Pracował albo pracuje ktoś w fabryce rowerów Giant w Lelystad przez agencję Axidus? wiem o nich tylko tyle że kiedyś była afera jak zakwaterowali pracowników na jakimś magazynie i ci spali na paletach xD normalnie nie brałbym takiego biura pod uwagę ale moja agencja oszukała mnie trochę z pracą a tutaj kuszą jednak stawką prawie 14 euro za godzinę i jeszcze zakwaterowaniem z pokojem jednoosobowym #holandia #pracazagranica
@pavlo0: właśnie chodzi o to że wieża często odbija też golda, ona ma miejscami 220-270mm pancerza. Za to we właz trudno trafić jak się dobrze ustawia. na turniejach i tak się gra full gold i taka vk 3601 wpuszcza więcej ale i wytrzyma 1 dodatkowy strzał
@Wurzel: no ja na 35 bitew mam póki co 28 wygranych i reszta remisy, rozbijanie kamp to przyjemność ale faktycznie przydałyby się dłuższe bitwy bo nie zawsze starcza na to czasu. taktyki na yolo i rusha jedną flanką nawet nie ma co komentować bo to zawsze free win xD
@zachar888: Niby tak, ale w sklejce niewygodnie się z nim walczy. Często wtedy dinga, a super konia idzie łatwo w takiej sytuacji przebić, więc tego akurat unikam jak ognia.
#wot Ktoś chętny na turnieje 2v2 jutro? można wygrać golda (dzisiaj np udało mi się zdobyć 350 w dwóch turniejach) Jeśli chodzi o czołgi to tiery 4/6/8/10 do wyboru, najlepiej coś z mety. I ważne żeby było przynajmniej to żółte wn8, a najlepiej zielone albo lepsze co by były jakieś szanse ( ͡°͜ʖ͡°)
@StarySer: teraz na turniejach 1v1 grywa zwykle koło 200 osób, więc po wyjściu z grupy trzeba jeszcze wygrać z 2-3 gry żeby mieć szanse na złoto na 2v2 jest o połowę drużyn mniej więc i łatwiej coś ugrać
@arsky: @WybuchowyCzajnik: może i działo jest średnie ale pancerz magiczny, dinga nawet X tiery i już w drugiej bitwie dingnął mi ponad 5k jak dla mnie spokojnie jest wart tych 15mln kredek
@arsky: jest cudowny, wiadomo ludzie raczej nauczyli się już lepiej w niego celować ale dalej odbija sporo i w jakichś wymianach 1 na 1 na wieżę albo przy sidescrapie zwykle wygrywam no i mobilność fajna, na turbo można dojechać na miejscówkę przed przeciwnikiem i wpakować mu pestkę na dojeździe a potem szybciutko się cofnąć/zmienić flankę jak trzeba tylko działo boli, mogłoby być celniejsze ale za to pociski lecą bardzo szybko
Pytanie do grających na lichesie. Jak wygląda u was poziom zadanek i granych partii? Lepiej idzie taktyka czy granie? U mnie(gram tylko 30+0) i rozwiązuje standardowe puzzle. Na próbie 1,5k partii i 8,1k zadań rankingi odpowiednio: ranking -1680(peak 1693), ranking zadań - 2252(peak 2338). Dlaczego jestem ciekaw waszych wyników? Bo zazwyczaj moi oponenci mają ok 2000 w zadaniach i zastanawiam się dlaczego, nie grając pod presją czasu, nie mam lepszych wyników w
@problemat: @Rolnikt: w sumie sprawdziłem go i 4 miesiące temu miał ~2400 bullet/blitz, może po prostu ostatnio gorzej mu idzie albo nie wiem gra sobie na lekkim rauszu ( ͡°͜ʖ͡°)
Wrzucam zaległą tabelkę moich "postępów" szachowych za styczeń 2022. Trochę słabo mi szło, luty też póki co nie zanosi się dużo lepiej, ale będę się starał... Pod koniec grudnia osiągnąłem w blitzu na lichess ponad 1700 punktów, teraz spadłem już poniżej 1600 i powrót na 1700 wydaje się bardzo trudny do zrobienia, no ale nic, nie poddaję się. #dawidk01grawszachy #szachy
@Dawidk01: Ja bym nie przeceniał roli zadań w podbijaniu rankingu, wiadomo warto je robić ale np ja nie robię ich prawie wcale, a dzisiaj przekroczyłem 2100 w blitzu. Oglądanie jak grają lepsi od siebie (najlepiej z komentarzem) albo granie partii samemu imo tak samo dobrze uczy. Rozwiązanie jednego trudnego zadania po pół dnia myślenia może i jest satysfakcjonujące, ale w tym czasie równie dobrze mógłbyś obejrzeć 20 partii arcymistrzów z
#holandia #pracazagranica
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora