Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: gadasz głupoty i do tego mylisz pojedynczego splita z multi splitem

@choosewisely: jestem monterem z sąsiedniej Ostrołęki i niestety jestem na l4 do końca roku, ale jeszcze w tym sezonie montowałem kaisai eco 3,5 za mniej jak 2800. Pamiętaj tylko, że montaż montażowi nierówny i jest tam dużo zmiennych.
  • Odpowiedz
gadasz głupoty i do tego mylisz pojedynczego splita z multi splitem


@Xargo1: Wybacz wielki monterze na L4.
Masz racje ja w sumie tylko 2 miesiace rzy tym pracowalem wiec udalo mi sie zamontowac ylko kilkanascie sztuk.

NIGDY przy zwyklej klimie nie mowilismy
  • Odpowiedz
@choosewisely: Mireczku, Kasai Eco 3,5 kW wycenili mi na 2,9k plus dojazd (Biały here), z Zambrowa firma, po całym województwie jeżdżą.Rotenso Ukura wycenili na 3,4k plus dojazd i koryto, ale ogólnie nie polecał Kasai, polecał Rotenso, ale wziąłem Hisense Wings 3,5kW w poniedziałek montaż.
Ogólnie wykonałem dzisiaj z 10 telefonów i większość Roteso montuje, przedział cen 3,3-3,8k.
  • Odpowiedz
@Limak5044: @Limak5044: dzięki, wartościowe info, no mi właśnie te Rotenso Ukura za 3.4k z montażem zaoferowali i chyba się zdecyduję :) Btw. jaki termin Ci wyznaczyli od chwili zamówienia do montażu? Bo u mnie 2 tygodnie, nie wiem czy przeżyję tyle bez klimy xD
  • Odpowiedz
@choosewisely: godzinę temu był gość w mieszkaniu i w poniedziałek będą montować :D nie ukrywam, że najbardziej tym mnie przekonał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ja zdecydowałem się na firmę z Białego, z Zambrowa proponowali mi 19 lipca i z dojazdem i kanałem wychodziło 3,7k, także to samo, a 2 tygodnie wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@gorzki99: jak chcesz mi robić wycieczki osobiste to zapraszam na pw, nie będę publicznie dyskutował o stanie mojego zdrowia. A co do twoich głupot - nie bardzo mnie obchodzi jak na klimę mówił twój mentor, ale cała branża (czyli oficjalne katalogi też) mówią o klimatyzatorze typu split w momencie gdy urządzenie jest podzielone na dwie jednostki - wewnętrzną i zewnętrzną. Gdy wszystko jest w jednej obudowie mówimy o monobloku (i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@choosewisely: kaisai i rotenso to klimatyzatory robione przez midea dla 2 różnych polskich importerów. To są ogólnie te same urządzenia, choć krąży plotka, że w rotenso są montowane inne, nieco lepsze sprężarki (aczkolwiek nigdy nie było mi dane sprawdzić tego osobiście)
  • Odpowiedz
nie będę publicznie dyskutował o stanie mojego zdrowia


@Xargo1: MIras. Ja Ci zycze duzo zdrowia (nieironicznie) Zreszta zebym komus zyczyl inaczej to serio musi mi za skore zajsc a nie dyskutowac w necie.

Poza tym powinieneś wiedzieć, że najmniejsze urządzenia typu multi zaczynają się od mocy ok 5kW (a ty zacząłeś wywód o agregacie multi
  • Odpowiedz