Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bornforburning

bornforburning

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5530
  • Znaleziska 47
  • Mikroblog 5483
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 29
metalnewspl
metalnewspl
31.03.2026, 17:31:55
  • 3
Na kwiecień zaplanowano kilka ciekawych koncertów. Krótka lista, tego co warto naszym zdaniem zobaczyć: https://www.metalnews.pl/koncerty/kwiecen-2026-koncerty-rockowe-metalowe/

#rock #metal #koncert #metalnews
metalnewspl - Na kwiecień zaplanowano kilka ciekawych koncertów. Krótka lista, tego c...

źródło: Koncerty rockowe i metalowe kwiecień 2026

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 31.03.2026, 17:52:39 via Wykop
  • 4
@metalnewspl: To pozwolę sobie dodać co mi mignęło:
Hexvessel / Aluk Todolo - Hydrozagadka 07.04
Vacuous / Bastard Mycosis- Voodoo, Warszawa 08.04
Morpholith / Moonstone / Maruntuka - Chmury, Warszawa 09.04
Exhumed / Gruesome - 2Progi, Poznań 17.04
Blastfest III - Zgrzyt, Lublin 18.04
JK Flesh - Niebo, Warszawa 25.04
  • Odpowiedz
chaddeveloper
chaddeveloper
30.03.2026, 13:24:08
  • 1
Siemka, szukam jakiejś prostej fajnej ciekawej gierki do pogrania we dwóch z rózową. Na ten moment sobie graliśmy w Fortnite, Minecraft i Monopoly. Co byście polecili co pójdzie na Macbooku? Oczywiście nowym M4 nie żadnym sprzed 10 lat :D

#gry #grykomputerowe #steam #granie #grajzwykopem
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 30.03.2026, 13:40:23 via Wykop
  • 2
@chaddeveloper: A Way Out
Edit: Nvm, nie doczytałam o macu xD
  • Odpowiedz
bellacavem
bellacavem
bellacavem
29.03.2026, 20:12:19
  • 17
#kononowicz
Ulung który 13 stycznia sprzedał się za hasło do konta śmieje się ze zbanowanego irka- wulkanizatoroponmózgowych.
Śmiechu warte, gdzie masz dostęp do konta czykakyry nieudaczniku w ufajdanym kubraczku ?
Napisz coś z konta czyka, napiszesz pan???
Podoba się mnje za to jak nabijasz wyświetlenia kosnoludkowi.Szkoda,że nie POdajesz linków jak kiedyś oficjalnie tylko w prywatnych. #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
Ulung który 13 stycznia sprzedał się za hasło do konta śmie...

źródło: 1000037528

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 29.03.2026, 20:23:38 via Wykop
  • 5
@bellacavem: Co tam za słuchaweczki kupujesz Pan?
  • Odpowiedz
RandomNetUser
RandomNetUser
29.03.2026, 13:35:08
  • 4
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 29.03.2026, 14:20:37 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Nacho_Libre
Nacho_Libre
29.03.2026, 05:46:13
  • 18
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 29.03.2026, 07:56:58 via Wykop
  • 6
@Nacho_Libre:
bornforburning - @Nacho_Libre:

źródło: collage (6)

Pobierz
  • Odpowiedz
bellacavem
bellacavem
bellacavem
28.03.2026, 18:26:10
  • 4
#kononowicz
Coś dla czyki w kubraczku: #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
Coś dla czyki w kubraczku: #patostreamy

źródło: 1000037355

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 28.03.2026, 21:37:47 via Wykop
  • 1
@Wszebor: Nie no, są też takie w specjalnym etui, zresztą to się płucze się po użyciu (chyba, że ktoś wody ze sobą nie nosi to wtedy rip). Ale uguem nie polecam jak się nigdy siurka nie miało, nieintuicyjne to XD
  • Odpowiedz
bellacavem
bellacavem
bellacavem
28.03.2026, 13:38:44
  • 13
#kononowicz
Taka ładna pogoda, że żal się leczyć się w domu. #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
Taka ładna pogoda, że żal się leczyć się w domu. #patostrea...

źródło: 1000037350

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 28.03.2026, 17:42:02 via Android
  • 3
@bellacavem: Też się dzisiaj nawąchałam przy remoncie, jakieś śmigole sprzedają w tych marketach, śmiechu warte!
bornforburning - @bellacavem: Też się dzisiaj nawąchałam przy remoncie, jakieś śmigol...

źródło: 1000012891

Pobierz
  • Odpowiedz
Tatrapiwo123
Tatrapiwo123
28.03.2026, 17:14:31
  • 1
#kononowicz #patostreamy

Wybierz kolegę do grobowej deski

  • Sławek centaur 35.0% (21)
  • Stachu kobalt 65.0% (39)

Oddanych głosów: 60

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 28.03.2026, 17:35:07 via Wykop
  • 3
wybieram ptasznika od @bornforburning.


@bellacavem: Toż to pluszak jest https://www.youtube.com/shorts/8sn5cHemecU
Już nie wspomnę o moim trzecim kamlocie, Tliltocatl Albopilosus sobie tylko wodyczkę atakuje jak się go podlewa się!
bornforburning - >wybieram ptasznika od @bornforburning.

@bellacavem: Toż to pluszak...
  • Odpowiedz
Lifelike
Lifelike
27.03.2026, 12:04:44
  • 32
Dzioborożec modrokoralowy (Ceratogymna atrata)
Autor
#photoexplorer #fotografia #ornitologia #ptaki #przyroda #gambia
Lifelike - Dzioborożec modrokoralowy (Ceratogymna atrata)
Autor
#photoexplorer #fotog...

źródło: 654213130_1221097250009551_2819490800595647472_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 27.03.2026, 12:48:39 via Wykop
  • 2
@Lifelike: Ostatnio przeglądałam czaszki dzioborożców, cudak
Źródło: skullsite.com
bornforburning - @Lifelike: Ostatnio przeglądałam czaszki dzioborożców, cudak 
Źródło...

źródło: ceratogymnaatrata_s

Pobierz
  • Odpowiedz
bellacavem
bellacavem
bellacavem
26.03.2026, 13:06:52
  • 6
#kononowicz
Ludzie mnje napisali, że ten wysryw będzie moją akcją nr 19000 na wykopie.
W związku z tym uroczystym jubileuszem wpis ten poświęcam dla Mej ulubionej @bornforburning. #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 26.03.2026, 13:16:21 via Wykop
  • 2
@bellacavem: No i teraz @piSSowiec69 będzie zazdrosny.
  • Odpowiedz
bornforburning
bornforburning 26.03.2026, 13:26:57 via Wykop
  • 4
@Pianownica97: Dziękuję za poprawienie i przepraszam @piSSowiec69
  • Odpowiedz
emel1
emel1
24.03.2026, 17:23:40
  • 1
ma ktoś filmik meksykano do góry nie polecę?
#kononowicz #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 24.03.2026, 17:38:56 via Wykop
  • 7
@emel1: Na odwrót https://www.youtube.com/watch?v=N7NDzuhDuXc
bornforburning - @emel1: Na odwrót  https://www.youtube.com/watch?v=N7NDzuhDuXc
  • Odpowiedz
Nacho_Libre
Nacho_Libre
22.03.2026, 05:29:58
  • 13
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 22.03.2026, 09:46:59 via Wykop
  • 5
@Nacho_Libre:
bornforburning - @Nacho_Libre:

źródło: collage (6)

Pobierz
  • Odpowiedz
EpicElion
EpicElion
21.03.2026, 14:59:41
  • 17
#heheszki #modameska #kononowicz

Drop boży! #patostreamy
EpicElion - #heheszki #modameska #kononowicz

Drop boży! #patostreamy

źródło: xd

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 21.03.2026, 15:32:31 via Wykop
  • 7
@taktojes: Gościu wrzucił to na grupkę lumpeksową i napisał, że znalazł wszystkie trzy we francuskim lumpeksie xD Dwa prywatnie sprzedawał za dwie stówki o ile dobrze pamiętam
  • Odpowiedz
bellacavem
bellacavem
bellacavem
21.03.2026, 04:50:43
  • 4
#kononowicz
Piąty dzień oczekiwania na powrót @piSSowiec39.
Siedemnasta sobota bez miłego wjecjolnego pićja z @bornforburning. #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 21.03.2026, 10:02:15 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bellacavem
bellacavem
bellacavem
19.03.2026, 13:53:20
  • 1
#kononowicz
Mam bardzo ciężki dzień dzisiejszy przeciętnie i proszę o słowo otuchy od @bornforburning.
Proszę mnje podnieść na duchu albo pieprznem to wszystko w pissdu i idę na zasiłek.
W sumie hejterzy też mogą pisać - sram na to. I dziękuję za szeroki odzew. #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 19.03.2026, 13:59:51 via Wykop
  • 3
@bellacavem: Co to się stanęło się? Głowa do góry, proszę ja Ciebie. Pomyśl sobie, że jak będziesz na zasiłku to będziesz miał więcej czasu na czytanie zielonek tutaj, to chyba dobra motywacja by nie zostać zasiłkowcem ze strychu, co?
  • Odpowiedz
bornforburning
bornforburning 19.03.2026, 14:28:21 via Wykop
  • 3
@bellacavem: Możesz sobie audiobuczka włączyć w pracy, czy nie lubisz takich wymysłów?
A Ty wiesz, że jakbym na zawał zeszła przez takie smutne posty to bym wcale nie odpisała i co by było. Niczego by nie było, miałbyś mnie na sumieniu!
  • Odpowiedz
bornforburning
bornforburning 19.03.2026, 17:44:59 via Wykop
  • 1
bellacavem ma ludzkie uczucia


@bellacavem: Dziwnie to brzmi, bo akurat oglądam Severence. Ciekawe z kim teraz piszę, z innie czy outie.
  • Odpowiedz
bornforburning
bornforburning 19.03.2026, 18:08:43 via Wykop
  • 1
@bellacavem: O nieee, to już wiem co Ci tam wyskoczyło xD W Severence jesteś rozdzielony na czas pracy, w pracy jesteś innym sobą i to jest właśnie innie, a outie to ten Ty po godzinach, na pewno nie brzmi to bardziej skomplikowanie niż damskie przyrodzenia. W tym miejscu pozdrawiam łośtaczkę.
W Severence też gra ładna pani, ma coś w sobie https://www.filmweb.pl/person/Britt+Lower-1519780
  • Odpowiedz
rzeka_smierci
rzeka_smierci
rzeka_smierci
17.03.2026, 09:33:08
  • 2
Discord nie chce uniewinnienia Nowaków, wiec wasza argumentacja jest inwalifdą. Jak najbardziej chcemy, aby poszedł do więzienia i to nie na cztery lat jak mówił Oluś tylko dużo dłuższy wyrok. Cztery lata to nie kara. To tak jakby go uniewinnili za śmierć dwóch osób. #kononowicz #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 17.03.2026, 09:46:01 via Wykop
  • 9
@rzeka_smierci: Każda osoba patrząca z boku przyzna, że Wasze działanie wygląda jak celowe u------e całej sprawy. Jeśli "Oluś" robi z siebie pośmiewisko to niech robi, jeśli "jego student" miesza (miesza, czy po prostu daje Wam tu pstryczka w nochala i to Was boli?) to niech miesza, przecież nie próbują Was wrzucić do jednej sprawy z oprawcami Kononowicza żebyście teraz musieli tak bardzo bronić się.
  • Odpowiedz
bornforburning
bornforburning 17.03.2026, 10:20:46 via Wykop
  • 2
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: No nie no, nijak to się ma do tego co napisałam, bo nie dostaliście wezwania na przesłuchanie w sprawie znęcania się nad Krzysztofem. Zostaliście oskarżeni o współpracę ze Sławkiem w nękaniu Olo, a jednak swoim zachowaniem próbujecie uwalić sprawę Kononowicza i właśnie dlatego połowa tagu tu się śmieje rzucając tymi argumentami o prawo jazdy czy stsach, a Was to nakręca. Wasza prywatna vendetta ≠ sprawa Krzyśka.
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy
17.03.2026, 09:12:42
  • 2
#kingdomcomedeliverance #kingdomcomedeliverance2 #gry

Po 260 godzinach spędzonych w dwójce postanowiłem nadrobić sobie jedynkę i nie wiem w sumie co o tej części myśleć.
Troszkę taka drewniana i nie mogę się na 100% przekonać.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 17.03.2026, 09:54:31 via Wykop
  • 3
@Hemingwayy: Też tak miałam, a grałam coś w 2022, krótko po prologu te uczucie zniknęło, ale polecałabym moda usuwającego cutscenkę zbierania ziół
  • Odpowiedz
Mirkova
Mirkova
Mirkova
16.03.2026, 09:38:10
  • 0
#chudnijzwykopem #dieta #odchudzanie
Doradźcie coś, czy zdarzyło wam się to mityczne zwolnienie przemiany materii itd przy za dużej redukcji? Liczę kalorie mega skrupulatnie, wg czata gpt lekka redukcja powinna byc juz przy 2200kcal, stwierdziłam że nie będę przekraczać 2000 dziennie i idzie mega słabo. Nie minęło dużo czasu, ale do tej pory bylo tak ze jak wchodziła redukcja i liczenie kalorii, ucięcie węgli to waga ładnie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bornforburning
bornforburning 16.03.2026, 10:06:20 via Wykop
  • 0
@Mirkova: Jak długo ten zastój trwa? Pytam, bo oczywiście cykl może mieć tu znaczenie.
Mi po czterech miesiącach na keto stanęła, ruszyło się dopiero po refeedzie i potem znowu stop, przez to wystraszyłam się, że rozwaliłam sobie tarczycę (wyniki wyszły spoko, ale warto ją zbadać). Teraz balansuję pomiędzy keto, lchf, a jeszcze carnivore do tego i powoli sobie leci w dół, ale muszę pilnować ferrytynę, ilość kalorii i białka, no
  • Odpowiedz
bornforburning
bornforburning 16.03.2026, 15:54:59 via Wykop
  • 0
@Inozythol: No źle sobie obliczyłam makro i kalorie, ale przyznałam się do tego i przestrzegam przed tym, wycziluj.
  • Odpowiedz
bornforburning
bornforburning 16.03.2026, 18:16:07 via Wykop
  • 0
@Inozythol: Dlaczego zakładasz, że wracam do bułeczek? Właśnie ta eliminacja mnie uświadomiła, że nie potrzebuję mąki pszennej żeby się najeść, w końcu moje IO dało mi żyć. Kojarzę, że jebiesz ketoniarzy na tagach tutaj, ale uwierz mi, że to właśnie na zbilansowanej diecie ciągle chodziłam głodna, a bez dwóch (!) drzemek w ciągu dnia nie mogłam żyć.
Popatrz na to, że koniec końców oprócz kontrolnych badań, suplementowania ferrytyny (która może
  • Odpowiedz
bornforburning
bornforburning 17.03.2026, 09:40:15 via Wykop
  • 0
@Inozythol: I znowu, piszesz coś z góry zakładając najgorsze byleby pojechać po niskowęglowodanowcach. Obserwuję dietetykanienazarty, ketoszurów pozbyłam się ze swojego algorytmu zanim weszłam na keto (jajogłowych chociażby), a współpracę miałam jeszcze z innym zbilansowanym popularnym dietetykiem, olano moje jojczenie o IO i IBS, obojętnie z czym tam przychodzisz dostajesz słodką owsiankę i kanapeczki, także ja dziękuję za kawę i ciasto (dosłownie).
Z lekarzy korzystam prywatnie (odkąd zaczęłam keto byłam tylko
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • Strona 4 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.09.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking