Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Srodaoo
Srodaoo

Srodaoo

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1674
  • Znaleziska 143
  • Mikroblog 1531
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 32
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 22.03.2020, 18:30:20
  • 0
#film #lotr
Wie ktoś gdzie obejrzeć całą sage LOTR w wersji reżyserskiej online?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KayonPL
KayonPL
KayonPL
26.03.2020, 16:58:42
  • 0
@Srodaoo: Możesz wejść na lookmovie.ag. Tam są wersje po angielsku, rozszerzone, ale do playera możesz sobie wgrać napisy z opensubtitles.org. Obsługuje tylko format .srt
  • Odpowiedz
PMV_Norway
PMV_Norway
15.03.2020, 18:43:54
  • 5
#norwegia #koronawirus #informacje #ciekawostki

Regjeringen etablerer låne- og garantiordninger på minst 100 milliarder kroner

Rząd ustalił pożyczkę, oraz gwarancje na minimum 100 miliardów koron na walke z koronawirusem.
PMV_Norway - #norwegia #koronawirus #informacje #ciekawostki
 Regjeringen etablerer l...

źródło: comment_1584297771E0ikdCqTfILWKEEPpumTlk.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 16.03.2020, 10:08:12
  • 0
@electro_nick: polferries må dalej kursować normalnie Ystad-Świnoujście, Karlskrona pływa do jutra włącznie
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 14.03.2020, 20:38:27
  • 0
Czy ktoś z was ma zamiar wracać do Polski w najbliższym czasie? Rodzina wariuje żebym wracał, jedyna opcja jaka jest chyba teraz aktualna to powrót z Lotem który będzie leciał po Polaków za granicą ale nie wiem czy powrót to dobry wybór.
#norwegia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo
Autor
14.03.2020, 20:46:07
  • 0
@matikanka: że jest kwarantanna to wiem, prace i meldunek mam tutaj, w poniedziałek będę rozmawiać z kierownikiem na temat urlopu na żądanie. Myślałem żeby jechać przez Danie ale Dania zamknęła granice dla ludzi z innych krajów więc tylko promy a tam jest duże ryzyko
@dzieju41 że może być tylko gorzej z tą epidemia, a jak zamkną granice na kilka miesięcy i nie będę widzieć rodziny przez ten czas to
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo
Autor
14.03.2020, 20:47:09
  • 0
@ccTV: A w czym aktualnie Norwegia jest lepsza od Polski? Chyba w liczbie zakażonych
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo
Autor
14.03.2020, 20:56:59
  • 1
@Sl_w_k_1: no moja i mnie dzieli 1300km ale żeby jej nie narażać, to po powrocie w innym mieszkaniu spędzimy 2tyg kearantanny dla bezpieczeństwa
  • Odpowiedz
bahamayellow
bahamayellow
13.03.2020, 08:52:24
  • 5
jutro mam lot z Norwegii do Polski. oczywiście zamierzam poddać się 14dniowej kwarantannie z uwagi na rodzinę

jak to jest z tymi testami. mam się zgłosić od razu do sanepidu czy dopiero jak zauważę objawy?

próbuję się dodzwonić na inffolinie ale bezskutecznie
#koronawirus #norwegia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 13.03.2020, 13:54:48
  • 1
@bahamayellow: ja dzisiaj miałem lecieć do Warszawy, ale rezygnuje bo obawiam się że zlape to na lotnisku tu albo w Polsce, i w sumie nie chce mi się siedzieć w domu bez sensu 2 tyg w kwarantannie
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 13.03.2020, 13:59:40
  • 0
@bahamayellow: jak nie masz zamiaru to spoko, w sumie zazdroszczę bo bym z chęcią stąd spieprzył
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 13.03.2020, 14:42:34
  • 0
@bahamayellow: oby się do świąt sytuacja uspokoiła bo nie wiem jak ja się do Polski dostanę, a tak to czekał do wakacji do zjazdu już na stałe, starczy tego :)
  • Odpowiedz
Zashi
Zashi
12.03.2020, 14:17:07
  • 7
Odnośnie do #koronawirus w #norwegia
- przymusowa kwarantanna dla wszystkich, którzy przybyli do kraju spoza Skandynawii po 27 lutego,
- personel medyczny ma zakaz opuszczania kraju do końca kwietnia.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 12.03.2020, 18:50:58
  • 1
@ulath: I jeśli polecisz do Polski np jutro wiedząc juz o tej obowiązkowej kwarantannie to z a utomatu po powrocie musisz odbyć kwarantannę 14 dni i w dodatku bezpłatne bo poleciałeś na własne ryzyko wiedząc o tym
  • Odpowiedz
KotSerafin
KotSerafin
11.03.2020, 18:57:10
  • 3
Wiecie co. Duze prawdopodobienstwo ze Koronawirus mnie dopadnie. Aktualnie u nas 582 przypadkow, wtym 141 w samym Oslo. Corka chodzi do przedszkola (U nas nei zamkneli przedszkol i szkol), partner pracuje w miejscu gdzie jest bardzo duza rotacja ludzi, ja poruszam sie komunikacja miejska...
ale jednak jakossie tego nie obawiam, raczej mam mala szanse zeby byc jakos bardzo chora.
Jak myslicie, pisac testament?
#koronawirus #norwegia #oslo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 11.03.2020, 19:16:46
  • 0
@KotSerafin: mi siostra odradza wylotu do Polski na weekend żebym sie nie zaraził na lotnisku albo nie przywiózł tego do Polski, już sam nie wiem co myśleć :/
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 09.03.2020, 18:42:52
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo
Autor
10.03.2020, 05:53:18
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 01.03.2020, 16:12:33
  • 0
Miał ktoś sytacje że na spotify nagle właczała mu sie inna muzyka niż słuchał obecnie, poźniej w ulubionych miał piosenki który nigdy nie słuchał? Tak jakby ktoś miał kontrole nad kontem? Zmieniłem hasło w razy gdyby ktoś kontrolował moje konto ale nie pomogło, moge jakoś zobaczyć na jakich urządzeniach jestem zalogowany i je po prostu odłączyć?
#spotify
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosomak94
rosomak94
01.03.2020, 16:29:30
  • 0
@Srodaoo: jak wejdziesz na spotify na przeglądarce to w ustawieniach powinieneś mieć opcję podglądu urządzeń na których jesteś obecnie zalogowany i możliwość wylogowania się z nich
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 01.03.2020, 10:53:33
  • 0
Wie ktoś jak rozwiązać problem podczas oblężenia w napoleon Total war, gdy mam jednostki na murach i wysyłam ich na dół po schodach albo linach to oni się po prostu zabijają non stop
#totalwar
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

17witcher
17witcher
01.03.2020, 10:57:34
  • 1
@Srodaoo: Tego się chyba po prostu nie da rozwiązać, znany bug na wielu mapach, gdzie po prostu assety twierdz zostały źle ustawione i kiedy npce z nich schodzą umierają od upadku chyba. Z reguły dotyczy to max 1-2 zejść z murów, reszta jest ok.
  • Odpowiedz
17witcher
17witcher
01.03.2020, 14:03:37
  • 1
@Aztec26626: OPowi chodziło pewnie o sytuację w której nieważne czy obrończy czy atakujący chce rozkazać swoim ludziom aby zeszli z murów na plac wewnątrz twierdzy, a ci umierają zaraz po zejściu ze schodów.
  • Odpowiedz
sadfasfgags432raf
sadfasfgags432raf
27.02.2020, 08:25:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Śmiechłem, co jest #joemonster?
#norwegia #tinder
sadfasfgags432raf - Śmiechłem, co jest #joemonster?
#norwegia #tinder

źródło: comment_1582791930ztoKvJa4Dx3UzmPLRRPXHR.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 27.02.2020, 10:04:46
  • 1
@WyszukanaNazwa @dawcza836

Wy chyba nie wiecie co mówicie o tych Norweżkach xd mam tindera w Norwegii i to jak one wyglądają to jest jakiś dramat xd te u góry to są chyba z tysiąca dziewczyn wybrane, one bardziej wyglądają jak kary są po prostu pomarańczowe od solarium i tapety na twarzy
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 23.02.2020, 16:09:01
  • 0
Wynajmował ktoś auto przez booking? Miał z nimi jakieś problemy lub poleca jakąś wypożyczalnie na lotnisku Chopina?
#booking
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 23.02.2020, 13:06:40
  • 0
Co się stało z tym pancernym E100 że teraz każda X przebija go w przód wieży na zwykłych pociskach...
#worldoftanks
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo
Autor
23.02.2020, 13:09:32
  • 0
@sheridan97: gram co jakiś czas ale nigdy nie pamiętałem żeby te pociski wchodziły w wieże jak w masło
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 22.02.2020, 13:22:24
  • 2
Poleca ktoś jakąś wypożyczalnie aut w Wawie na lotnisku Chopina lub w mieście? Która nie liczy jak za zboże i nie naciągają klienta?
#podroze #lotnisko #warszawa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo
Autor
22.02.2020, 15:04:23
  • 2
@mat9: a masz jakieś doświadczenia z wypożyczeniem aut? Wszystko bez problemu?
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 13.02.2020, 17:32:52
  • 0
Da się jakoś podliczyć liczbę lotów jakie odbyłem oprócz szukania biletów na mailu?
#ryanair #wizzair #samoloty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo
Autor
13.02.2020, 19:27:58
  • 0
@trollasek: liczyłem na coś żeby sprawdzić dawne loty, bo fly4free nie używam
  • Odpowiedz
n.....y
n.....y
konto usunięte 11.02.2020, 16:15:41
  • 0
Warto latać na Torp czy za daleko do Oslo? Ile mniej więcej koron wyjdzie przejazd pociągiem bodajże z jedną przesiadką (bo chyba nie ma lepszego transportu) z lotniska powiedzmy do centrum?
#norwegia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 11.02.2020, 16:49:18
  • 1
@niemamnasmsy: to jest firma a nie żadne prywatne osoby, pełno ludzi z tego korzysta, PKS Oslo i Miami bus :)
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 08.02.2020, 17:46:44
  • 0
Wie ktoś gdzie obejrzeć serial "See" poza appletv?
#seriale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrakPomysluNaNick
BrakPomysluNaNick
BrakPomysluNaNick
08.02.2020, 18:01:20 via Android
  • 0
@Srodaoo na telewizorze albo komputerze po pobraniu z torrenta
  • Odpowiedz
marcellz
marcellz
08.02.2020, 18:08:14
  • 0
@Srodaoo: ja ogladalem na cda, albo na ekino
  • Odpowiedz
Szkieletor
Szkieletor
29.01.2020, 16:33:36
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 29.01.2020, 19:25:24
  • 1
@Szkieletor: najbardziej boli brak Laysów paprykowych! Za to dalie jakieś solone...
  • Odpowiedz
P.....k
P.....k
konto usunięte 09.01.2020, 14:01:16
  • 1
Mireczki, kojarzy ktoś sklepy, gdzie dostanę farbę do mebli? Okolice Stavanger lub Sandnes.
#norwegia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 09.01.2020, 15:52:48
  • 2
@PainItBlack: może fargerike
  • Odpowiedz
michal015
michal015
michal015
08.01.2020, 19:32:24
  • 1
Czy ktoś wyjeżdżał do Norwegii (lotnisko Sandefjord) na weekend i zwiedzał samochodem? Znalazłem fajne bilety wizz od piątku rano do poniedziałku rano, więc 2,5-3 dni na miejscu, wynajem samochodu nie jest taki nieopłacalny na 4 osoby, noclegi też. Pytanie czy da się tam jeździć jak po Islandii, czy to za mało na południe? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Park Narodowy Hardangervidda brzmi nieźle. Ktoś ma podobne doświadczenia? Ktoś poleca jakiś
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 08.01.2020, 21:13:00
  • 0
@konradkoog: mieszkam w Norwegii ale nigdy właśnie nie zwiedzilem prekestolen czy innych takich bo zawsze mnie zastanawiało jak to jest z noclegami w takich miejscach? Ile się płaci za nockę, gdzie szukać takich noclegów? Czy to na północy czy w okolicach Bergen
  • Odpowiedz
Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 09.01.2020, 08:16:25
  • 0
@konradkoog: dzięki wielkie za info, może w tym roku w końcu się gdzieś wybiorę :)
  • Odpowiedz
rafalopr
rafalopr
08.01.2020, 23:23:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#norwegia #pracbaza

Witam Mireczki, dostałem zdaje się dość dobrą ofertę pracy w Norwegii. Oferują od 22.5k-24.5k netto NOK. Mieszkanie free, dodatek ok 1000zl miesięcznie na podróż do kraju, urlopy płatne, składka emerytalna, ubezpieczenie.

1. Co o tej ofercie sądzicie?
2. Czy taka kwota pozwoli na przeżycie dla 1os+ odłożenie jakiejś kasy?
3. Czy z Norwegami da się żyć, bo tylko niepochlebne opinie słyszałem od jednej osoby?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srodaoo
Srodaoo
Srodaoo 09.01.2020, 08:06:59
  • 1
@rafalopr: zależy też od tego czy będziesz utrzymywać samochód, jakiś abonament na telefon, prąd w domu i internet, ale nawet za to i plus jedzenie miesięcznie zostaje Ci około 15k koron na dołożenie a to już sporo , ja bym na to poszedł :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 7 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.11.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking