Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Videleck
Videleck

Videleck

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3438
  • Znaleziska 571
  • Mikroblog 2867
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 37
dzon_hors
dzon_hors
01.09.2022, 13:05:05
  • 0
Co brać za program rekrutacyjny? Mam już T-54 first proto., amerykańskimi HT raczej nie grywam mimo wbitej 10 za bardzo mnie zmęczyło M-103 i mam superpersa w garażu, natomiast chce w przyszłości wbić STB-1 i nie wiem czy ten STA-2 wart jest w ogóle zachodu i czy bedzie jakiś fun z gry nim. Mauerbrechera nawet nie biorę pod uwagę bo to kloc, t92 jest tez do wyboru ale o nim nic nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 01.09.2022, 15:39:49
  • 1
@dzon_hors: weź mauerbrechera i wymień go w sklepie na evena
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 29.08.2022, 14:52:31
  • 1
lepiej brać is-3a czy defendera z wymiany premek? mam już w sumie kirovetsa i trochę się martwię o to działo w defenderze, a na peregrine ostatnio też się nie załapałem
#wot
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck
Autor
29.08.2022, 20:11:30
  • 0
@poradnikspeleologiczny: tak, to nowości w wymianie

@Kecq: jak nim grałem na wypożyczeniu z turbo to nie wydawał się aż tak mulisty, no ale może faktycznie trochę wolniejszy niż inne isy

@tomono: z ruskich premek mam już kirovetsa i to w sumie taki defender trochę jeśli chodzi o pancerz ale wiadomo dolna płyta słabsza, nie szukam czołgu pod turnieje bo tu z ciężkich króluje caernarvon i to
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 21.07.2022, 16:59:48
  • 0
Pracował albo pracuje ktoś w fabryce rowerów Giant w Lelystad przez agencję Axidus? wiem o nich tylko tyle że kiedyś była afera jak zakwaterowali pracowników na jakimś magazynie i ci spali na paletach xD normalnie nie brałbym takiego biura pod uwagę ale moja agencja oszukała mnie trochę z pracą a tutaj kuszą jednak stawką prawie 14 euro za godzinę i jeszcze zakwaterowaniem z pokojem jednoosobowym
#holandia #pracazagranica
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....k
s.....k
konto usunięte 21.07.2022, 17:13:16
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

ccTV
ccTV
21.07.2022, 17:13:58
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Videleck
Videleck
Videleck 28.05.2022, 23:43:17
  • 0
właśnie kupiłem evena z wymiany za at15a i powiem krótko - zakochałem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot
Videleck - właśnie kupiłem evena z wymiany za at15a i powiem krótko - zakochałem się ...

źródło: comment_1653781390GE9DyABbaON6RnQeP8erbi.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck
Autor
29.05.2022, 00:43:11
  • 1
siódma bitwa i prawie 8k spota na luziku
Videleck - siódma bitwa i prawie 8k spota na luziku

źródło: comment_1653784974GzVeOtiaGIhjzFQo4X5IKc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 27.05.2022, 19:41:57
  • 7
#2137 #anime
Videleck - #2137 #anime
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 11.05.2022, 16:47:08
  • 2
#wot
i pyyk turniej wygrany i 1200 golda przygarnięte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Videleck - #wot 
i pyyk turniej wygrany i 1200 golda przygarnięte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1652287616vHo06kJ39zrBFod70Y9ytr.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck
Autor
11.05.2022, 16:49:45
  • 0
a w półfinale gość z pro klanu CSA na luziku pyknięty ot tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Videleck - a w półfinale gość z pro klanu CSA na luziku pyknięty ot tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1652287774UDsRGc1KT8WsAIBc6VA8Px.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck
Autor
11.05.2022, 17:42:49
  • 0
@100L3C: 1360, tyle wychodzi ze wzmocnieniem i ulepszeniami polowymi
jakbym miał fioletowe wzmocnienie to miałby 1390 hp
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck
Autor
12.05.2022, 10:44:19
  • 0
@pavlo0: na turniejach praktycznie tylko ją widzę, dobra jest też vk 3001p bo ma co prawda mniej hp ale bardziej odbija wieżą i szybciej jeździ.
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck
Autor
12.05.2022, 10:50:07
  • 0
@pavlo0: właśnie chodzi o to że wieża często odbija też golda, ona ma miejscami 220-270mm pancerza. Za to we właz trudno trafić jak się dobrze ustawia.
na turniejach i tak się gra full gold i taka vk 3601 wpuszcza więcej ale i wytrzyma 1 dodatkowy strzał
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck
Autor
12.05.2022, 10:55:35
  • 0
@pavlo0: tak to mniej więcej wygląda, po lewej vk 3001p
Videleck - @pavlo0: tak to mniej więcej wygląda, po lewej vk 3001p

źródło: comment_1652352932JAZVg7lMYVd20wdmKYICyo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 25.04.2022, 14:17:13
  • 1
ale to jest złoto
#gothic
Videleck - ale to jest złoto
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Q.....Q
Q.....Q
konto usunięte 25.04.2022, 14:26:54
  • 0
@Videleck: Nie podoba się dla mnie
  • Odpowiedz
Wurzel
Wurzel
22.04.2022, 13:38:13
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 22.04.2022, 16:58:52
  • 2
@Wurzel: no ja na 35 bitew mam póki co 28 wygranych i reszta remisy, rozbijanie kamp to przyjemność ale faktycznie przydałyby się dłuższe bitwy bo nie zawsze starcza na to czasu. taktyki na yolo i rusha jedną flanką nawet nie ma co komentować bo to zawsze free win xD
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 18.04.2022, 17:41:55
  • 3
ehh przegrałem w finale turnieju 1v1 i tak jest tylko 600 golda zamiast 1200 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a 251 graczy brało udział
#wot
Videleck - ehh przegrałem w finale turnieju 1v1 i tak jest tylko 600 golda zamiast 12...

źródło: comment_1650303703kxo03yKL6aKT89EJbxGN44.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck
Autor
18.04.2022, 19:22:32
  • 0
@Bioenergoterapeuta: w życiu bym nie wydał złotówki na tą gierkę xd
a jak się zarobi samemu coś za co inni płacą to jest satysfakcja
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck
Autor
18.04.2022, 19:53:55
  • 0
@Arado-Akbar: nie, satysfakcja z bycia lepszym od innych a gold to przy okazji

@Bioenergoterapeuta: wolę turnieje 1v1, większa adrenalinka
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck
Autor
18.04.2022, 20:05:23
  • 4
@Arado-Akbar: idź się czepiać kogo innego przegrywie
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 15.04.2022, 19:52:02
  • 0
Inv1l? To chyba jakiś słaby klan, czołg też miał gość jakiś taki kiepski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot
Videleck - Inv1l? To chyba jakiś słaby klan, czołg też miał gość jakiś taki kiepski (...

źródło: comment_1650052271T8SB5jqfb03rMsBgxEPxyz.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck
Autor
15.04.2022, 20:22:03
  • 0
@zachar888: Niby tak, ale w sklejce niewygodnie się z nim walczy. Często wtedy dinga, a super konia idzie łatwo w takiej sytuacji przebić, więc tego akurat unikam jak ognia.
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 13.04.2022, 19:37:54
  • 0
#wot
Ktoś chętny na turnieje 2v2 jutro? można wygrać golda (dzisiaj np udało mi się zdobyć 350 w dwóch turniejach)
Jeśli chodzi o czołgi to tiery 4/6/8/10 do wyboru, najlepiej coś z mety. I ważne żeby było przynajmniej to żółte wn8, a najlepiej zielone albo lepsze co by były jakieś szanse ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Videleck - #wot
Ktoś chętny na turnieje 2v2 jutro? można wygrać golda (dzisiaj np ud...

źródło: comment_1649878672Ln1B3lsYVuIeIAp2hrFEjS.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck
Autor
15.04.2022, 06:34:17
  • 0
@StarySer: teraz na turniejach 1v1 grywa zwykle koło 200 osób, więc po wyjściu z grupy trzeba jeszcze wygrać z 2-3 gry żeby mieć szanse na złoto
na 2v2 jest o połowę drużyn mniej więc i łatwiej coś ugrać
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 07.04.2022, 11:30:59
  • 5
ale mi fajny strzał w ruchu wyszedł (。◕‿‿◕。)
#wot
Videleck - ale mi fajny strzał w ruchu wyszedł (。◕‿‿◕。)
#wot
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shox
shox
07.04.2022, 13:18:47 via Android
  • 4
@Videleck: w ruchu by był jakbyś się poruszał, a tak tylko zrobiłeś blind killa stojąc w miejscu ( ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 20.03.2022, 17:04:22
  • 12
podwójny veroxin dla tej pani!
#plebania #tracz #janmariapiotrowski
Videleck - podwójny veroxin dla tej pani! 
#plebania #tracz #janmariapiotrowski

źródło: comment_1647795824bfde6QXP5LJKQ4bU8SygBG.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fordern
fordern
20.03.2022, 18:37:09 via Android
  • 0
@Videleck: Czyli dalej płacimy jej ZUS? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

2445

Youtube vanced ogłasza koniec projektu

Youtube vanced ogłasza koniec projektu

Tak jak w temacie, ogłosili, że projekt zostaje zamknięty :)

Kathilian
z
twitter.com
dodany: 13.03.2022, 17:39:46
  • 553
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    youtube
Videleck
Videleck
Videleck 13.03.2022, 18:12:09
  • 0
@rol-ex: PureTuber chyba najlepszy

371

Jakub Różalski - Neighbors

Pokaż treści 18+

Jakub Różalski - Neighbors

Różalski o wojnie.

blinkin
z
jrozalski.com
dodany: 12.03.2022, 10:47:42
  • 35
  • #
    swiat
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    sztuka
  • #
    rozalski
Videleck
Videleck
Videleck 12.03.2022, 19:57:52
  • 1
Koleś jest znany z plagiatowania i przerysowywania praktycznie 1:1 innych zdjęć, zakop
https://www.antyradio.pl/News/Swiatowej-slawy-polski-rysownik-oskarzany-o-kopiowanie-prac-22490
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arsky
arsky
15.02.2022, 18:39:16
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 15.02.2022, 23:13:12
  • 0
@arsky: @WybuchowyCzajnik: może i działo jest średnie ale pancerz magiczny, dinga nawet X tiery i już w drugiej bitwie dingnął mi ponad 5k
jak dla mnie spokojnie jest wart tych 15mln kredek
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 24.02.2022, 11:42:43
  • 1
@arsky: jest cudowny, wiadomo ludzie raczej nauczyli się już lepiej w niego celować ale dalej odbija sporo i w jakichś wymianach 1 na 1 na wieżę albo przy sidescrapie zwykle wygrywam
no i mobilność fajna, na turbo można dojechać na miejscówkę przed przeciwnikiem i wpakować mu pestkę na dojeździe a potem szybciutko się cofnąć/zmienić flankę jak trzeba
tylko działo boli, mogłoby być celniejsze ale za to pociski lecą bardzo szybko
  • Odpowiedz
akarw1234
akarw1234
15.02.2022, 16:36:37
  • 2
Event działa jak krew z nosa ale udało się trafić na to na co najbardziej oczekiwałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i jeszcze ISU-122S za te 5mln kredek
#wot
akarw1234 - Event działa jak krew z nosa ale udało się trafić na to na co najbardziej...

źródło: comment_1644942977029FuhNGgPQmpaWD3Adr0O.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 15.02.2022, 16:51:55
  • 1
@akarw1234: ja kupiłem tego nowego kirowca, ale musiałem sprzedać kilka czołgów z garażu ( ͡° ʖ̯ ͡°) 15 milionów kredek jakby co kosztuje
  • Odpowiedz
Videleck
Videleck
Videleck 15.02.2022, 17:24:37
  • 1
@akarw1234: pancerz naprawdę oddaje, no i dość szybko się rozpędza jak na hevika
można powiedzieć że to taki dużo lepszy is3
  • Odpowiedz
nypel012
nypel012
nypel012
15.02.2022, 13:38:48
  • 0
Pytanie do grających na lichesie. Jak wygląda u was poziom zadanek i granych partii? Lepiej idzie taktyka czy granie? U mnie(gram tylko 30+0) i rozwiązuje standardowe puzzle. Na próbie 1,5k partii i 8,1k zadań rankingi odpowiednio: ranking -1680(peak 1693), ranking zadań - 2252(peak 2338).
Dlaczego jestem ciekaw waszych wyników? Bo zazwyczaj moi oponenci mają ok 2000 w zadaniach i zastanawiam się dlaczego, nie grając pod presją czasu, nie mam lepszych wyników w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Videleck
Videleck
Videleck 15.02.2022, 14:45:51
  • 0
@nypel012: ranking w zadaniach nie znaczy absolutnie nic, liczy się to jak dobrze umiesz grać w realnej partii
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19
  • Strona 6 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.10.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking