Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
a_new_error

a_new_error

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6019
  • Znaleziska 321
  • Mikroblog 5698
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 31
a_new_error
a_new_error 27.02.2020, 21:51:18
  • 2
https://www.youtube.com/watch?v=QHgwlj3mVtE
#noon #muzykaelektroniczna
anewerror - https://www.youtube.com/watch?v=QHgwlj3mVtE
#noon #muzykaelektroniczna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janman
janman
janman
27.02.2020, 17:57:51
  • 0
Czy jest tu jakiś ogarnięty fachowiec od ogrzewania podłogowego z wiedzą teoretyczną i praktyczną? Mam parę pytań technicznych związanych z samą zasadą działania instalacji, praktycznych i związanych z doborem materiałów. Kompetentnej osobie, która odpowie wyczerpująco na moje pytania oferuję wirtualną flaszkę w postaci 30 zł na PayPal :D
#ogrzewaniepodlogowe #remontujzwykopem #ogrzewanie #instalacjesanitarne #instalacje #instalacjeco
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error 27.02.2020, 19:36:34
  • 0
@janman: dawaj
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
19.01.2020, 18:32:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2615
Znowu to robią XDDDdDd

Kosmiczna grafika za 2 miliardy podatników, elo xD

#tvpis
jaroty - Znowu to robią XDDDdDd

Kosmiczna grafika za 2 miliardy podatników, elo xD

...

źródło: comment_gZjEDyc6wyo01J4YiW4xT0D1suTDROr6.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error 19.01.2020, 22:14:12 via Android
  • 1
@jaroty widać napracowanie
  • Odpowiedz
Dusiaklaudusia
Dusiaklaudusia
13.01.2020, 12:42:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy są tu jakieś mireczki ogarnięte w sieciach ciepłowniczych?

#budownictwo #instalacjesanitarne #sanitarka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error 13.01.2020, 15:47:35 via Android
  • 0
@Dusiaklaudusia pisz o co chodzi
  • Odpowiedz
a_new_error
a_new_error 01.01.2020, 19:50:16
  • 0
#topwszechczasow
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error 01.01.2020, 16:38:27
  • 0
#topwszechczasow
Mirki było już Toto?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error
Autor
01.01.2020, 16:42:14
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dlugi_1111
Dlugi_1111
31.12.2019, 22:19:24 via Android
  • 2
#sylwesterzwykopem
Maryla jest taka dobra, że trzyma cały czas jeden akord na gitarze XDDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error 31.12.2019, 22:20:09
  • 0
@Dlugi_1111: w jej wieku to my moczu nie będziemy nawet trzymać
  • Odpowiedz
a_new_error
a_new_error 31.12.2019, 20:52:44
  • 0
jest dziś nocna zmiana?
#nocnazmiana
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebool12
sebool12
31.12.2019, 21:01:38 via iOS
  • 0
@a_new_error: nie, dopiero w przyszłym roku
  • Odpowiedz
k.....u
k.....u
konto usunięte 30.12.2019, 17:13:54
  • 0
Mirki, szukam następujących kosmetyków do włosów i potrzebuję porady:
1. guma/cokolwiek co ma mocny chwyt (żeby trzymało porządnie slickbacka, mam trudne włosy do współpracy więc lakierem też będzie poprawiane). Ma nadawać też połysk, ale nie na tyle żeby włosy wyglądały jakby były po prostu mokre (nie polecam gumy od beachboya, włosy wyglądają jak prosto spod wody).
2. jakiś spray nadający objętość włosom

#modameska #fryzura #fryzjer
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error 30.12.2019, 18:17:15 via Android
  • 0
@krul_internetu testowałeś jakąś pastę Reuzel?
  • Odpowiedz
baro990
baro990
baro990
14.09.2019, 13:10:47
  • 0
Cześć, nadszedł mój czas pisania pracy inżynierskiej i tu pojawia sie prośba. Ma ktoś z Was projekt budynku wielorodzinnego w formacie DWG? Chodzi mi o rzut piwnicy, parteru i kondygnacji powtarzalnej, a moim zadaniem będzie zaprojektowanie ogrzewania w tym budynku. Szukałem na chomiku, ale nie znalazłem nic co by mnie zadowoliło stąd tutaj piszę. Z góry dzięki za pomoc. #inzynieria #projektowanie #autocad #studia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error 14.09.2019, 14:05:43 via Android
  • 0
@baro990 daj @ podeślę coś
  • Odpowiedz
grimsleeper
grimsleeper
grimsleeper
16.07.2019, 19:02:23
  • 0
Mireczki,
orientujecie się, czy po kierunku Górnictwo i Geologia na wydziale Wiertnictwa Nafty i Gazu #agh mogę starać się o #uprawnienia budowlane w zakresie instalacyjnej gazowej?

#gaz #instalacjesanitarne
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error 16.07.2019, 21:17:50
  • 0
@grimsleeper: a jest taki zakres - instalacje gazowe? w PB jest specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
  • Odpowiedz
a_new_error
a_new_error 16.07.2019, 21:25:40
  • 0
@grimsleeper: no to wychodzi że możesz - http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20190000831/O/D20190831.pdf

10 strona, 13 wiersz
  • Odpowiedz
Bibanator
Bibanator
05.07.2019, 10:10:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki z #instalacjesanitarne i #budownictwo czy na projekt samej instalacji gazowej zewnętrznej i wewnętrznej (przyłącze już jest) dla istniejącego domu potrzebuję mapę do celów projektowych i pozwolenie na budowę?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error 05.07.2019, 14:34:31 via Android
  • 1
@Bibanator z mojego doświadczenia tak i tak
  • Odpowiedz
a_new_error
a_new_error 23.06.2019, 21:17:45
  • 0
#muzyka
anewerror - #muzyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akayari
Akayari
10.06.2019, 19:44:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#gdansk #gdynia #sopot proszę przygotować się na apokalipsę
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error 10.06.2019, 19:47:06
  • 1
@Akayari: burza?
  • Odpowiedz
Pawelas1991
Pawelas1991
Pawelas1991
08.06.2019, 17:24:33 via Mikroblog+
  • 0
#autocad #cad #pytaniedoeksperta
Cześć,
Pytanie jak to zrobić aby linie obramowania elementów były cieńsze? W autocadzie to wyglada w miarę, ale po eksporcie do pdf jest tragedia...
Zdjęcie tego jak wyglada to w pdf w komentarzu.
Pawelas1991 - #autocad #cad #pytaniedoeksperta 
Cześć,
Pytanie jak to zrobić aby lini...

źródło: comment_qXIkTgG7BOjwaKj24SYmfukNhTv5VmRH.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_new_error
a_new_error 08.06.2019, 17:26:36
  • 0
@Pawelas1991: może w opcjach drukowania odznacz "drukuj szerokość linii" czy jakoś tak
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17
  • Strona 7 z 17
  • >
  • trójmiasto
  • http://www.wykop.pl/ludzie/a_new_error/

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.11.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking