#f1 KLĄTWA PODZIAŁAŁA!
- 4
#f1 Wilczy już ściąga pas
- 11
#f1 Mrówa to się chyba za dużo nagrał w nową Forzę na online'ach
- 3
Lindblad imo rookie of the year bezapelacyjnie, gość jeździ bardzo dojrzale choć popełnia oczywiście błędy, ale ma ogromny potencjał
#f1
#f1
Woozek via Wykop
- 0
@JednaRenkaJedenKaleka: Ktoś się mocno napocił w tym Wordpressie.
- 1
#f1 Mercedes znów nielegalny, bolidy RB to taczki (znowu). Myślałem, że po ostatnim sezonie bardziej upaść już się nie da, ale EcoBoost Forda daje z siebie wszystko (nowe nie znałem). McLaren nie istnieje i dołącza do grona urlopowiczów ze stajni Astona. Nie pozdrawiam FIA i całego Liberty Media, którzy szponcą przy realizacji wyścigów. F1 upadło, czas się z tym pogodzić. Pondro!
- 30
kiedys Kubica dzisiaj Kimi dreczy tego dzentelmena #f1
źródło: Screenshot from 2025-11-09 19-42-04
Pobierz- 1
#f1 Ja myślę, że VER jakby chciał to już dawno mrówkę by łyknął, ale wolał się z nim droczyć, bo to koledzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 9
#f1 DESZCZ MACHEN JUTRO
#f1 Jest aldona?
Woozek via Wykop
- 1
@TickJackson: Sucho jest więc nie
- 4
- 1
#f1 AAA WŚCIEKŁEŚ SIĘ
- 1
#f1 Nie chcę mi się tego oglądać, brzydzę się przewagą vifona. Niech się rozdupi czy coś...
- 15
#f1 Ale poszedł XD
@Woozek wiatr 27km na h
#f1 Max po tym wyścigu definitywne wie że majster jest w zasięgu. Drapieżnik poczuł krew, już nie odpuści.
- 185
jestem w szoku
ani jednej golddiggerki nawet przez sekundę podczas transmisji
coś pięknego
presja ma sens
#f1
ani jednej golddiggerki nawet przez sekundę podczas transmisji
coś pięknego
presja ma sens
#f1
- 32
#f1 Atmosfera w Redbullu po odejściu napalonego mocno się poprawiła.
- 9
#f1 Colanopindol ma w dupie team ordery
Osiągnięcia
Rocznica
od 13.08.2025Rocznica Mikroblogger
od 24.11.2024Mikroblogger








źródło: obraz
Pobierz