Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ThatOldGuy
ThatOldGuy

ThatOldGuy

Dołączył 1 tydz. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 46
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 46
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
ThatOldGuy
ThatOldGuy
ThatOldGuy przed chwilą
  • 0
Stworzyłem Korelo - generator raportów dla Waszych portfeli z XTB, który korzysta z Claude'a i jednocześnie ma dostęp do notowań NBP i aktualnych kursów spółek. Aplikacja działa w przeglądarce, nie udostępnia danych portfela do Claude (a jedynie informacje o samym formacie danych) i można z niej korzystać bez zakładania konta.

Dwa przykłady dostępne są tutaj: https://korelo.io/przyklady

- pierwszy raport liczy dywidendy w USD i PLN po kursie D-1, tzw. klasyka gatunku,

-
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
przed chwilą via Wykop
  • 0
@ThatOldGuy: usuń konto
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
22.06.2026, 09:22:33
  • 8
#gielda Sam z siebie przyszedł mi dziś do głowy pomysł, żeby sprzedać Kruka a kupić za to Vercom. Co myślicie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatOldGuy
ThatOldGuy
ThatOldGuy 22.06.2026, 10:51:04 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: Tak było, nie zmyślasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
ThatOldGuy - @ParadygmatYT: Tak było, nie zmyślasz ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: paradygmatyt

Pobierz
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
19.06.2026, 20:50:12
  • 14
#gielda Z racji, że jestem bezrobotny i cymcyk siedzi w mojej głowie policzyłem zwrot z naszych kochanych spółek od kiedy piter nagrał materiał dlaczego nie warto je kupować XD
ParadygmatYT - #gielda Z racji, że jestem bezrobotny i cymcyk  siedzi w mojej głowie ...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatOldGuy
ThatOldGuy
ThatOldGuy 19.06.2026, 21:27:12 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: Miałem podobnie z S&P Global, dość mocno promował tę spółkę jako podmiot, który ma potencjał na spokojne i regularne wzrosty. Akurat jak kupiłem trochę akcji na IKZE to nagle runęły -20% ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Codon
Codon
18.06.2026, 19:53:16
  • 193
#gielda Hej, trochę się już tutaj wszyscy znamy, dlatego może to już czas, żeby pokazać sobie swoje microny? Ja zacznę, chętnie obejrzę wasze w komentarzach.
Codon - #gielda Hej, trochę się już tutaj wszyscy znamy, dlatego może to już czas, że...

źródło: 4713

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatOldGuy
ThatOldGuy
ThatOldGuy 18.06.2026, 21:03:55 via Wykop
  • 3
@Codon: To by wyjaśniało twój napakowany portfel, który widziałem wcześniej, gratulacje. W takich sytuacjach zawsze zastanawiam się jaki był główny czynnik, który spowodował, że wtedy zdecydowałeś się na zakup.
  • Odpowiedz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking