Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sofus

Sofus

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7290
  • Znaleziska 1822
  • Mikroblog 5468
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
bartexx96
bartexx96
30.03.2019, 23:43:03
  • 329
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sofus
Sofus 31.03.2019, 10:34:24 via Android
  • 1
@Maklerio walka nie została skończona wcześniej, tylko zegar się późnił. Na powtórce można zobaczyć ile naprawdę trwały: pierwsza runda 0:58 - 2:58, druga runda 4:34 - 6:36, trzecia runda 8:27 - 10:27. Link do walki
  • Odpowiedz

1384

Fame mma może mieć układy z zakładami bukmacherskimi? naciąganie i oszustwa?

Pokaż treści 18+

Fame mma może mieć układy z zakładami bukmacherskimi? naciąganie i oszustwa?

Fame mma można by rzec, że to skorumpowana firma do pompowania pieniędzy na młodej publiczności, ustawiane walki?

Sanay
z
wykop.pl
dodany: 30.03.2019, 20:46:20
  • 65
  • #
    polska
  • #
    patostreamy
  • #
    danielmagical
  • #
    famemma
  • #
    mma
  • #
    boxdel
Sofus
Sofus 30.03.2019, 21:12:30 via Android
  • -3
@kokosAdas przecież ostrzegali, że kupowanie ppv tuż przed galą może być ryzykowne i trwać kilka godzin. Gdybyś kupił tak jak zalecali, kilka dni wczesniej nie byłoby problemu. Kupiłem dzisiaj rano i dostałem od razu.
FearFactory
FearFactory
30.03.2019, 08:44:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poszukuję łatwej do zrobienia, niskoobjętościowej (jak najwięcej kalorii w jak najmniejszej porcji) szamy (propozycja dań), która składałaby się w 70% (czyli większość) z węglowodanów. Jakieś sosy do makaronów mile widziane, ale i też inne propozycje bo ile można jeść ten makaron :d #mikrokoksy #dieta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sofus
Sofus 30.03.2019, 13:00:26 via Android
  • 0
@FearFactory ryż na mleku to spoko opcja, możesz jeść z kakaem, bananami, jabłkami, czymkolwiek. Moja porcja (150g ryżu, 600g mleka) to jakoś 900kcal: 30B 20T 150W.
  • Odpowiedz
C.....q
C.....q
konto usunięte 17.02.2019, 11:36:26 via Android
  • 0
jak pływam to wdech brać ustami a wydech pod wodą nosem?? czy pod woda też wydychać ustami?? Wiem że głupie pytanie ale dopiero uczę się pływać a właściwie to uczę się "poprawnie" pływać

#basen #plywanie #plywajzwykopem #niebieskiepaski #mirkokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sofus
Sofus 17.02.2019, 14:22:33 via Android
  • 3
@Certcvq kiedys trenowałem pływanie i tam własnie uczyli tak jak mówisz, szybki wdech ustami i spokojny wydech nosem pod wodą.
  • Odpowiedz
nick230
nick230
nick230
03.02.2019, 14:31:40
  • 4
Hej, mój tata chciałby zacząć ćwiczyć żeby wzmocnić mięśnie, zwłaszcza pleców, gdyż co jakiś czas go bolą bo jakimś wysiłku fizycznym. Mieszka na wsi więc siłownia odpada. Pomyślał, że kupi sobie wioślarza za ok 3k zł. No i w trosce o dobro taty pytam Mirków, czy to dobry pomysł z tym sprzętem? Czy może polecacie coś innego? Wiek taty to 60 lat.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sofus
Sofus 03.02.2019, 15:04:53 via Android
  • 1
@nick230 mój tata (45 lat) zawsze gdy go bolą plecy jeździ na basen i za każdym razem pomaga. Jeżeli Twój ma jakiś w pobliżu może niech zacznie od pływania.
  • Odpowiedz
Sofus
Sofus 01.02.2019, 12:26:12 via Android
  • 2
Siema #mirkokoksy , mam pytanie. Robiąc dzień nóg (2 razy w tygodniu) ograniczam się wyłącznie do przysiadów ze sztangą i martwego ciągu klasycznego. Wcześniej robiłem jeszcze przysiady bułgarskie i prostowanie nóg na maszynie ale przestałem, bo po prostu ich nie lubię. Obecnie zrobiłem najwięcej 105kgX6 w martwym i 90kgX6 w przysiadzie i na razie z łatwością progresuję. Warto dokładać inne ćwiczenia?
Ważę 77kg przy 179cm wzrostu.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sofus
Sofus
Autor
01.02.2019, 14:24:33 via Android
  • 0
@mynameis60

I dzień, góra
-podciaganie nadchwytem szeroko 4x10
-pompki na poręczach 3x12
-wyciskanie na ławce poziomej 4 serie robocze x
  • Odpowiedz
mowmivector
mowmivector
mowmivector
25.01.2019, 20:12:59
  • 1
Szukam zastępczego kabla usb c do Galaxy S8 na aliexpress, ale nie znam się, a nie chce kupić bubla (╯︵╰,) ktoś coś?
#chinskiecuda
#aliexpress
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sofus
Sofus 25.01.2019, 20:19:29 via Android
  • 0
@mowmivector to kup ten z największą ilością zamówień.
  • Odpowiedz
kochaj_albo_rzuc
kochaj_albo_rzuc
17.01.2019, 13:02:05
  • 6697
Hej Mirki, UWAGA ROZDAJO #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój dobry kumpel założył portal na którym można zbudować sobie ZA DARMO konfigurację optymalnego zestawu komputerowego. Głównym kryterium jest możliwie duża moc w grach i programach oraz uczciwy dobór części, a nie oferty niczym z allegro, gdzie dostaniesz 5-letnie części w cenie nowości. Do budowania zestawu służy system wykorzystujący uczenie maszynowe działający w czasie rzeczywistym, więc dostajecie
kochajalborzuc - Hej Mirki, UWAGA ROZDAJO #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój dobry kumpel założ...

źródło: comment_rgw782d3BseTh6fUtq2iBO0nheqTIUjA.jpg

Pobierz
  • 2297
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sofus
Sofus 17.01.2019, 16:32:57 via Android
  • 1
Twoj dobry kumpel to dobry człowiek
  • Odpowiedz
R.....z
R.....z
konto usunięte 13.01.2019, 14:02:40
  • 10570
Jeden plus -> 10 gr na WOŚP.
Jeden komentarz -> 50gr na WOŚP

Wpis z zeszłego roku, potwierdzenie z zeszłego roku
  • 2179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sofus
Sofus 13.01.2019, 15:55:15 via Android
  • 0
Powinieneś czuć dobrze człowiek
  • Odpowiedz
Tomskor
Tomskor
11.01.2019, 09:00:03
  • 3738
Mirki ponieważ w ostatnim rozdajo nikt się nie zgłosił po kurtkę, to mamy dla Was kolejne Noworoczne #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) od producenta kurtek skórzanych. Do zgarnięcia dowolna kurtka skórzana, o ile jest dostępna, w czarnym kolorze ze skóry jagnięcej licowej, z naszego sklepu tomskor.pl zasady poniżej! - dodatkowo wyprzedaż pasków skórzanych już od 19zł dostępnych tutaj: https://tomskor.pl/28-paski

Dobrej jakości pasków ze skóry licowej tak tanio raczej nie
Tomskor - Mirki ponieważ w ostatnim rozdajo nikt się nie zgłosił po kurtkę, to mamy d...

źródło: comment_gAWRvJ9sOQa19ILcbd01SDLdH8siC9bl.jpg

Pobierz
  • 861
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sofus
Sofus 11.01.2019, 15:47:10 via Android
  • 0
@Tomskor https://tomskor.pl/kurtki/437-1862-kurtka-skorzana-meska-agustin-ciemna-oliwka#/84-kolor-brazowo_oliwkowy/93-rozmiar-l
  • Odpowiedz
GearBest_Polska
GearBest_Polska
30.10.2018, 16:03:04
  • 2612
== ➡️ WIELKIE #rozdajo #gearbest! Edycja Jesienna 2018. ⬅️ ==

Przygotowujemy się do Wielkiego Festiwalu 11.11 z GearBest, w którym będziecie mogli zgarnąć mnóstwo okazji, rabatów, kuponów i nagród. Z okazji tej celebracji, mamy coś specjalnego tylko dla społeczności Wykopu: świetny tablet Teclast Master T10 do wygrania. Wystarczy że:

- Dodacie plusa pod tym postem,
- Będziecie obserwować nasze konto na
GearBest_Polska - == ➡️ WIELKIE #ROZDAJO #GEARBEST! Edycja Jesienna 2018. ⬅️ ==

Pr...

źródło: comment_VTsea7TBOrg67XJmH5Bao00FESMl8NFs.jpg

Pobierz
  • 1493
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sofus
Sofus 30.10.2018, 19:13:55 via Android
  • 0
@GearBest_Polska pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz

2519

Oświęcim. Wypadek z udziałem kolumny prezydenta Dudy. Dziecko w szpitalu

Oświęcim. Wypadek z udziałem kolumny prezydenta Dudy. Dziecko w szpitalu

Podczas czwartkowej wizyty prezydenta Andrzeja Dudy doszło do wypadku. Z pierwszych relacji wynika, że pod kołami prezydenckiego samochodu nagle znalazł się chłopiec. Z obrażeniami odwieziono go do szpitala. Do doszło na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego i Słowackiego

wigr
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 04.10.2018, 15:19:07
  • 370
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    duda
  • #
    bor
  • #
    andrzejduda
  • #
    sop
Sofus
Sofus 04.10.2018, 15:30:51 via Android
  • -4
Kierowcy BORu nie powinni mieć możliwości jazdy na sygnale.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
23.04.2018, 14:52:14
  • 5
#anonimowemirkowyznania
Co byście zrobili, gdybyście wiedzieli, że wasz najlepszy przyjaciel aktywnie zdradza swoją dziewczynę? Zazwyczaj kończy się to na przelizaniu klubowych dziewoj (z tego co naocznie widziałem). Jak sam twierdzi tylko swoją dziewczynę kocha, a to, że czyści migdałki i wyrywa laski w klubach nie ma znaczenia tak naprawdę, bo to tylko "fizyczność". Jego dziewczynę znam dość dobrze, są ze sobą kilka lat. Oczywiście nic o jego podbojach nie wie.

Co byście zrobili wiedząc o tym wszystkim?

  • Nie wtrącać się w nieswoje sprawy 27.5% (283)
  • Powiedzieć lasce w anonimie 41.2% (424)
  • Próbować mu to wyperswadować żeby przestał 31.3% (322)

Oddanych głosów: 1029

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sofus
Sofus 23.04.2018, 14:55:22 via Android
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania Zagroziłbym, że albo sam się przyzna różowej albo ja jej to powiem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.01.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking