Wpis z mikrobloga

@kniew: Jak bardzo trzeba mieć nasrane, albo jak dużo hajsu mieć żeby stawiać 1000zl na freaki po takim kursie, z 9 walkami w tym typować zwycięzcę walki Olejnik vs robalini?
Skolim walczył z kapela który nie jest #!$%@? wie jak mocnym zawodnikiem o tym drugim nie wiadomo nic.
Olejnik vs Robalini to walka dwóch paralityków po takim kursie i z taką stawką to głupota
Piątkowska ma ogromne sukcesy w boksie ale
@GoodGuyChucky93:
Wyluzuj, to zabawa i chyba każdy kto gra powinien być świadomy że jakakolwiek wpłata to jak kupienie losu na loterii.
Zresztą to pierwszy zakład więc o ile nie ma jakiś kruczków w regulaminie to powinno 600 wrócić, nie wiem, nie wczytywałem się :)
@WhoSayKo: Tez mi się tak wydaje, do tego postawił poniżej 2.5 a nie 1.5 wiec szansa jeszcze większa. Jednak istnieje cień szansy, że wiedząc o swoich ilościach tlenu poleca na wariata wystrzelają się nie robiąc krzywdy sobie i przeciwnikowi a później żaden nie będzie siły skończyć drugiego i tak się domykają do 3 rundy. Zobacz na Dubiel vs Błoński 18 minut walki z czego przez jakieś 14 nic się nie działo