@nibiru: no pic to raczej nie jest, bo jest udowodnione że promieniowanie UV zabija drobnoustroje, więc imho fajna funkcja jeśli Cię stać za nią dopłacić
@szklarnik: AUX również robi dobre klimatyzatory, generalnie wszystkie chińczyki to jedna fabryka :) Z top półki masz ew. Mitsubishi i Daikin ale ceny też są 2-3x większe :)
Hej mirki i mirabelki. Pożyczyłem od znajomego jakiś czas temu przenośny klimatyzator marki camry, żeby przetestować to rozwiązanie i dziś muszę go już oddać. Generalnie nie wyobrażam sobie już upałów zwłaszcza przy pracy zdalnej bez klimatyzacji. Teraz zastanawiam się jaki sprzęt kupić. Ten pożyczony nie jest już dostępny. Może macie jakieś sprawdzone modele albo inne protipy. Rozważam też instalacje rozwiązania stacjonarnego. Może tu macie jakieś rady lub polecane rozwiązania. Z góry dziękuje
Cześć, mam klimatyzator Eberg Qubo Q40NE w zestawie uszczelka na okno + dwie rury(jedna do wciągania, druga do wyrzucania powietrza + ta druga jest oklejona matą termiczną) do schłodzenia salonu z aneksem ok. 35m2. Problem jest taki, że mieszkam na ostatnim piętrze i jak w godzinach rannych i wieczornych klima sobie radzi, tak w godzinach popołudniowych jest problem, do tego salon wychodzi na południowy-wschód i słońce swoje dorzuca. Mam zadaszony balkon i
@Maydan: W przypadku dwururowca nie uzyskasz większej wydajności wystawiając go na zewnątrz. Natomiast jeśli mieszkasz w bloku na osiedlu to nie specjalnie bym się przejmował hałasem, wątpię aby sąsiedzi zwrócili nawet na tą uwagę.
Z racji p---------j Sahary w domu, chciałbym się przerzucić z wiatraka na klimatyzator. Czy w budżecie do 500zl da się cokolwiek sensownego kupić? Ewentualnie do 750 jeśli byłoby warto dołożyć
@poke_puke: Za przenośny sensowny klimatyzator musisz dać ok. 1100 zł, jak opcja cebula to 800 zł z Action też da radę. Sensowny split (polecane rozwiązanie) to koszt od 2500 zł dla małych pomieszczeń i ok. 3500 zł dla większych. Za 500 zł możesz najwyżej kupić klimator, który dmucha zimną wodą i daje uczucie chłodu, natomiast on z Sahary zrobi Ci Niagarę i jak zwiększy wilgotność to będzie jeszcze gorzej niż
Proszę o ratunek, polecajkę. Klimatyzator przenośny do 2000 zł bo zdechnę jak całe lato tak będzie wyglądać. Zmieniła mi się termika ciała czy coś, na poddaszu gorąco jak cholera i muszę przynajmniej kilka stopni ściągnąć bo zejdę. W necie same artykuły sponsorowane, aż niedobrze się robi. #klimatyzacja
@Szkocik: król allegro czyli Eberg najlepiej na 2 rury. A w tym budżecie jak masz możliwość zamontować to warto dołożyć odrobinę do splita. Jeśli jednorurowiec i liczysz się ze wszystkimi konsekwencjami tego (podciśnienie, niższa wydajność) to Kaisai przenośny jest ok.
Panowie, pytanko, czy klimatyzatory Split Kaisai z serii ECO są coś warte? Mało opinii na ich temat w internecie a dostałem propozycję montażu w fajnych pieniądzach (3.4k) PLN takiego klimatyzatora 2.6kW. https://kaisai.eco/pl/
@Limak5044: @Limak5044: dzięki, wartościowe info, no mi właśnie te Rotenso Ukura za 3.4k z montażem zaoferowali i chyba się zdecyduję :) Btw. jaki termin Ci wyznaczyli od chwili zamówienia do montażu? Bo u mnie 2 tygodnie, nie wiem czy przeżyję tyle bez klimy xD
@Xargo1: dziękuję bardzo, Kaisai za 2900 udało mi się wynegocjować, natomiast Rotenso za 3400 i biorę właśnie Rotenso bo ma 2 lata dłuższą gwarancję (5 lat). Życzę zdrówka :)
Czy ktoś z was może kojarzy/używał jakiegoś bota do LinkedIn co by automatycznie rozsyłał wiadomości? (reklamy, przedstawienie profilu formy, ale nie w bardzo nachalny sposób). Szukam takiego rozwiązania, bo niestety przez ogólnoświatową sytuację trochę się w firmie pogorszyło i trzeba spróbować innych kanałów dotarcia do klientów. #linkedin #oprogramowanie #internet #komputery
@choosewisely: Linkedin blokuje wszelkie boty i narzędzia do automatyzacji - jedynym rozwiązaniem jest kupienie jakiegoś rozwiązania typu Sales Navigator bezpośrednio od nich.
Sam kiedyś dostałem bana na linkedinie za użycie bardzo prostego bota, który chodził ludziom po profilach. Bardzo szybko to wyłapują.
Czy ktoś się orientuje czy istnieją rękawy/uszczelki do rury klimatyzatora zewnętrznego do okna typu jak na zdjęciu? Czy może te standardowe też da się zamontować?
Znacie jakiś dobry serwer gdzie można kupić 250+ RPka i robić bossy. W takim sensie, że jest z kim je robić (żeby nie był ots z 40 players online) i taki, żeby coiny nie były po 40k xD #tibia
#kiciochpyta #modameska (może tu będziecie wiedzieć xD)