Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
choosewisely
choosewisely

choosewisely

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 925
  • Znaleziska 64
  • Mikroblog 861
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 5
Lipko111
Lipko111
Lipko111
08.07.2022, 17:38:58
  • 0
Siemka. Są jakieś sieciówki gdzie kupie jutro jakieś koszulki za 15-20 zł do roboty? :D
#kiciochpyta #modameska (może tu będziecie wiedzieć xD)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely 08.07.2022, 17:39:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lipko111: Sinsay
  • Odpowiedz
moonraker
moonraker
06.07.2022, 12:43:10
  • 0
pixel 6, s21fe czy iphone 12? przesiadka z p30pro.
#telefony #smartfon #iphone #pixel6 #s21 #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely 07.07.2022, 12:02:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moonraker: imho tylko Pixel 6 albo iPhone 12 w zależności od tego jaki OS preferujesz
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely 07.07.2022, 15:46:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
n.....u
n.....u
konto usunięte 05.07.2022, 07:16:10
  • 0
Hej Mirki, lampy UV w klimie to pic na wodę czy warto mieć?

#klimatyzacja #mieszkaniedeweloperskie #budownictwo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely 05.07.2022, 08:27:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nibiru: no pic to raczej nie jest, bo jest udowodnione że promieniowanie UV zabija drobnoustroje, więc imho fajna funkcja jeśli Cię stać za nią dopłacić
  • Odpowiedz
szklarnik
szklarnik
szklarnik
01.07.2022, 16:50:12
  • 0
Mirksony jaki klimatyzator ścienny do mieszkania 48metrow ? Domyślam się że 3,5 wyda, ale jaka firma model godny polecenia w stosunku jakość/cena?

#klimatyzacja #klimatyzator
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely 01.07.2022, 16:53:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szklarnik: Gree - Rotenso - Kaisai i do 48m2 jak masz kilka pokoi to 5kW a i tak chłód nie dojdzie wszędzie.
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely 01.07.2022, 19:37:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szklarnik: to montuj w sypialni dowolny z w/w o mocy 3.6kW (najlepszy stosunek mocy do ceny) i będziesz mógł sobie robić chłodnie w sypialni nawet :D
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely 01.07.2022, 20:22:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szklarnik: AUX również robi dobre klimatyzatory, generalnie wszystkie chińczyki to jedna fabryka :)
Z top półki masz ew. Mitsubishi i Daikin ale ceny też są 2-3x większe :)
  • Odpowiedz
mateopoznan
mateopoznan
01.07.2022, 17:49:47
  • 0
Hej mirki i mirabelki. Pożyczyłem od znajomego jakiś czas temu przenośny klimatyzator marki camry, żeby przetestować to rozwiązanie i dziś muszę go już oddać. Generalnie nie wyobrażam sobie już upałów zwłaszcza przy pracy zdalnej bez klimatyzacji. Teraz zastanawiam się jaki sprzęt kupić. Ten pożyczony nie jest już dostępny. Może macie jakieś sprawdzone modele albo inne protipy. Rozważam też instalacje rozwiązania stacjonarnego. Może tu macie jakieś rady lub polecane rozwiązania. Z góry dziękuje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely 01.07.2022, 18:05:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mateopoznan: 2.6kW Kaisai Eco możesz mieć z montażem za 2.5k PLN, nie warto wobec tego brnąć w klimy przenośne
  • Odpowiedz
Maydan
Maydan
01.07.2022, 16:31:53
  • 0
Cześć, mam klimatyzator Eberg Qubo Q40NE w zestawie uszczelka na okno + dwie rury(jedna do wciągania, druga do wyrzucania powietrza + ta druga jest oklejona matą termiczną) do schłodzenia salonu z aneksem ok. 35m2. Problem jest taki, że mieszkam na ostatnim piętrze i jak w godzinach rannych i wieczornych klima sobie radzi, tak w godzinach popołudniowych jest problem, do tego salon wychodzi na południowy-wschód i słońce swoje dorzuca.
Mam zadaszony balkon i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely 01.07.2022, 16:34:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maydan: W przypadku dwururowca nie uzyskasz większej wydajności wystawiając go na zewnątrz. Natomiast jeśli mieszkasz w bloku na osiedlu to nie specjalnie bym się przejmował hałasem, wątpię aby sąsiedzi zwrócili nawet na tą uwagę.
  • Odpowiedz
poke_puke
poke_puke
poke_puke
01.07.2022, 09:08:13
  • 1
Z racji p---------j Sahary w domu, chciałbym się przerzucić z wiatraka na klimatyzator.
Czy w budżecie do 500zl da się cokolwiek sensownego kupić? Ewentualnie do 750 jeśli byłoby warto dołożyć

