Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sayec
Sayec

Sayec

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3754
  • Znaleziska 21
  • Mikroblog 3733
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 27
  • Dodane (1175)
  • Komentowane (342)
  • Plusowane (2216)
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr
24.05.2026, 21:09:35
  • 22
#f1 Realizator to zjeb jakiś totalny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski
17.05.2026, 21:06:28
  • 202
Ostatnie 16 lat (od momentu przejścia Lewandowskiego do Dortmundu w 2010) to był sen, teraz budzimy się w smutnej rzeczywistości podniecania się grą Niedzielana w NEC Nijmegen #gimbynieznajo

#mecz
Markowowski - Ostatnie 16 lat (od momentu przejścia Lewandowskiego do Dortmundu w 201...

źródło: 60d37e16563a4_o_medium

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski
Autor
17.05.2026, 21:08:57 via Wykop
  • 35
@red7000: Ale czy jest Polak, który strzela 30 bramek w sezonie w czołowym europejskim klubie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tovarisch_Hardbassov
Tovarisch_Hardbassov
17.05.2026, 22:11:21 via Wykop
  • 25
@Sathanas_Gloriam: no właśnie bardziej charakterystyczne dla 10-latków są ograniczone horyzonty. Tak jak twój.
  • Odpowiedz
monter_wolter
monter_wolter
03.05.2026, 17:38:12
  • 98
Nie wiem jak wy ale jak widzę że jeden drugiego wyprzedza to kompletnie nie czuję czemu tak się dzieje.
Kiedyś było widać tę subtelną różnicę w przyczepności na zakrętach, prędkości na wyjściu, opóźnienie hamowania. Widać było że ten z tyłu jest po prostu szybszy.
Teraz niby też widać że ktoś dojeżdża i zmniejsza stratę, ale samo wyprzedzanie sprawia wrażenie jakby wyprzedzany nagle dostał niebieską flagę i puszczał oponenta bez walki.

I co
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polwac
polwac
03.05.2026, 17:40:41 via Wykop
  • 19
yprzedzanie sprawia wrażenie jakby wyprzedzany nagle dostał niebieską flagę i puszczał oponen


@monter_wolter: dokładnie tak... ja nawet nie jestem w stanie ocenić kto ma jakie tempo. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
dziki-banan
dziki-banan
dziki-banan
03.05.2026, 19:55:38 via Wypiek
  • 10
@monter_wolter ale Stefano powie ci że większości kibiców to odpowiada a wyprzedzanie wcale nie jest sztuczne
  • Odpowiedz
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
13.03.2026, 08:32:52
  • 40
#polityka #safe #bekazpisu #bekazprawakow
Argumenty przeciwko Safe 0% nawrockiego:
- Ryzyko inflacyjne
- wysokie koszty ukryte (0% jest iluzoryczne a faktyczne koszty obsługi długu mogą być wyższe)
- spadek wartości złotego
- spekulacja na złocie/walucie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
13.03.2026, 08:35:33 via Wykop
  • 3
@zeszyt-w-kratke: wiadomo, bo Polacy produkują złom, a nie to co wielkie USA dlatego trzeba od nich kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
Autor
13.03.2026, 08:38:56 via Wykop
  • 4
wiadomo, bo Polacy produkują złom, a nie to co wielkie USA dlatego trzeba od nich kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bonzolog11: polscy patrioci tak twierdzą sam nawrocki powiedział że w usa produkują lepszy sprzęt wiec lepiej tam kupić.
  • Odpowiedz
PaczekRecords
PaczekRecords
11.03.2026, 15:15:17
  • 131
Glapinskiego to pisiory wybrali wg klucza nie zatrudniamy specjalistów bo się nie słuchają XD
#bekazpisu #polityka
PaczekRecords - Glapinskiego to pisiory wybrali wg klucza nie zatrudniamy specjalistó...

źródło: 1000085345

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
11.03.2026, 15:22:41 via iOS
  • 20
@PaczekRecords: nie wiem skąd oni tego przygłupa wyciągnęli
  • Odpowiedz
lumpenproletariat
lumpenproletariat
11.03.2026, 15:28:52 via Wykop
  • 9
@PaczekRecords:
lumpenproletariat - @PaczekRecords:

źródło: bekazpisu-Wykop-pl-03-11-2026_04_27_PM

Pobierz
  • Odpowiedz
chicken216
chicken216
30.11.2025, 16:07:18
  • 125
#f1 W pierwszej na Maxa, w drugiej na Oskara
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
30.11.2025, 16:09:13 via Wykop
  • 14
@chicken216: Byle nie Norris
  • Odpowiedz
kubex_to_ja
kubex_to_ja
30.11.2025, 19:30:20 via Wykop
  • 2
@Nighthuntero: mimo wszystko Oskar
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr
26.10.2025, 20:59:12
  • 12
#f1 Russell XDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Woozek
Woozek
26.10.2025, 20:04:24
  • 15
#f1 Ale poszedł XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tczlowiekzbuntu
tczlowiekzbuntu
26.10.2025, 20:04:49 via Android
  • 0
@Woozek wiatr 27km na h
  • Odpowiedz
zakuosw
zakuosw
26.10.2025, 19:47:08
  • 12
Dla siebie o nic nie wnosze byle się vifon r------ł proszę
#f1
zakuosw - Dla siebie o nic nie wnosze byle się vifon r------ł proszę
#F1

źródło: temp_file5163769232775512104

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....r
konto usunięte 26.10.2025, 19:50:01 via Wykop
  • 0
@shadyturtle: i dla mnie
  • Odpowiedz
zakuosw
zakuosw
Autor
26.10.2025, 19:50:16 via Android
  • 0
@shadyturtle dla Maxa
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
14.10.2025, 10:21:27
  • 192
zawodinwestor a jak ci na mnie chociasz troche zalezy to rob wiecej nowych filmikow, zebym nie tracił wiary w inwestowanie dlugoterminowe bo inaczej bede sie k----c na cfd ale ja tego nie chce

#gielda #zawodinwestor #pdk
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B0mblak
B0mblak
14.10.2025, 11:52:52 via Android
  • 5
@PodniebnyMurzyn powiedział już wszystko co się da, teraz może kręcić tylko korbą żeby zainteresować nowe osoby tematem
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
14.10.2025, 12:01:11 via Wykop
  • 7
@PodniebnyMurzyn: Nie musisz mu co pół roku przypominać
  • Odpowiedz
Boncz3k
Boncz3k
31.08.2025, 14:36:44
  • 69
#f1 Mieszana mieszana na cienkim. Adres? Na wydmie siedzę.
Boncz3k - #f1 Mieszana mieszana na cienkim. Adres? Na wydmie siedzę.

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rayman_s
rayman_s
31.08.2025, 13:04:09
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzykrzy1995
krzykrzy1995
28.08.2025, 19:47:32
  • 13
#mecz jeszcze brakuje żeby tego karmego z-----i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurczak_chuck
Kurczak_chuck
28.08.2025, 19:48:01 via Wykop
  • 1
@krzykrzy1995: Zjebią
  • Odpowiedz
TylkoJan
TylkoJan
TylkoJan
28.08.2025, 19:48:15 via Wykop
  • 1
@krzykrzy1995: Zjebią xD
  • Odpowiedz
Miop
Miop
06.07.2025, 14:32:14
  • 198
#f1 dawać niebieskie opony
Miop - #f1 dawać niebieskie opony

źródło: 71a690dc7879f282cacdb513beb2b24fdf57be43eee43b158a6a265fc9f815b7

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HultajJeden
HultajJeden
HultajJeden
06.07.2025, 15:00:08 via Android
  • 22
@Miop no ale to nie chodzi o brak przyczepności, tylko o brak widoczności - co pokazał dziś Hadjar XD
  • Odpowiedz
shinX
shinX
29.06.2025, 13:21:42
  • 14
Chłopaki dzisiaj jednak wcześniej iRacing, udało mi się urwać z roboty ( ͡º ͜ʖ͡º) #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chodok
Chodok
29.06.2025, 13:02:02
  • 11
Widać, że Sainz oglądał #f1 film
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manio1199
Manio1199
Manio1199
11.06.2025, 11:54:13
  • 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanuszKarierowicz
JanuszKarierowicz
11.06.2025, 11:56:03 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 111
  • Strona 1 z 111
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.07.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking