mirki co robię nie tak, mam ten motyw - http://demo-ninetheme.com/demobar/?product=ard zainstalowałem najnowszą wersję wordpresa i nie działa wersja mobilna tak jak na demie. czy trzeba coś jeszcze instalować, czy pisać prosto do twórców
@nihon: losowanie możliwości pogrania w gwinta, bez bawienia się w ceregiele z kinguinem i przy okazji zastanawiania czy sprzedawanie kodów do bety jest zgodne z regulaminem, @a_new_error nie chce grać to kto inny skorzysta, nie ważne ile to jest warte
mam ten motyw - http://demo-ninetheme.com/demobar/?product=ard
zainstalowałem najnowszą wersję wordpresa i nie działa wersja mobilna tak jak na demie.
czy trzeba coś jeszcze instalować, czy pisać prosto do twórców
#wordpress
@a_new_error: cóż, jak nie umiesz to najlepiej zlecić