Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SebaJeanPierre

SebaJeanPierre

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5321
  • Znaleziska 168
  • Mikroblog 5153
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 79
Parspakop
Parspakop
Parspakop
17.10.2022, 18:20:19
  • 0
#gry #wiedzmin3 #wiedzmin
Znajdę tutaj jakiegoś zapalonego gracza który powie mi dlaczego nie mam misji zabicia Radowida? Zrobiłem tego questa z talarem i na tym koniec, a już przyszło mi szukać sojuszników do walki z gonem w Kear Morhen.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 17.10.2022, 18:42:33 via Android
  • 2
Chyba że złamiesz Dijkstrzr nogę, wtedy nie będzie możliwości zabicia starej k#rwy
  • Odpowiedz
kwiatekbzu
kwiatekbzu
17.10.2022, 08:50:32
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 17.10.2022, 09:31:34 via Android
  • 2
Chyba Szogun Clavela albo Hrabia Monte christo jeżeli liczyć oba tomy jako całość
  • Odpowiedz
Al-3_x
Al-3_x
15.10.2022, 18:58:58
  • 25
Najbardziej ostatecznie boli zmarnowany potencjał całego serialu. To mógł być jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy serial w historii. Chociaż może nie został on popsuty przez wokeizm, jak wiele innych współczesnych marek to zrobiła to przesadna ambicja samych twórców. Chcieli napisać najlepszą historię, jakiej Tolkien nie napisał i wyszło koszmarnie. Jedynie, z czego się cieszę to, że nie popsuli pierwszej ery i skupili się jedynie na drugiej. Przynajmniej najważniejsza część Silmarilliona została
Al-3_x - Najbardziej ostatecznie boli zmarnowany potencjał całego serialu. To mógł by...

źródło: comment_1665860561xUrV3CkJ0L2MrXSufnjr4A.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 15.10.2022, 19:10:40 via Android
  • 6
Jedyne co było dobre w tym serialu to kilka scen z prologu, czyli retrospekcje z Valinoru i wojny z Morgothem (oprócz pier@olenia o tonących kamieniach)
  • Odpowiedz
SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 12.10.2022, 12:58:02 via Android
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
12.10.2022, 12:59:26 via iOS
  • 4
@SebaJeanPierre: Zmieścił się?
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
12.10.2022, 13:20:54
  • 17
@SebaJeanPierre: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jaroty - @SebaJeanPierre: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1665580852PKRuyf4jQGTf3lbx2Mohcp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
M.....e
konto usunięte 08.10.2022, 17:28:24
  • 19






#lotr #ringsofpower
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 08.10.2022, 17:30:59 via Android
  • 1
To jest pikuś przy tym co się odperd@la w pozostałych wątkach
  • Odpowiedz
Filippa
Filippa
08.10.2022, 06:23:25 via Android
  • 10
Tak wielka jest Vhagar
#houseofthedragon #got #gameofthrones
Filippa - Tak wielka jest Vhagar
#houseofthedragon #got #gameofthrones

źródło: comment_1665210205AQmtsu4XXTXlloszvN3RXf.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 08.10.2022, 06:59:10 via Android
  • 0
Wygląda jak Glaurung ze skrzydłami.
  • Odpowiedz
jaqqu7
jaqqu7
07.10.2022, 21:23:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
"Królowo powiedz czy widzisz coś"
"Tak, Elendildo, nie widzę. Oczy Númenorczyka są ślepe w Marmurze"

#lotr #wladcapierscieni #ringsofpower
jaqqu7 - "Królowo powiedz czy widzisz coś"
"Tak, Elendildo, nie widzę. Oczy Númenorcz...

źródło: comment_1665177817LscI2IoqKhpj9LTnlmkkqZ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 08.10.2022, 04:17:01 via Android
  • 8
Który zgrywus zgasił światło?
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii
07.10.2022, 19:24:19
  • 132
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 07.10.2022, 19:32:56 via Android
  • 232
Jest alergikiem
  • Odpowiedz
Bittersteel
Bittersteel
05.10.2022, 10:41:44
  • 15
I to niby Aemond jest psychopatą, pozdrawiam fanów czarnych.
#houseofthedragon #teamgreen
Bittersteel - I to niby Aemond jest psychopatą, pozdrawiam fanów czarnych.
#houseoft...

źródło: comment_1664966495ENANUH4Tx6mA3WyLu3Md1J.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 05.10.2022, 10:44:37 via Android
  • 2
Nie kibicuje żadnej frakcji tylko niektórym postaciom, Aemond jedną z nich. Btw. Deamon ostatnio stracił pazur.
  • Odpowiedz
SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 03.10.2022, 11:06:18 via Android
  • 21
#humorobrazkowy #urban #heheszki
SebaJeanPierre - #humorobrazkowy #urban #heheszki

źródło: comment_1664795178JCsTWg90nkeeyytWVoPxsH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7869

Jerzy Urban nie żyje

Jerzy Urban nie żyje

Zmarł w wieku 89 lat

MrBeast
z
twitter.com
dodany: 03.10.2022, 09:19:33
  • 1199
  • #
    polska
  • #
    tygodniknie
  • #
    nie
SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 03.10.2022, 11:04:21 via Android
  • 18
( ͡º ͜ʖ͡º)
SebaJeanPierre - ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_1664795061v3rjoq6MDCJlze9rygK2oU.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hfpx
Hfpx
Hfpx
02.10.2022, 19:53:08
  • 5
kim jest król szczurów i na czym polega jego potęga?
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 02.10.2022, 20:01:15 via Android
  • 0
Może mi ktoś wyjaśnić czym jest uniwersum sprawiedliwości? Te abstrakcyjne memy są nawet śmieszne, ale lubię znać kontekst.
  • Odpowiedz
SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 02.10.2022, 20:17:44 via Android
  • 0
@BarszczSosnowskiego nie chęć posiadania mną kieruje a pragnienie oświecenia, poznania blasku sprawiedliwości
  • Odpowiedz
JaktologinniepoprawnyWTF
JaktologinniepoprawnyWTF
02.10.2022, 04:25:30
  • 0
S01E06 dobry odcinek, sporo się dzieje a końcówka sztos.

#lotr #wladcapierscieni #amazonprimevideo #pierscieniewladzy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 02.10.2022, 06:32:55 via Android
  • 9
Najbardziej epicka była bitwa o Soplicowo, szkoda że nie było sceny jak gołębnik pier*olął na orków.
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
01.10.2022, 06:24:33
  • 24
Moment. Adar potrzebował miecza, który jest kluczem do otworzenia sluzy? Przecież mogli rozwalić strażnicę ręcznie xd

#wladcapierscieni #lotr #ringsofpower #amazon
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 01.10.2022, 06:46:01 via Android
  • 4
Najlepsza historia której Tolkien nie napisał
  • Odpowiedz
W.....k
W.....k
konto usunięte 30.09.2022, 10:41:44
  • 20
Witam, chyba każdy zdaje sobie sprawę że elfy w nowym serialu amazonu nie wyglądają do końca jak elfy, w moim mniemaniu są po prostu mniej dostojne, mają mniej pociągłe, dumne, wyniosłe i hieratyczne twarze. #blackpill xd, dlatego też postanowiłem poświęcić godzinkę i przeklikałem dwie filmowe trylogie i dwa pierwsze odcinki serialu by zrobić wielkie zestawienie wizerunków elfów. Niektóre elfy wyglądają raczej jak hobbici.

P.S. Jak ktoś wie jak wstawiać na
W.....k - Witam, chyba każdy zdaje sobie sprawę że elfy w nowym serialu amazonu nie w...

źródło: comment_1664533438ouB7kQJkbDztXykchONaL0.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 30.09.2022, 11:14:00 via Android
  • 13
Targaryenowie z Got/ HotD są bardziej elficcy od elfów z RoP.
  • Odpowiedz
cielak44
cielak44
29.09.2022, 22:09:03
  • 3
Zapomniałem o tym że mam drugi sezon wiedźmina do obejrzenia.
Ledwo zacząłem i już mnie skręca. A potem wielkie zdziwienie w #netflix dlaczego ludzie odchodzą.
Juz się boje co zobaczę w następnym sezonie jak wyjdzie.

Jezu co jest z tymi adaptacjami co ostatnio powstają? Tak trudno trzymać się tego i nie wymyślać idotycznych bzdur?

#wiedzmin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 30.09.2022, 01:40:27 via Android
  • 0
W następnym sezonie ma być czarodziejka plus size xD
  • Odpowiedz
nbhd
nbhd
23.09.2022, 09:41:21
  • 12
jeżeli naprawdę Halbrand to Sauron to po rozmowie z Galadrielą w ostatnim odcinku (+ reakcja Adara na wspomnienie Saurona) przy wykluczeniu że totalnie zmyślał można podejrzewać że Sauron chciał to wszystko pierd%lić i zwiał od orków i Adarów a Galadriela go namówiła żeby jednak wrócił i zaczął walczyć o utworzenie Mordoru xD
#lotr #ringsofpower
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 23.09.2022, 11:27:05 via Android
  • 8
Gdybym sam był Sauronem-Halbradem I widział tych wszystch władców wolnych ludów to pokusiłbym się żeby wrócić do Śródziemia i rozpier*olić wszytko w drobny mak.
  • Odpowiedz

3432

Jakub Czarodziej nawołuje do odstrzelenia Ukraińców w Polsce

Pokaż treści 18+

Jakub Czarodziej nawołuje do odstrzelenia Ukraińców w Polsce

Jakub Czarodziej manipuluje i nawołuje do odstrzelenia Ukraińców w Polsce. Temat odkryty przez [$~bb04de10e67231dff09110a0f582b5d0~$] Główny przekaz 08:45

konto usunięte
z
fb.watch
dodany: 18.09.2022, 10:18:43
  • 338
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    jakubczarodziej
SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 18.09.2022, 10:20:45 via Android
  • 43
https://youtu.be/fjNIjqfb_3U
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SebaJeanPierre
SebaJeanPierre 18.09.2022, 11:55:46 via Android
  • 35
@Usunelem_Konto Saszka i Dima widzinay z perspektywy wizzarda podczas "przypadkowego" spotkania w warszawskim parku.
SebaJeanPierre - @Usunelem_Konto Saszka i Dima widzinay z perspektywy wizzarda podcza...

źródło: comment_16635021460uYYPSnm4qODdQ1Vzeaamd.jpg

Pobierz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 20
  • Strona 5 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.10.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia