Wpis z mikrobloga

@Videleck: A co polecasz pod kamuflaż? bo jak na razie to jest tragedia i z reguły przeciwnik mnie szybciej spotuje niż ja jego (gdy stoimy obaj w krzakach np).
Szkole załogę żarówka + 4x kamo ale czy to będzie wystarczające żeby móc w miarę dobre kampić w krzaku?
@kerri: generalnie jak grasz td to zwykle inni ci powinni spotować a ty strzelać tak żeby nie być wykrytym, a robisz to tak że nie ustawiasz się centralnie w krzaku tylko w pewnej odległości za krzakiem (musi być nieprzezroczysty tak że widzisz tylko znacznik i kontur pojazdu do którego strzelasz, inaczej po strzale kamuflaż spada prawie do zera i każdy cię wyświeci). Jeśli już koniecznie sam musisz podświetlać bo np. czołgi
@Videleck: Dzięki, nie byłem świadomy że w taki sposób działa kamuflaż.
Hellcatem gram różnie. Bardzo często na wieżę bo ma niezłe opuszczanie działa, tylko łatwo paść na jedną bombkę od arty.
@Videleck: @prymu: @cotidiemorior: @Jestem_Tutaj:
Jeszcze bym dopytał. Jeżeli chodzi o hellcata to warto coś w ulepszeniach polowych działać? widzę, że można dodać coś kosztem czegoś innego.
I poza załogą, wyposażeniem i ulepszeniami polowymi jest coś jeszcze do ulepszania czołgów czy to wszystko?