Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki! Dawno nic tu nie wrzucałem a trochę się działo... Chór Akademii Morskiej zmienił nazwę w związku ze zmianą nazwy uczelni, zatem - oficjalnie jesteśmy Chórem Politechniki Morskiej w Szczecinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wróciliśmy również z Grecji, gdzie podczas X edycji festiwalu Music&Sea zdobyliśmy dwa 1 miejsca w kategoriach MIX oraz FOLK! ()

A teraz chciałem powiedzieć, że jeśli coś sobie brzdąkacie pod prysznicem albo może nawet skończyliście jakąś szkołę muzyczną i macie za dużo czasu, z którym nie wiecie co zrobić to zapraszamy - już w październiku zaczyna się kolejny nabór do chóru. Właśnie zacząłem 3 rok i powiem Wam, że to co się działo przez ten czas jest dla mnie niewyobrażalne - śpiewałem na jednej scenie z gwiazdami polskiej muzyki, występowałem na największych polskich arenach, brałem udział w niesamowitych projektach jak np. koncert dla Ukrainy, który transmitowany był w TVN.. mógłbym wymieniać tak długo! Jeżeli chociaż jedna osoba z Was wpadnie będzie mi niezwykle miło () A jeżeli ktoś miałby jakieś pytanie to też śmiało zapraszam, chętnie odpowiem :D

#szczecin #muzyka #spiewajzwykopem #chor #kultura
Statys - Cześć Mirki i Mirabelki! Dawno nic tu nie wrzucałem a trochę się działo... C...

źródło: comment_1663927434UiLUbscl94gA7Yu4DLquo4.jpg

Pobierz
  • 3