Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sheltie01
Sheltie01

Sheltie01

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 302
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 302
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
sniezkakrolewna
sniezkakrolewna
06.10.2025, 09:15:16
  • 71
#hotelparadise myślałam, że po tej ostatniej kłótni Sepleniaka z Wiktorią ona już bardziej nie może się poniżyć, ale po tym jak zobaczyłam zajawkę następnego odcinka, widzę, że jej jednak nie doceniłam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 06.10.2025, 10:01:50 via Wykop
  • 24
@sniezkakrolewna: jestem pewna, że nie słyszała komentarzy Sepleniaka o tym, że jest niezadowolony z nowej partnerki.
Ale tak jak część tutaj, ja się naprawdę zastanawiam co one w nim widzą, on jest bezmózgim pajacem
  • Odpowiedz
jpingus
jpingus
jpingus
02.10.2025, 11:11:04
  • 57
#hotelparadise


  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 02.10.2025, 13:09:53 via Wykop
  • 3
@jpingus: ej dobra, nie do końca tak, próbowali go wyjaśniać i uspokajać
  • Odpowiedz
yo666
yo666
yo666
02.10.2025, 07:22:25
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 02.10.2025, 07:34:43 via Wykop
  • 4
@yo666: ja chciałam najpierw napisać, że imponuje mi, że mimo darcia japy jest w stanie ogarnąć Milanka, ale zapowiedź następnego odcinka mnie totalnie zaskoczyła.

kto normalny jest zainteresowany typem, którego się traktuje jak 7-latka, którego trzeba ogarnąć? fuj
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 02.10.2025, 07:21:02
  • 4
#hotelparadise niech już ktoś odpadnie, ile można.

Ola to jest dno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
02.10.2025, 07:26:01 via Wykop
  • 13
@Sheltie01: Olka ma nikłe szanse na pozostanie w HP gdyż z nią nikt nie chce być w parze nawet tylko na przetrwanie.
  • Odpowiedz
Pepe_PL
Pepe_PL
Pepe_PL
02.10.2025, 14:07:47 via Wykop
  • 9
@Aprilwine: Druga półkula mózgu też chyba chyba nie chce być w parze, nawet na przetrwanie.
  • Odpowiedz
Fajlip1111
Fajlip1111
01.10.2025, 17:12:22
  • 6
Wiktoria fajna dziewczyna, chyba najbardziej inteligentna emocjonalnie ze wszystkich uczestniczek HP ever (obok Łucji i Moniki z którejś tam edycji), empatyczna, opanowana, rozsądna. Kibicuje jej.

Nowa koleżanka też wydaje się być spoko a przede wszystkim ma nietypowe zainteresowania i jakieś pasje co nie jest normą wśród uczestniczek.

Dzisiaj po raz pierwszy od początku Ola powiedziała mądrą rzecz że "wygląd to nie wszystko" więc licze na to że i ona zacznie albo zaczęła już wyciągać
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 01.10.2025, 17:22:37 via Wykop
  • 20
@Fajlip1111: ja też lubię Wikę, ale nie nazywajmy "inteligencją emocjonalną" szantażu typu: zaraz się popłaczę. Rozumiem empatię i okazywanie emocji, ale fakt że ona płacze z powodu różnych pierdół też specjalnie o jej dojrzałości nie świadczy. Jedyne co, jest to mniej toksyczne niż to co o--------a Milan, Ola czy Natalia
  • Odpowiedz
amanda12
amanda12
30.09.2025, 07:44:23
  • 9
#hotelparadise

Wytknięto w końcu Michałowi sytuację z Oliwią i Wiktorią. (。◕‿‿◕。) Dożyjemy tego!!!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 30.09.2025, 09:49:20 via Wykop
  • 7
@amanda12: on ogólnie śliski taki, a biorą go za dobrego chłopca, a co go pokazują to obłapia inną
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 30.09.2025, 07:20:25
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 29.09.2025, 07:19:09
  • 22
#hotelparadise jako osoba PO TRZYDZIESTCE, w życiu nie chciałabym się trzymać z Olą
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiemcojest5
wiemcojest5
29.09.2025, 13:43:20 via Wykop
  • 0
@Sheltie01: i ja!
  • Odpowiedz
Buzdygan666
Buzdygan666
Buzdygan666
29.09.2025, 20:52:04 via iOS
  • 0
@Sheltie01 przeciez tu chodzi ze ja ruchaja i blokuja na drugi dzien lol
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 24.09.2025, 08:22:54
  • 77
#hotelparadise Ola jest głupia jak but. Ale ogólnie ta edycja jest spoko, że oni wszyscy są tak otwarci na wejście nowych, niczego nie można być pewnym.
Jakim cudem te laski lecą na Sepleniaka to nie wiem, to jest dno totalne.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kakarot_Z
Kakarot_Z
24.09.2025, 08:54:10 via Wykop
  • 51
@Sheltie01: mnie śmieszy jak Botoksyna próbuje myśleć, wtedy jej reaktor mózgowy z dwoma szarymi komórkami się przegrzewa, i tak śmiesznie ona otwiera buzie, celem obniżenia temperatury.
ps. Ale pamiętajcie ona ma do siebie dystans, i tylko udaje głupią ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
kknsgvnfbjndf
kknsgvnfbjndf
kknsgvnfbjndf
04.05.2025, 19:13:46
  • 13
Przecież zdrajcy mogą się umówić w trójkę na zaglosowanie na Marcina albo Pianistę, to przecież już wygrali? Wiem, że niby mogą wydawać Grześka, ale serio coś by im zaszkodziło jakby na głos powiedzieli, że są zdrajcami? #thetraitors
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 04.05.2025, 19:19:31 via Wykop
  • 3
@ItsyBitsyPajonk: za duże ryzyko. jeśli wywalą Grześka (czyli zaufają Maćkowi), to dyro i Maciej będą wiedzieli, że mogą trzymać jeden front i wyeliminować Gosię
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 04.05.2025, 19:02:05
  • 9
#thetraitors Tomek, ale błąd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01
Autor
04.05.2025, 19:05:32 via Wykop
  • 1
@kknsgvnfbjndf: Maciej ma na tacy obu zdrajców
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 04.05.2025, 18:38:53
  • 23
#thetraitors jak jeszcze raz usłyszę: "oddaj głos na mnie, naprawdę oddaj" to wyjdę z siebie :D co to za argument
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 04.05.2025, 18:08:52
  • 20
#thetraitors Gocha to jest MVP tego sezonu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jovynsorek
Jovynsorek
04.05.2025, 18:12:21 via Wykop
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mag_999999
Mag_999999
Mag_999999
04.05.2025, 18:18:16 via Wykop
  • 11
@Sheltie01: nie no, gocha zasługuje by wygrać ten program. Imo jeden z lepszych zdrajców biorąc pod uwagę wszystkie sezony
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 27.04.2025, 19:01:00
  • 15
#thetraitors Mati i "logiczne argumenty". A Kuba logicznie śmierdział? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 23.04.2025, 07:14:37
  • 31
#hotelparadise ale ci ludzie są ekstremalnie nieprzyjemni. niby dymy i o to chodzi, ale ciary żenady jak się na nich patrzy podczas uber pandory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otako
otako
20.04.2025, 19:19:45
  • 17
Ale mnie Goska drazni, chce przeforsowac jakies swoje soujsze i sie gubi #thetraitors
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 20.04.2025, 19:21:30 via Wykop
  • 7
@otako: A ja właśnie szanuję. Gra w dwóch grupach, w sumie końcowo chodzi o to, żeby wygrać
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 20.04.2025, 18:40:26
  • 4
#thetraitors dobra, dyrektorek trochę mi teraz zaimponował :D nie jest aż tak śliski
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

good_excuse
good_excuse
20.04.2025, 18:43:14 via Wykop
  • 7
@Sheltie01: jednak chodziło o to, żeby sam dostał xd
  • Odpowiedz
evlka
evlka
20.04.2025, 19:04:52 via Wykop
  • 1
@Sheltie01: serio? Przecież wiadomo, że tacy ludzie nie robią niczego bezinteresownie. Jak ktoś taki robi z siebie bohatera to ZAWSZE jest drugie dno
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 06.04.2025, 19:18:47
  • 28
#thetraitors Lojalni beznadziejni, ale trzeba przyznać, że zdrajców w tym sezonie to wybrali po mistrzowsku
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lisekfcb
lisekfcb
lisekfcb
06.04.2025, 19:20:58 via Wykop
  • 15
@Sheltie01: lojalni są tak beznadziejni. Młody sam wytropił chyba trzech zdrajców
  • Odpowiedz
general_row_grotecki
general_row_grotecki
06.04.2025, 20:04:05 via Wykop
  • 8
@lisekfcb: czterech xD
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 06.04.2025, 19:05:15
  • 39
#thetraitors Klaudia nie dość, że jest głupia to jeszcze antypatyczna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 06.04.2025, 18:43:25
  • 35
#thetraitors Patrycja to powinna oscara dostać, skubana
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sniezkakrolewna
sniezkakrolewna
06.04.2025, 18:47:14 via iOS
  • 9
@Sheltie01 ja kibicuję Patrycji, uważam że naprawdę daje radę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 3 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking