Jako że jest zima i ciemno i zimno, i dziś przypomniało mi się że istnieje ta piękna gierka....
Gdzieś przez przypadek wpadło mi że 16.12 wystartował jakiś super ekstra turecki serwer x600,
Jakby ktoś chciał pobawić się z turasami, zapraszam cieplutko
Ps.
Gdzieś przez przypadek wpadło mi że 16.12 wystartował jakiś super ekstra turecki serwer x600,
Jakby ktoś chciał pobawić się z turasami, zapraszam cieplutko
Ps.














#fut
źródło: comment_1673210140v6X7JPqK3qfMNPwIUceJrQ.jpg
PobierzI wiem że jestem słaby w tą grę, ale po prostu się zastanawiam, miałem 9-3 w tym tygodniu i gra mi przestała pomagać, dlatego też podziwiam zawsze takie wyniki ( ͡º ͜ʖ͡º)