegadany a mogła by być w tym czasie akcja
A jak jest akcja to też czasami za długo to samo.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congobongo
congobongo 10.06.2026, 17:15:30 via Wykop
  • 0
@CipakKrulRzycia: czy przegadany? No i tak i nie, czy brakuje orko? Mnie za dzieciaka wk*rwiał więc było go wystaczająco (wink-wink)
Czy he man mógłby być bardziej doj*bany? No mógłby, ale aktor i tak wygląda świetnie.
Also
Maruuuuuda
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo 10.06.2026, 18:21:36 via Wykop
  • 0
@CipakKrulRzycia: cumplu wybacz, ale po ostatniej ponad dekadzie szajsu, to ja nad He-Manem będę się rozpływał
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo 10.06.2026, 16:27:46
  • 0
13/10
Lekkie kino przygodowe bez spiny. Żadne woke, a wręcz pada, że czasem trzeba komuś "j*bnąć". Zajebista muzyka i (o zgrozo) Jared Leto jest jedną z najlepszych części filmu

#film #kino #heman
congobongo - 13/10
Lekkie kino przygodowe bez spiny. Żadne woke, a wręcz pada, że cza...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congobongo
congobongo
Autor
10.06.2026, 16:49:34 via Wykop
  • 0
@gorzki99: w stolicy jeszcze grają do końca tygodnia, czyli w przyszlym na bank też. To dopiero tydzień w kinach, a póki co widzę, że pocztą pantoflową rozchodzi się, że jest niezły.
Ciekawe, bo liczę na więcej. A są trzy sceny "post credits"
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
Autor
10.06.2026, 16:50:16 via Wykop
  • 0
@congobongo: https://youtu.be/9AHWXLz2cw8?is=XNnZlUdNC2IPO7ji
congobongo - @congobongo: https://youtu.be/9AHWXLz2cw8?is=XNnZlUdNC2IPO7ji
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
Autor
10.06.2026, 17:02:16 via Wykop
  • 0
@gorzki99: ojoj, ale jak duże miasto to może się udać. Na piracie jest w tragicznej, ale polecam w kinie.
  • Odpowiedz
darknightttt
darknightttt
10.06.2026, 13:05:12
  • 2149
Stan nfz - taka ciekawostka.
Koleżance wyszedł pozytywny test ciążowy. Z wyliczeń wychodzi 7/8 tydzień ciąży.
Zaczęłyśmy szukać lekarza i przychodni aby potwierdzić ciążę.
I uwaga to podsumowanie:
- pierwsza przychodnia z ginekologiem nie ma usg (a to przecież podstawowe narzędzie pracy)
- w drugiej termin na koniec sierpnia
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congobongo
congobongo 10.06.2026, 15:03:47 via Wykop
  • 1
@darknightttt: możesz pocieszyć koleżankę. trzy lata temu poprowadzenie ciąży wyszło nas około 25tyś, bez liczenia paliwa :D
  • Odpowiedz

364

NAGRYWASZ? DAJ MI TO! KONWOJENCI W AKCJI)

NAGRYWASZ? DAJ MI TO! KONWOJENCI W AKCJI)

Miejsce: ul.Gdańska w Bydgoszczy Materiał powstał w celach edukacyjnych, aby uświadomić kierowcom, jak duże zagrożenie i chaos stwarzają ich nielegalne manewry po chodniku.

aldi7x
z
youtube.com
dodany: 10.06.2026, 08:51:27
  • 178
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    wolnechodniki
congobongo
congobongo 10.06.2026, 15:01:39 via Wykop
  • -66
Kolejny przypadek dzbana co robi kariere na wk*rwianiu innych xD
a wychodki klaszczom xD
pluje na was
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

24

Zapaść wyścigu AI

Zapaść wyścigu AI

Wiele wskazuje na to, że rynek AI zapada się zanim tak naprawdę się rozwinął. Giganci dochodzą do wniosków, że triliony dolarów przepalone na budowę centrów danych, nigdy się nie zwrócą. Koszty utrzymania już istniejącej infrastruktury też szybują pod sufit.

ivan777
z
youtube.com
dodany: 08.06.2026, 20:15:25
  • 53
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
congobongo
congobongo 10.06.2026, 07:45:05 via Wykop
  • 3
A myślicie, że te ipo specjalnie teraz to po co? Po to, żeby wyciągnąć hajs od frajerów i ogłosić, że "noooo technologia jest i działa, ale nie jest tym czego oczekujemy" XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

362

Gdy korzystał PiS, był białoruski trop. Gdy korzysta KO to już światowy standard

Gdy korzystał PiS, był białoruski trop. Gdy korzysta KO to już światowy standard

Firma działająca w Rosji i na Białorusi nadal uczestniczy w obsłudze polskich wniosków wizowych za granicą. Problemem była, gdy współpracował z nią poprzedni rząd. Dziś obecna władza przekonuje, że podobne rozwiązania funkcjonują powszechnie na świecie.

alibaski
z
zero.pl
dodany: 09.06.2026, 07:25:47
  • 42
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    ko
  • #
    pis
  • #
    rosja
  • #
    polityka
congobongo
congobongo 09.06.2026, 14:37:35 via Wykop
  • -14
kanał ziobro XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lesny_
lesny_
08.06.2026, 17:56:56
  • 2
Tymczasem apple: ENGLISH, miłego dnia. Thank you Tim. #apple
lesny_ - Tymczasem apple: ENGLISH, miłego dnia. Thank you Tim. #apple

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congobongo
congobongo 08.06.2026, 17:58:25 via Wykop
  • 1
@lesny_: to jest fascynujące. Gemini zasuwa ponpolacku lepiej niż nie jeden profesor, a turaj ucieli mu jaja. Wtf
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo 08.06.2026, 17:56:14
  • 1
Kto tej lasce pozwolił się ubrać jak j------u klaunowi?

#apple
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoltoS
BoltoS
08.06.2026, 17:56:59 via Wykop
  • 0
@congobongo: XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo 08.06.2026, 17:53:15
  • 2
Dla pana siri w jego języku nie dla ciebie robalu p--------y

#apple
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congobongo
congobongo 08.06.2026, 17:44:45
  • 2
Rudy wygląda jak annoying fan z obliviona

#apple
congobongo - Rudy wygląda jak annoying fan z obliviona

#apple

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congobongo
congobongo 08.06.2026, 17:34:46
  • 1
A powiesz coś po polskiemu siri?

#apple
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

438

Odpowiedzialna osoba na odpowiedzialnym miejscu

Odpowiedzialna osoba na odpowiedzialnym miejscu

Prace w pasie drogowym prowadzone są chaotycznie i niezgodnie z projektem organizacji ruchu. Nikogo to nie interesuje. Najwyżej kiedyś dojdzie do jakiegoś wypadku, ale przecież wypadki się zdarzają. Policja nie jest w stanie nic w tej sytuacji zrobić. Chcesz wesprzeć moją działalność?

o__0
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 07:01:03
  • 134
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
congobongo
congobongo 07.06.2026, 08:31:49 via Wykop
  • -45
Nie ma to jak się zesrać do pracujących ludzi, co nie darmozjadzie? XD
  • 33
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

congobongo
congobongo 07.06.2026, 10:09:09 via Wykop
  • -8
@o__0: do usług
congobongo
congobongo 07.06.2026, 11:05:26 via Wykop
  • -11
@o__0: buziaczki sobie dajcie XD
congobongo
congobongo 07.06.2026, 11:10:09 via Wykop
  • -22
Żałosny ten wasz paladyn. W kolejnym materiale po was jadą jak po suce a wy twardziutko za szkodnikiem XD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

492

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Jedna osoba nie żyje, a dwie kolejne pozostają w stanie krytycznym po tragicznym wypadku, do którego doszło wieczorem w Ząbkach.

Grazyna_z_tuszyna
z
miejskireporter.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:10
  • 341
  • #
    piratdrogowy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    samochody
  • #
    cudzoziemcy
congobongo
congobongo 07.06.2026, 08:40:59 via Wykop
  • -5
@Anomalocaracid: w tamtym miejscu chyba 60. Na tej trasie jest do 90 km/h ale iirc dopiero za światłami. Niby często tamtędy jeżdżę, ale nie pamiętam

1496

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 234
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
congobongo
congobongo 06.06.2026, 14:03:17 via Wykop
  • -2
A wychodki dalej myślą, że społeczeństwo cokolwiek obchodzi ich zasrany paladyn chodnika.
Ha tfu
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

417

Straż Miejska w Warszawie nie zna się na przepisach...

Straż miejska postanowiła mnie dzisiaj zepchnąć z mojego pasa ruchu na dość ruchliwej al. Solidarności, sugerując przy tym, że powinienem korzystać z drogi dla rowerów po drugiej stronie ulicy. Oprócz tego, że nie mam takiego obowiązku, to tam nie ma żadnej drogi dla rowerów.

panDocent
z
x.com
dodany: 01.06.2026, 20:10:30
  • 227
  • #
    konfitura
  • #
    rower
  • #
    warszawa
congobongo
congobongo 01.06.2026, 22:57:55 via Wykop
  • -64
Masz droge dla rowerów? To na nią wyp*erdalaj!
  • 32
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

congobongo
congobongo 03.06.2026, 06:14:47 via Wykop
  • -4
@lobo: pudło. zwyczajnie jestem przeciwny donoszeniu, traktowaniu prawa jako wyroczni i byciu taką mendą jak ten pieprzony szoszon. nie mówiąc o tym, że zwyczajnie gardzę ludźmi którzy tylko nakręcają tę karuzelę wpłacając pieniądze na ten g---o-aktywizm. a już w ogóle szczytem było jak wreszcie pokazali te wstrętną babę od konfitury xd
mam was za ormo, albo takich co podpisali volksliste xD
congobongo
congobongo 03.06.2026, 06:43:05 via Wykop
  • -5
@lobo:

ale ciebie musiał ośmieszyć

XD
Wręcz przeciwnie - jeżdżę do bólu przepisowo
congobongo
congobongo 03.06.2026, 08:07:42 via Wykop
  • -5
@lobo: bo jest mendą, pieprzonym ormowcem, nakręcanym tylko i wyłącznie przez tobie podobnych. ze zwykłego WYKROCZENIA robicie zbrodnie przeciw ludzkości. dorzucę jeszcze do tego, ze jest prowokatorem i pseudo aktywistą, który wykorzystuje literę prawa do swoich prywatnych celów. według mnie nie różni się niczym od tego taksówkarza, który w okolicach ochoty jeździł na dzwony. z resztą obaj bardzo popularni. obnaża to do cna wasza hipokryzję. mówisz o jeżdżeniu po chodniku

75

Piekło liberałów. Jesteśmy wściekli, bo lud nas nie słucha

Piekło liberałów. Jesteśmy wściekli, bo lud nas nie słucha

Fajnopolacy już nie mogą mówić ludziom, co jest słuszne i co wypada, naród ma to głęboko gdzieś.

drMuras
z
zero.pl
dodany: 02.06.2026, 06:40:21
  • 35
  • #
    socjologia
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    polityka
congobongo
congobongo 02.06.2026, 13:49:26 via Wykop
  • -3
"naród" czyli wyznawcy republiki i republiki light? daleko mi do tuskizmu i jedyne o czym chcę wam przypomnieć to że prezydent został wybrany raptem 1+% głosów co mieści się w granicy błędu.
ale rozumiem, że twardo jak goebels - kłamiemy, bo w końcu stanie się to prawda xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

695

Królowa krawężników Edyta Pazura pokazała wyjątkowy film z córką

Królowa krawężników Edyta Pazura pokazała wyjątkowy film z córką

Edyta Pazura, znana z konsekwentnej ochrony prywatności swoich dzieci, podzieliła się wyjątkowym nagraniem z okazji ósmych urodzin najmłodszej córki, Rity.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plejada.pl
dodany: 02.06.2026, 06:34:45
  • 137
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
congobongo
congobongo 02.06.2026, 13:46:52 via Wykop
  • -16
XD a konfitrarzy dalej dupsko piecze
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szklanka_Mleka
Szklanka_Mleka
01.06.2026, 22:01:29
  • 0
Pytanie z kategorii głupich: czy jest może jakaś stronka która raz na jakiś czas robi ranking albo listę kart paliwowych oraz jakie rabaty oferuje dana sieć dla osób prywatnych i z JDG? W teorii głównie używam EasyCard z Circle K ale z powodu cyrków z ksefem korporacja dostała info, że wraz z końcem czerwca przestaną działać mimo jeszcze 2letniej ważności karty. Sam wysłałem zapytanie o nową kartę ale zaproponowali dużo gorszą ofertę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congobongo
congobongo 01.06.2026, 22:27:50 via Wykop
  • 0
@Szklanka_Mleka: fleetcor na shellu masz -10gr i jeszcze jakieś inne są, ale ja ścierwa nie leje
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo 01.06.2026, 22:44:36 via Wykop
  • 0
@Szklanka_Mleka: nie słyszałem, żeby auchan miał w ogóle paliwowe...
Ja używam fleetcor bo raz że leje głównie na shellu, a dwa że te ch*je z shella nie odezwali się po wysłaniu zapytania.
FC jeszcze obsługuje stacje moya
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >

Krzysztof Kwiatkowski

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.07.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 03.03.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 03.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking