Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sheltie01
Sheltie01

Sheltie01

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 302
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 302
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 21.10.2025, 11:53:16
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jarekwypychacz01
jarekwypychacz01
jarekwypychacz01
21.10.2025, 12:10:51 via Wykop
  • 1
@Sheltie01: agatka sama zaczęła o tym mówić przecież
  • Odpowiedz
Null84
Null84
21.10.2025, 13:56:03 via Wykop
  • 3
@Sheltie01: przecież to Alex rzuciła to hasło w grze w "nigdy, przenigdy".
  • Odpowiedz
HakunaMattatta
HakunaMattatta
20.10.2025, 18:51:10
  • 13
#hotelparadise loża przegrywow xd
HakunaMattatta - #hotelparadise loża przegrywow xd

źródło: IMG_2897

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 20.10.2025, 18:55:18 via Wykop
  • 10
@HakunaMattatta: szanuję, że masz tyle samozaparcia, żeby to obserwować. ja chciałam zaobserwować Natalię, ale mnie to przerosło po 2-3 dniach czytania jej storek xD
  • Odpowiedz
animatorkreator
animatorkreator
animatorkreator
20.10.2025, 16:56:36
  • 13
#hotelparadise Stasiek niby pozytywnie zaskoczył z Natalią, ale mam o nim bardzo złe zdanie, bardzo zły wizurenek sobie kreuje, total go nie kupuje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 20.10.2025, 17:03:07 via Wykop
  • 19
@animatorkreator: problem jest punktem odniesienia. to, że Staszek wydaje się pozytywny na tle Natalii, to nie znaczy, że ogólnie jest gitem. ta sama sytuacja co z Andrzejem na początku - w zestawieniu z Botoksyną wydawał się ok, ale suma sumarum jest toksyk
  • Odpowiedz
Barbarellaa
Barbarellaa
20.10.2025, 08:21:28
  • 12
#hotelparadise jak oni maja dość Natalii to jest hit. Ale tak samo bylo z Kastratem, potem Andrzejem teraz z Natalia. No szkoda tak jak powiedział Kuba do Wiktorii kiedy powiedziałaze chce odpasc z jego reki...po co masz robić drogę Natalii jak masz Staszka i możecie mieć koleżeńską pare....Natalia pokazała wredność na 100000% robi wszystko żeby a Wiktoria sie poddała udając jej psiapsi....to szczyt w tym hotelu we wszystkich edycjach, widzi
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 20.10.2025, 08:29:55 via Wykop
  • 0
@Lolu_36: jak grupa robiła porządek z Kubą i Andrzejem to Stasia nie było
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 20.10.2025, 08:27:09
  • 26
#hotelparadise trzeba też pochwalić montażystów. Muzyka przy tym jak Natalia wkracza ze swoim: Madziu, skarbie, przestań to hit xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Georegik
Georegik
20.10.2025, 08:39:38 via Wykop
  • 28
@Sheltie01: jak ona nadciaga powinna byc muzyka ze Szczęk :)
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 20.10.2025, 07:25:49
  • 21
#hotelparadise najbardziej zaimponowały mi Peciara i Alex. że Karol istnieje to chyba nadal nikt nie pamięta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nartyska
nartyska
20.10.2025, 08:10:38 via Wykop
  • 8
@Sheltie01: Alex dzisiaj do Natalii bezpośrednio i Stawno, brawo!
  • Odpowiedz
rycerznakoniu
rycerznakoniu
20.10.2025, 17:03:51 via Wykop
  • 2
@Sheltie01: Karolek to obserwator. Patrzy, myśli i zostawia to dla siebie ;p po prostu
  • Odpowiedz
abazur-budzkiet
abazur-budzkiet
20.10.2025, 07:08:39
  • 14
#hotelparadise

Niech ta Natalia już odpadnie bo bolą mnie nerki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 20.10.2025, 07:15:39 via Wykop
  • 3
@abazur-budzkiet: wszyscy są w tym odcinku najgorszymi wersjami siebie:
Milan i kolejna: Ty mi siem podobas, jestes fajna dziewcyna
Magda drąca japę
Wiktoria beczy
Natalia, cóż... jest Natalią xD
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 20.10.2025, 07:05:42
  • 12
#hotelparadise 3 minuty kolejnego odcinka, Wiktoria znowu płacze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kitty9
Kitty9
Kitty9
17.10.2025, 11:29:09
  • 0
#hotelparadise siema, nie oglądałam S9 i S10. Warto obejrzeć któryś ?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 17.10.2025, 12:47:08 via Wykop
  • 2
@Kitty9: potwierdzam, 9 jest ekstra, 10 nie dałam rady do końca
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 15.10.2025, 13:01:30
  • 47
#hotelparadise Wiktoria to jest takie koło ratunkowe, które się opuszcza od razu jak pojawia się lepsza opcja :D współczuję jej trochę
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-fijalkowska
beata-fijalkowska
15.10.2025, 13:06:21 via Wykop
  • 9
@rycerznakoniu: a moze ma powod xD ogolnie slabo sie to oglada jak faceci leca do niej na przetrwanie
  • Odpowiedz
beata-fijalkowska
beata-fijalkowska
15.10.2025, 13:10:59 via Wykop
  • 9
@euunikaa: ta Natalia to chyba jakas czarownica,ze faceci traca przy niej mozliwosc podejmowania samodzielnych decyzji xD
  • Odpowiedz
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
14.10.2025, 10:55:35
  • 6
zacząłem ostatnio oglądać, ale ten andrzej w---------y, płyta mu się zacięła i w kółko płacze, że z----ł, ale teraz się zmieni
a stasiu przy nich to sprawia wrażenie nie do końca ogarniętego młodszego brata
#hotelparadise
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 14.10.2025, 11:34:31 via Wykop
  • 8
@MonsieurLaBoule: on ma po prostu mental 5-latka z problemami. ciężko było przetrwać dzisiejszy odcinek, bo większość to było cringowe gadanie na randce.
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 14.10.2025, 06:59:13
  • 17
#hotelparadise trochę nie wiem, czego chcecie od tej Oliwki. W sumie mogła powiedzieć trzem różnym typom, żeby za nią stanęli, a ona postawiła sprawę całkiem uczciwie: wszystkim zakomunikowała, że bierze Karola, który ostatecznie zdecydował podejść do Alex.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

masus
masus
masus
14.10.2025, 10:19:46 via Wykop
  • 3
@Sheltie01: a niech s-------a
  • Odpowiedz
Veneziana
Veneziana
13.10.2025, 18:10:51
  • 73
#hotelparadise „OLIWCIU MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE MASZ ZADNYCH HARŁD FILINGS, za dobrym człowiek jesteś” i ten dziubek do tego, no jak wcześniej mnie skręcało to teraz mnie skręciło, aseksualny typ
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 13.10.2025, 18:12:06 via Wykop
  • 21
@Veneziana: on się tak dobrze zapowiadał na początku sezonu, a im dalej tym gorzej
  • Odpowiedz
wootschki23
wootschki23
wootschki23
13.10.2025, 12:29:04
  • 20
„Trzeba być Natalią, żeby mnie zdenerwować”

Przecież jakby Andrzejowi powiedzieć, że mu się loczek nie ułożył to by się obraził xDDDD

#hotelparadise
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 13.10.2025, 13:14:26 via Wykop
  • 24
Przecież jakby Andrzejowi powiedzieć, że mu się loczek nie ułożył to by się obraził xDDDD


@wootschki23: nie trzeba mu nic mówić, wystarczy podać drinka
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 13.10.2025, 07:57:09
  • 3
#hotelparadise specjalne rajskie, a równie dobrze mogłoby go nie być. jedyne co to zrobiło to zmieniło oficjalnie konfiguracje w sypialniach
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nartyska
nartyska
13.10.2025, 08:30:53 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Nowastara
Nowastara
Nowastara
13.10.2025, 08:33:48 via Wykop
  • 7
@nartyska: biedny Staszek
  • Odpowiedz
evlka
evlka
08.10.2025, 18:16:03
  • 25
Żal mi ministrancika jak widzę jego niewinne zauroczenie takim szonem. Zawsze porządnym ludziom z kręgosłupem moralnym musi się trafić taka agatka, żeby ich zniszczyć psychicznie:/

Andrzejek toksyczny agresor. Za to Michał bardzo na plus, super facet.

Magda 🤡🤡🤡

#hotelparadise
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 08.10.2025, 18:32:35 via Wykop
  • 1
@evlka: jak zniszczyć psychicznie? najwyraźniej święta nie jest, ale nie przesadzajcie, nic złego w tym hotelu nie robi
  • Odpowiedz
psingwina
psingwina
08.10.2025, 08:53:45
  • 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 08.10.2025, 12:12:25 via Wykop
  • 1
@psingwina: Sepleniak między jednym a drugim zasysaniem śliny ma reset mózgu
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 08.10.2025, 07:27:56
  • 16
#hotelparadise nie wiem, kto tam jest gorszy, toxic Natalia, toxic Andrzej, słodkopierdzący Michał czy bezmózgi, scery Milan.
Sezon dowozi, ale nie da się nikogo lubić.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fake_queen
fake_queen
08.10.2025, 08:15:59 via Wykop
  • 0
@Sheltie01: idealny przekrój dzisiejszego społeczeństwa, ale jak to się mówi "młodość rządzi się swoimi prawami"..
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 08.10.2025, 07:04:17
  • 33
#hotelparadise Natalia podczas szykowania się z Olą: Jaka ja jestem ładna!
Natalia do Andrzeja: Twoje teksty takie jak: "Ale jestem ładny" są cringowe.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fake_queen
fake_queen
08.10.2025, 08:23:01 via Wykop
  • 2
@Sheltie01: bo ona okazuje sobie self-love, no ale facet nie może, bo przecież to niemęskie.
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01 06.10.2025, 10:48:11
  • 35
#hotelparadise Z jednej strony mamy Sepleniaka, którego umiejętności samokontroli są mniej więcej na poziomie tych szczeniaków, które tam dokarmiają (może dlatego Magda ma do niego jakąś słabość), z drugiej szanuję, że tam większość dymów jest wyjaśniania przez tych ludzi na bieżąco, przez co Pandory nie są jakieś super dymogenne. Spoko jest ten sezon.

Też mówcie co chcecie, w Hotelu ta Agata jest mega ok.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajlip1111
Fajlip1111
06.10.2025, 15:31:48 via Wykop
  • 2
@Sheltie01: no wlasnie to ze wyjaśniają dymy na bieżąco nie jest ok
  • Odpowiedz
Szymekakp
Szymekakp
Szymekakp
09.10.2025, 08:14:25 via Wykop
  • 1
opis odnośnika
Szymekakp - opis odnośnika

źródło: IMG_9485

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking