Co brać za program rekrutacyjny? Mam już T-54 first proto., amerykańskimi HT raczej nie grywam mimo wbitej 10 za bardzo mnie zmęczyło M-103 i mam superpersa w garażu, natomiast chce w przyszłości wbić STB-1 i nie wiem czy ten STA-2 wart jest w ogóle zachodu i czy bedzie jakiś fun z gry nim. Mauerbrechera nawet nie biorę pod uwagę bo to kloc, t92 jest tez do wyboru ale o nim nic nie
lepiej brać is-3a czy defendera z wymiany premek? mam już w sumie kirovetsa i trochę się martwię o to działo w defenderze, a na peregrine ostatnio też się nie załapałem #wot
@Kecq: jak nim grałem na wypożyczeniu z turbo to nie wydawał się aż tak mulisty, no ale może faktycznie trochę wolniejszy niż inne isy
@tomono: z ruskich premek mam już kirovetsa i to w sumie taki defender trochę jeśli chodzi o pancerz ale wiadomo dolna płyta słabsza, nie szukam czołgu pod turnieje bo tu z ciężkich króluje caernarvon i to
Pracował albo pracuje ktoś w fabryce rowerów Giant w Lelystad przez agencję Axidus? wiem o nich tylko tyle że kiedyś była afera jak zakwaterowali pracowników na jakimś magazynie i ci spali na paletach xD normalnie nie brałbym takiego biura pod uwagę ale moja agencja oszukała mnie trochę z pracą a tutaj kuszą jednak stawką prawie 14 euro za godzinę i jeszcze zakwaterowaniem z pokojem jednoosobowym #holandia #pracazagranica
@pavlo0: właśnie chodzi o to że wieża często odbija też golda, ona ma miejscami 220-270mm pancerza. Za to we właz trudno trafić jak się dobrze ustawia. na turniejach i tak się gra full gold i taka vk 3601 wpuszcza więcej ale i wytrzyma 1 dodatkowy strzał
@Wurzel: no ja na 35 bitew mam póki co 28 wygranych i reszta remisy, rozbijanie kamp to przyjemność ale faktycznie przydałyby się dłuższe bitwy bo nie zawsze starcza na to czasu. taktyki na yolo i rusha jedną flanką nawet nie ma co komentować bo to zawsze free win xD
@zachar888: Niby tak, ale w sklejce niewygodnie się z nim walczy. Często wtedy dinga, a super konia idzie łatwo w takiej sytuacji przebić, więc tego akurat unikam jak ognia.
#wot Ktoś chętny na turnieje 2v2 jutro? można wygrać golda (dzisiaj np udało mi się zdobyć 350 w dwóch turniejach) Jeśli chodzi o czołgi to tiery 4/6/8/10 do wyboru, najlepiej coś z mety. I ważne żeby było przynajmniej to żółte wn8, a najlepiej zielone albo lepsze co by były jakieś szanse ( ͡°͜ʖ͡°)
@StarySer: teraz na turniejach 1v1 grywa zwykle koło 200 osób, więc po wyjściu z grupy trzeba jeszcze wygrać z 2-3 gry żeby mieć szanse na złoto na 2v2 jest o połowę drużyn mniej więc i łatwiej coś ugrać
@arsky: @WybuchowyCzajnik: może i działo jest średnie ale pancerz magiczny, dinga nawet X tiery i już w drugiej bitwie dingnął mi ponad 5k jak dla mnie spokojnie jest wart tych 15mln kredek
@arsky: jest cudowny, wiadomo ludzie raczej nauczyli się już lepiej w niego celować ale dalej odbija sporo i w jakichś wymianach 1 na 1 na wieżę albo przy sidescrapie zwykle wygrywam no i mobilność fajna, na turbo można dojechać na miejscówkę przed przeciwnikiem i wpakować mu pestkę na dojeździe a potem szybciutko się cofnąć/zmienić flankę jak trzeba tylko działo boli, mogłoby być celniejsze ale za to pociski lecą bardzo szybko
Pytanie do grających na lichesie. Jak wygląda u was poziom zadanek i granych partii? Lepiej idzie taktyka czy granie? U mnie(gram tylko 30+0) i rozwiązuje standardowe puzzle. Na próbie 1,5k partii i 8,1k zadań rankingi odpowiednio: ranking -1680(peak 1693), ranking zadań - 2252(peak 2338). Dlaczego jestem ciekaw waszych wyników? Bo zazwyczaj moi oponenci mają ok 2000 w zadaniach i zastanawiam się dlaczego, nie grając pod presją czasu, nie mam lepszych wyników w