Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Videleck
Videleck

Videleck

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3428
  • Znaleziska 570
  • Mikroblog 2858
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 37
Videleck
Videleck
Videleck 11.12.2022, 19:48:29
  • 1
#olszanski #jablonowski
ma ktoś może wyciętego olszańskiego na greenscreenie jak tańczy? tak jak np. w tym filmiku.
Videleck - #olszanski #jablonowski 
ma ktoś może wyciętego olszańskiego na greenscre...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 10.12.2022, 16:49:36
  • 3
ehh ten bz-176 jest zbyt uzależniający, po zagraniu nim 200 bitew żaden inny czołg nie sprawia mi już przyjemności bo po co grać jak nie masz 800 dmg na strzał, superpancerza i turbodopalaczy żeby dojechać zawsze wszędzie pierwszy?
#wot
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck
Autor
10.12.2022, 17:06:44
  • 1
@DurzyHarakter30: zabawny czołg i dość silny wbrew temu co mówią niektórzy no ale odkąd mam tego bz też prawie nim nie gram
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck
Autor
10.12.2022, 17:10:49
  • 4
Sytuacja z teraz - weszło w amx-a za równy 1000 - max roll! Tyle to ja nawet jadzią na dziesiątkach często nie biję, a przypominam że to jest TD-ek bez mobilności, wieży i z kiepskawym pancerzem dwa tiery wyżej
Videleck - Sytuacja z teraz - weszło w amx-a za równy 1000 - max roll! Tyle to ja naw...

źródło: comment_1670692174Vs3T5mT06ZFiQ7MoCJfngk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck
Autor
11.12.2022, 18:23:54
  • 3
@nocnyfilm: zdecydowanie za dużo xd
  • Odpowiedz
RedBaron
RedBaron
10.12.2022, 11:53:44
  • 1
#wot nie trafiłem w snipera BZ mając 0,25 celności w skorpionie za to BZ trafił mnie
RedBaron - #wot nie trafiłem w snipera BZ mając 0,25 celności w skorpionie za to BZ t...

źródło: comment_1670673358w5uAGuoTjDAYs4PXfkgtnI.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 10.12.2022, 11:57:43
  • 0
@nieteczasy2: potwierdzam, grając bz pięknie snapy wchodzą, ostatnio trafiłem t-34-85 z 400m na dopalaczu i rozwalonym celowniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 10.12.2022, 11:55:10
  • 0
#wot
ktoś pluton na bz-176?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujekSzejk
WujekSzejk
10.12.2022, 14:53:44
  • 4
@Videleck: miej godność człowieku
  • Odpowiedz
D.....0
D.....0
konto usunięte 09.12.2022, 11:52:05 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 09.12.2022, 14:01:48
  • 0
@DurzyHarakter30: bieda straszna ten event, premium się nie opłaca na tyle kupować a shptk ostatnio był w maratonie i mam go za friko
jak w jednej z tych trzech ostatnich ofert nie rzucą czegoś faktycznie dobrego to trzeba będzie pewnie czekać na jakąś karawanę w lutym
  • Odpowiedz

289

Katar planuje zwiększyć wydobycie gazu.

Katar planuje zwiększyć wydobycie gazu.

Katar zapowiedział wzmocnione wydobycie gazu i ropy, żeby osiągnąć hegemonię na rynku i być głównym eksporterem tych surowców dla całego świata.

CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej
z
biznesalert.pl
dodany: 08.12.2022, 19:46:17
  • 44
  • #
    biznesalertpl
  • #
    biznesalert
  • #
    pl
Videleck
Videleck
Videleck 09.12.2022, 13:57:06
  • 16
Videleck

źródło: comment_1670594224Vkrdgwi9Fa83HYcZ5sqYyJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanZiomek
PanZiomek
08.12.2022, 08:50:50
  • 1
Świetny ten AMBT który wydropiłem z paczek (ʘ‿ʘ)
#wot
PanZiomek - Świetny ten AMBT który wydropiłem z paczek (ʘ‿ʘ)
#wot

źródło: comment_1670489403no35bEgWggmkKNiPilmzra.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 08.12.2022, 09:13:24
  • 1
@PanZiomek: BZ-em robię co drugą bitwę tyle i nie mam jeszcze M-ki
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 05.12.2022, 18:29:46
  • 14
Dla koneserów.
#wot #heroes3
Videleck - Dla koneserów.
#wot #heroes3

źródło: comment_1670264983jIbF2BU16hX10dEmrhCOwq.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puexam
puexam
05.12.2022, 18:38:55
  • 0
@Videleck: Przecież widać że wieża jeszcze do arcymagów nie jest ulepszona chyba że ma gdzieś w pobliżu Fort
  • Odpowiedz

1932

Polska: ponad 22% osób w wieku produkcyjnym nie pracuje

Polska: ponad 22% osób w wieku produkcyjnym nie pracuje

Oficjalny wskaźnik bezrobocia w Polsce jest niski (liczba bezrobotnych zarejestrowanych:796 tys., stopa bezrobocia rejestrowanego:5,1%) Gdy spojrzy się na wskaźnik zatrudnienia (% os. w wieku produkcyjnym, który jest zatrudniony) nie jest tak kolorowo: nie pracuje co 4 osoba (22,4% w wieku 18-59/64)

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 26.11.2022, 10:21:13
  • 399
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    bezrobocie
  • #
    praca
  • #
    statystyka
  • #
    ciekawostki
Videleck
Videleck
Videleck 26.11.2022, 11:45:43
  • 37
@ShadowDancer: np lazanię z biedronki albo pizzę donatello
Videleck
Videleck
Videleck 21.11.2022, 07:53:05
  • 3
Są może jacyś chętni na multiplayer w starą acz zacną gierkę typu citybuilder, a mianowicie Anno 1602? Do kompletu brakuje nam jeszcze 2 graczy, samej gry nie trzeba mieć na kompie (mogę podesłać link, waży koło 600MB). Gra po sieci przez hamachi, termin do ustalenia i rozgrywka w luźnej atmosferze.
#anno #anno1602 #strategie #grystrategiczne #grajzwykopem #staregry #rts #
Videleck - Są może jacyś chętni na multiplayer w starą acz zacną gierkę typu citybuil...

źródło: comment_1669016808cn5VIuxMkmQhfhx8gGT97G.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck
Autor
21.11.2022, 15:38:33
  • 1
@EnderWiggin: @Wykopaliskasz: priv
  • Odpowiedz
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa
13.11.2022, 09:35:42
  • 0
Jakie są korzysci z posiadania panstw marionetkowych? Poza tym, ze nie musze sie przejmować zajętymi obszarami jesli chodzi u bunt to nic wiecej nie wiem
#hoi4
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 16.11.2022, 02:54:04
  • 0
@HuLLaJNoGa: Nie marnujesz swoich zasobów ludzkich i sprzętu na okupację, dodatkowo marionetka ma te tereny jako swoje rdzenne terytorium dzięki czemu ma od razu dostęp do wszystkich fabryk i zasobów ludzkich i może coś produkować/szkolić
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 16.11.2022, 19:48:53
  • 0
@HuLLaJNoGa: Nie, ale handlując z nimi o te surowce masz jakieś bardzo duże zniżki w sensie za jedną fabrykę dostajesz kilkanaście czy kilkadziesiąt sztuk surowca (nie pamiętam dokładnie ile to zależy chyba też od poziomu autonomii). Tylko że ciągnąc od nich tak surowce podnosisz też im z czasem właśnie poziom autonomii.
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 16.11.2022, 20:30:57
  • 0
nie dostaniesz bonusów do handlu no i w teorii mogą wyjść z twojej frakcji jak nie są marionetką
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 15.11.2022, 17:45:34
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonaparte_34
Bonaparte_34
16.11.2022, 04:36:33
  • 0
@Videleck: też chcę to zobaczyć
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 08.11.2022, 22:28:33
  • 5
#anime #goldenkamuy
Videleck - #anime #goldenkamuy

źródło: comment_1667946506PaxtH9854BdslIqUdxZgBK.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....y
konto usunięte 08.11.2022, 23:35:01
  • 1
@Videleck: To jedno ujecie sprawilo, ze ten tytul przesunal sie w gore na mojej liscie do obejrzenia.
  • Odpowiedz
kerri
kerri
kerri
01.10.2022, 00:17:25
  • 0
Jakie wyposażenie na hellcata? mechanizm dosyłający, siatka maskująca i powłoka antyrefleksyjna to dobry wybór?
#wot
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 01.10.2022, 02:40:21
  • 3
@kerri: nigdy nie bierz siaty na żaden czołg, nikt tego od dawna nie używa (za wyjątkiem szwedzkich tdków)
zamiast tego weź mniejsze kółko żeby celniej strzelać i robić dmg
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 01.10.2022, 11:11:45
  • 1
@kerri: generalnie jak grasz td to zwykle inni ci powinni spotować a ty strzelać tak żeby nie być wykrytym, a robisz to tak że nie ustawiasz się centralnie w krzaku tylko w pewnej odległości za krzakiem (musi być nieprzezroczysty tak że widzisz tylko znacznik i kontur pojazdu do którego strzelasz, inaczej po strzale kamuflaż spada prawie do zera i każdy cię wyświeci). Jeśli już koniecznie sam musisz podświetlać bo np.
  • Odpowiedz
notavailable
notavailable
24.09.2022, 12:22:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Podróżował ktoś ostatnio z lotniska w #eindhoven w #holandia ? Czy są teraz jakieś masakrycznie długie kolejki, czy może już się to w miarę unormowało?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 24.09.2022, 14:00:43
  • 0
@notavailable: ja właśnie wylatuję, kolejka była aż przed lotniskiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
dzon_hors
dzon_hors
01.09.2022, 13:05:05
  • 0
Co brać za program rekrutacyjny? Mam już T-54 first proto., amerykańskimi HT raczej nie grywam mimo wbitej 10 za bardzo mnie zmęczyło M-103 i mam superpersa w garażu, natomiast chce w przyszłości wbić STB-1 i nie wiem czy ten STA-2 wart jest w ogóle zachodu i czy bedzie jakiś fun z gry nim. Mauerbrechera nawet nie biorę pod uwagę bo to kloc, t92 jest tez do wyboru ale o nim nic nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 01.09.2022, 15:39:49
  • 1
@dzon_hors: weź mauerbrechera i wymień go w sklepie na evena
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 29.08.2022, 14:52:31
  • 1
lepiej brać is-3a czy defendera z wymiany premek? mam już w sumie kirovetsa i trochę się martwię o to działo w defenderze, a na peregrine ostatnio też się nie załapałem
#wot
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck
Autor
29.08.2022, 20:11:30
  • 0
@poradnikspeleologiczny: tak, to nowości w wymianie

@Kecq: jak nim grałem na wypożyczeniu z turbo to nie wydawał się aż tak mulisty, no ale może faktycznie trochę wolniejszy niż inne isy

@tomono: z ruskich premek mam już kirovetsa i to w sumie taki defender trochę jeśli chodzi o pancerz ale wiadomo dolna płyta słabsza, nie szukam czołgu pod turnieje bo tu z ciężkich króluje caernarvon i to
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 19
  • Strona 5 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.10.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking