Idę niedługo na wesele, mój stary garnitur jest za mały
Mam dwie opcje, schudnąć do wesela do jakichś 90 kilo (obecnie 103 po sraniu), albo kupic nowy garnitur za jakieś 500 złotych na przecenie ehh
Co wy byście zrobili? Da się tanio kupić garnitur? Miałem też kiedyś taki z reserved co kupiłem na obronę magisterki, ale on jeszcze mniejszy a to największy rozmiar tam dostępny xD Czemu te zasrane garnitury takie drogie są?
Siema Poleci ktoś jakieś koszulki dobrej jakości? Do tej pory najbardziej zadowolony byłem z #phenotype ale te wzory co mają nie przemawiają do mnie. Najlepiej jakby to było coś basicowego i z naprawdę grubej bawełny.
@ithilcrackk: Malfini, odkąd zamówiłem czarne t-shirty, domówiłem czarne polo, tak nie zmawiam już nic innego (ale jeszcze mam zamiar testować uniqlo). NAJWAŻNIEJSZE - nie tracą koloru w praniu, zamówiłem simplicoola na zaś i jest zbędny - potraktuje nim Fruit of the loom, bo to po dwóch praniach jest szare (nie polecam xd).
@Sportowy_swir_: używane GoPro (9<) / DJI Osmo Action, też dużo osób sprzedaje bo myśli że będzie nagrywać nie wiadomo co/prezent a po pół roku idzie na olx.
Masa akcesoriów z aliexpress, no żyć nie umierać. I łatwiej ewentualnie odsprzedać :)
@Sportowy_swir_: nie kupuj lustrzanki, ciężka, przestarzała (jedyny plus to ten feeling lustrzanki który lubię, ale to może sentyment, bo sam używam bezluster).
Canon EOS RP - tani, pełna klatka, nowe mocowanie obiektywów z możliwością podpięcia starych tanich szkieł przez adapter RF-EF
@Sportowy_swir_: Dla mnie zbyt amatorski, świadczy o tym nawet ten panel do ustawiania parametrów pod kciukiem - bardzo to jest niewygodne. Jednak jak masz dwa-trzy pokrętła do czasu naświetlania i przysłony pod palcami to jednak jest nieopisana wygoda. Wg mnie szybko się zniechęcisz takim sprzętem - wolałbym jednak używane RP + adapter Andoer'a za grosze i możesz się bawić do woli. Od tego to nawet wolałbym już tą lustrzankę, więcej
Gdzie dobrą jakościową koszule białą pod krawat? Najlepiej stacjonarnie, nie znam wymiaru, nie mam też niewiadomo jakiego budżetu. Tak do 200 zł? #modameska #ubierajsiezwykopem #garnitur #ubrania
@calkiemnaserio: Recman, Lavard, czasami zdarzają się nawet promki na kilka. Oczywiście weź pod uwagę, żeby sobie ją jeszcze później wytaliować za 20 zł u lokalnej krawcowej :) No i bawełna
@Hole_to_another_universe: a ja tak z podobnej beczki - na ile to jest szczelne? Z mojego punktu widzenia wygląda, jakby to się miało układać losowo. Jakieś ciało stałe zatrzyma, ale ciecz?? o.O
Czy są jacyś sprawdzeni, ale nie mainstreamowi producenci okularów przeciwsłonecznych? Poszukuje okularów, które będą miały polaryzacje i rzeczywisty filtr UV, a nie tylko w cyferkach na kartce. Lubię Pilotki (Aviator). Nie muszę mieć znaczka Ray Ban na okularach. Nie raz pomagaliście znaleźć coś dobrego to liczę na to, że i teraz pomożecie :)
@Miszcz_Joda: spróbuj Veithdia z aliexpress - zamów sobie jakieś na próbę, rozmiarowo są na człowieka, a nie chińczyka - ja jestem bardzo zadowolony i zamówię kolejne :)
@Miszcz_Joda: mają, przeżyłem tydzień na Albańskiej ziemii w wakacje i było git, ale no weź sobie jakieś zamow na próbę - 40-50 zł kosztują. Poza tym ja je znam z czyjejś polecajki z wykopu, wiec nie jestem sam :3
mirki orientuje sie ktos z was w jakim sklepie stacjonarnym mozna kupic jakies tanie sygnety po pare zlotych? bym se dal do outfitu cos takiego a nie chce z alie zamawiac bo wolę przymierzyć.
@overtake: idziesz do salonu Apart w Twojej galerii, mówisz "dzień dobry - szukam srebrnej obrączki męskiej na palec x albo y, ale nie znam rozmiaru, musi mi Pani zmierzyć" Mierzysz, wiesz już jaki masz rozmiar, zapamiętujesz, oglądasz, kupujesz błyskotke za 170 zł albo mówisz, z nie podoba Ci się żaden wzór i póki co dziękujesz -> zamawiasz sobie na necie co chcesz :)
#niebieskiepaski #rozowepaski Czy jak mężczyzna pyta na randce kobietę czy chce ona gdzieś dojść w życiu (sprowadza relacje do punktu ekonomicznego) to może to oznaczać że ta kobieta dla niego mało atrakcyjna z wyglądu?
Tru, pierwotne naturalne instynkty dla facetów to zapłodnić jak największa ilość samic - jest możliwość to tak się dzieje :) Oczywiście - rozwój społeczeństwa trochę zmienia zasady, czy to narzucone czy to wypracowane, i jest to potężne pole do dyskusji przy wódce. Dorzućmy też taki fun fact - wiekszość facetów marzy o peklowaniu na prawo i lewo. Teraz weź typa który ma takie możliwości - bedzie z tego korzystał mimowolnie dla samej
Mircy, 4fun założyłem sobie w telefonie counter którym zliczam sobie ile razy odbywa się u mnie pryczenie samic tinderowych - tak żeby podsumować 2026 w grudniu.
Wczoraj spotkałem się z taką jedną - były wzajemne roboty gębowe z fajerwerkami, ale klasycznego młócenia mi się odechciało - okazała się dziewicą więc niech sobie znajdzie kogoś z kim warto to przeżyć.
@pyszniarz: opie, mało mam granic ale jednak jakieś mam, mam też na koncie zdjęte plomby w imię zasady, że wszystkiego należy spróbować i kolekcjonować, nie chcę robić lasce sieczki z mózgu z racji na jej charakter który zdążyłem poznać. Mam alternatywki którym mogę wjechać na emocje i nie będzie mi ich szkoda. PS. Była (jest) chętna, nie czuję się przegrany :) Z fartem ( ͡~ ͜ʖ͡°
@nie_umiem_inwestowac: Podnosisz 26 kg na łapę, i 75 kg na płaskiej, czy coś źle rozumiem? Ja używam 70 kg na płaskiej an 5 serii, a na hantel wezme 12,5 kg xD