#agd #klimatyzacja #klimatyzator #zakupy #elektronika
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely 01.07.2022, 09:54:48
  • 1
@poke_puke: Za przenośny sensowny klimatyzator musisz dać ok. 1100 zł, jak opcja cebula to 800 zł z Action też da radę. Sensowny split (polecane rozwiązanie) to koszt od 2500 zł dla małych pomieszczeń i ok. 3500 zł dla większych.
Za 500 zł możesz najwyżej kupić klimator, który dmucha zimną wodą i daje uczucie chłodu, natomiast on z Sahary zrobi Ci Niagarę i jak zwiększy wilgotność to będzie jeszcze gorzej niż
  • Odpowiedz
Szkocik
Szkocik
30.06.2022, 17:02:09
  • 1
Proszę o ratunek, polecajkę. Klimatyzator przenośny do 2000 zł bo zdechnę jak całe lato tak będzie wyglądać. Zmieniła mi się termika ciała czy coś, na poddaszu gorąco jak cholera i muszę przynajmniej kilka stopni ściągnąć bo zejdę. W necie same artykuły sponsorowane, aż niedobrze się robi.
#klimatyzacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely 30.06.2022, 17:07:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szkocik: król allegro czyli Eberg najlepiej na 2 rury. A w tym budżecie jak masz możliwość zamontować to warto dołożyć odrobinę do splita. Jeśli jednorurowiec i liczysz się ze wszystkimi konsekwencjami tego (podciśnienie, niższa wydajność) to Kaisai przenośny jest ok.
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely 29.06.2022, 13:58:46
  • 0
Panowie, pytanko, czy klimatyzatory Split Kaisai z serii ECO są coś warte? Mało opinii na ich temat w internecie a dostałem propozycję montażu w fajnych pieniądzach (3.4k) PLN takiego klimatyzatora 2.6kW.
https://kaisai.eco/pl/

Ktoś może posiada albo miał doświadczenie i się wypowie?
#pytaniedoeksperta #klimatyzacja #klimatyzator
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely
Autor
29.06.2022, 14:13:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maur: Łomża, nie wiem nie znam się na cenach :D
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely
Autor
29.06.2022, 14:18:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maur: ale to w Krakowie :( Podlasie here xD
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely
Autor
29.06.2022, 14:18:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: nie jestem bo się nie znam :D
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely
Autor
29.06.2022, 17:29:58
  • 0
@Xargo1: O to witam sąsiada, dostałem właśnie ofertę na Rotenso Ukura X, orientujesz się może czy te Rotenso to dobre klimy?
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely
Autor
29.06.2022, 17:44:11
  • 0
@Limak5044: @Limak5044: dzięki, wartościowe info, no mi właśnie te Rotenso Ukura za 3.4k z montażem zaoferowali i chyba się zdecyduję :) Btw. jaki termin Ci wyznaczyli od chwili zamówienia do montażu? Bo u mnie 2 tygodnie, nie wiem czy przeżyję tyle bez klimy xD
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely
Autor
29.06.2022, 18:37:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Limak5044: masz zablokowane wiadomości prywatne, podeślij mi namiar na tą firmę z Białego co ma yakie szybkie terminy :D
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely
Autor
29.06.2022, 19:04:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xargo1: dziękuję bardzo, Kaisai za 2900 udało mi się wynegocjować, natomiast Rotenso za 3400 i biorę właśnie Rotenso bo ma 2 lata dłuższą gwarancję (5 lat). Życzę zdrówka :)
  • Odpowiedz
ElManiure
ElManiure
29.06.2022, 09:30:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki ci brać? POWERCOLOR Red Devil RX 6900XT Ultimate 16GB GDDR6 czy Asus TUF-RTX3080-O10G-V2-GAMING 10 GB?

#amd #nvidia #gpu #pcmasterrace #kartygraficzne
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely 29.06.2022, 09:42:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElManiure: RTX
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely 29.06.2022, 06:26:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś z was może kojarzy/używał jakiegoś bota do LinkedIn co by automatycznie rozsyłał wiadomości? (reklamy, przedstawienie profilu formy, ale nie w bardzo nachalny sposób). Szukam takiego rozwiązania, bo niestety przez ogólnoświatową sytuację trochę się w firmie pogorszyło i trzeba spróbować innych kanałów dotarcia do klientów.
#linkedin #oprogramowanie #internet #komputery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zongobongo
zongobongo
29.06.2022, 06:54:05
  • 1
@choosewisely: Linkedin blokuje wszelkie boty i narzędzia do automatyzacji - jedynym rozwiązaniem jest kupienie jakiegoś rozwiązania typu Sales Navigator bezpośrednio od nich.

Sam kiedyś dostałem bana na linkedinie za użycie bardzo prostego bota, który chodził ludziom po profilach. Bardzo szybko to wyłapują.
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely 28.06.2022, 20:00:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś się orientuje czy istnieją rękawy/uszczelki do rury klimatyzatora zewnętrznego do okna typu jak na zdjęciu? Czy może te standardowe też da się zamontować?

#klimatyzator #klimatyzacja #kiciochpyta
choosewisely - Czy ktoś się orientuje czy istnieją rękawy/uszczelki do rury klimatyza...

źródło: comment_16564464139w93xboxjTON7AmgsS8FkF.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obludnik-rozi
obludnik-rozi
28.06.2022, 20:04:03
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

kicioch
kicioch
30.06.2022, 13:41:19 via iOS
  • 0
@choosewisely: https://youtu.be/YlVtot6tIQU Pokazują tam montaż na oknie uchylnym
  • Odpowiedz
a.....1
a.....1
konto usunięte 28.06.2022, 06:11:38
  • 84
Szanowni, krótkie ogłoszenie parafialne. Jutro wybieram się na Bałkany na jakieś 7/8 dni


więc rozpiski wjadą wraz z moim powrotem, zapewne pierwsze mecze polskich drużyn w Europie mnie ominą
#mecz #dzienmeczowy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely 28.06.2022, 17:39:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aut91: dziękujemy za wszystkie rozpiseczki i życzymy jak najbardziej zasłużonego udanego wypoczynku (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely 26.06.2022, 13:58:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Holy Priest szuka kompana DPSa na arenki 2v2/3v3.
Aktualnie 2200CR na 2v2, 3v3 unranked.
#worldofwarcraft
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heracinsky
heracinsky
23.06.2022, 16:10:01
  • 1
Znacie jakiś dobry serwer gdzie można kupić 250+ RPka i robić bossy. W takim sensie, że jest z kim je robić (żeby nie był ots z 40 players online) i taki, żeby coiny nie były po 40k xD
#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choosewisely
choosewisely
choosewisely 23.06.2022, 16:13:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heracinsky: znamy - tibia.com ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely 23.06.2022, 16:35:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heracinsky: ajajaj, to w takim razie rzuć okiem na Karne
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
  • Strona 8 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.04.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking