#hotelparadise myślałam, że po tej ostatniej kłótni Sepleniaka z Wiktorią ona już bardziej nie może się poniżyć, ale po tym jak zobaczyłam zajawkę następnego odcinka, widzę, że jej jednak nie doceniłam
@sniezkakrolewna: jestem pewna, że nie słyszała komentarzy Sepleniaka o tym, że jest niezadowolony z nowej partnerki. Ale tak jak część tutaj, ja się naprawdę zastanawiam co one w nim widzą, on jest bezmózgim pajacem
@yo666: ja chciałam najpierw napisać, że imponuje mi, że mimo darcia japy jest w stanie ogarnąć Milanka, ale zapowiedź następnego odcinka mnie totalnie zaskoczyła.
kto normalny jest zainteresowany typem, którego się traktuje jak 7-latka, którego trzeba ogarnąć? fuj
Wiktoria fajna dziewczyna, chyba najbardziej inteligentna emocjonalnie ze wszystkich uczestniczek HP ever (obok Łucji i Moniki z którejś tam edycji), empatyczna, opanowana, rozsądna. Kibicuje jej.
Nowa koleżanka też wydaje się być spoko a przede wszystkim ma nietypowe zainteresowania i jakieś pasje co nie jest normą wśród uczestniczek.
Dzisiaj po raz pierwszy od początku Ola powiedziała mądrą rzecz że "wygląd to nie wszystko" więc licze na to że i ona zacznie albo zaczęła już wyciągać
@Fajlip1111: ja też lubię Wikę, ale nie nazywajmy "inteligencją emocjonalną" szantażu typu: zaraz się popłaczę. Rozumiem empatię i okazywanie emocji, ale fakt że ona płacze z powodu różnych pierdół też specjalnie o jej dojrzałości nie świadczy. Jedyne co, jest to mniej toksyczne niż to co o--------a Milan, Ola czy Natalia
#hotelparadise Ola jest głupia jak but. Ale ogólnie ta edycja jest spoko, że oni wszyscy są tak otwarci na wejście nowych, niczego nie można być pewnym. Jakim cudem te laski lecą na Sepleniaka to nie wiem, to jest dno totalne.
@Sheltie01: mnie śmieszy jak Botoksyna próbuje myśleć, wtedy jej reaktor mózgowy z dwoma szarymi komórkami się przegrzewa, i tak śmiesznie ona otwiera buzie, celem obniżenia temperatury. ps. Ale pamiętajcie ona ma do siebie dystans, i tylko udaje głupią ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
Przecież zdrajcy mogą się umówić w trójkę na zaglosowanie na Marcina albo Pianistę, to przecież już wygrali? Wiem, że niby mogą wydawać Grześka, ale serio coś by im zaszkodziło jakby na głos powiedzieli, że są zdrajcami? #thetraitors
@ItsyBitsyPajonk: za duże ryzyko. jeśli wywalą Grześka (czyli zaufają Maćkowi), to dyro i Maciej będą wiedzieli, że mogą trzymać jeden front i wyeliminować Gosię
Ale tak jak część tutaj, ja się naprawdę zastanawiam co one w nim widzą, on jest bezmózgim pajacem