Mój największy problem, jaki mam z zimą, to to, że od paru ostatnich lat, jak spadnie śnieg, to nawet jeżeli utrzyma się on przez dwa tygodnie, a potem temperatury będą rzędu +10C,
To i tak będą to najbardziej przesrane dla mnie dwa tygodnie - osoby lubiące zimę mogą rzucać "no ale przecież zima jest taka fajna, można pójść na dwór i robić tam różne rzeczy, sanki, narty czy tam inne srutki prutki
To i tak będą to najbardziej przesrane dla mnie dwa tygodnie - osoby lubiące zimę mogą rzucać "no ale przecież zima jest taka fajna, można pójść na dwór i robić tam różne rzeczy, sanki, narty czy tam inne srutki prutki





















Ujawnił to znajomy Gruscha, dziennikarz i pisarz Walter KIrn - powiedział mu to Grusch w trakcie wywiadu, dla gazety w której Kirn pracuje (ale nazwisko CHENEYA