Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rustleman

Rustleman

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6098
  • Znaleziska 450
  • Mikroblog 5648
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 26
WojownikPrawdy
WojownikPrawdy
WojownikPrawdy
08.06.2026, 18:36:06
  • 9
#napierala Ostatnio nasz ulubiony historyk po raz kolejny powiedział, że bitwa pod Wiedniem i bitwa Warszawska miały małe znaczenie. Przedstawiam Wam punkt widzenia Al.
1. Odsiecz Wiedeńska (1683) – Ocalenie chrześcijańskiej Europy. Krytyka dr. Napierały opiera się na tzw. "szkole krakowskiej" historyków, twierdzącej, że Jan III Sobieski wykrwawił armię dla ratowania późniejszego zaborcy – Austrii. Jest to jednak myślenie ahistoryczne (ocenianie XVII wieku z perspektywy końca XVIII wieku).Zagrożenie egzystencjalne: Armia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 08.06.2026, 21:45:35 via Wykop
  • 2
@WojownikPrawdy: Napierała? Szkoła KRAKOWSKA?! Tfu, on się brzydzi krakusami w każdej postaci. On jedynie twierdzi że to sojusz niemców wygrał wojnę, a Sobieski tylko przeprowadził jedną szarżę, a tak w ogóle to Imperium Osmańskie było na wyczerpaniu i nawet jakby zajęli Wiedeń to co z tego skoro się logistycznie przeciążyli i musieliby się prędzej czy później wycofać. Jego słowa, nie moje.
  • Odpowiedz
Rustleman
Rustleman 08.06.2026, 21:59:15 via Wykop
  • 2
@hrabiaKyle: E tam, przesadzasz. Mitem jest że Maryja z Piłsudskim obronili kraj, prawdą jest że to Tadeusz Rozwadowski i francuska misja wojskowa zaplanowali oskrzydlenie Rosjan. Poza tym sama wojna polsko-bolszewicka była tylko epizodem wojny domowej w Rosji i komunistom łatwo było zaakceptować korzystne dla Polski warunki pokoju bo potrzebowali środków gdzie indziej. Co innego że gdyby wygrali to na 100% Polska stałaby się republiką socjalistyczną z Radkiem i Dzierżyńskim na
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
07.06.2026, 20:41:39
  • 12
A wu oddaliście coś za ojczyznę? #napierala
nieocenzurowany88 - A wu oddaliście coś za ojczyznę? #napierala
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 08.06.2026, 21:49:56 via Wykop
  • 0
@nieocenzurowany88: Jo za tom Polskie walczyłech
  • Odpowiedz
koraczan
koraczan
koraczan
08.06.2026, 09:49:53
  • 8
#napierala Tak sobie myślę że doktorek traktuje widzów jak zły pan psa. Patroni mają być super posłuszni a za minimalny odchył będzie kara. Patroni mają go bronić i szczekać na niedobrych ludzi i już nie raz wyrażał takie oczekiwanie. Dodatkowo ma mało cierpliwości dla swoich czworonogów bo czasem jedno niewłaściwe zachowanie i jedzie do lasu i przywiązuje do drzewa czyli hajduje z szanelu. No ale w końcu Napierała jest kociarzem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 08.06.2026, 21:49:40 via Wykop
  • 0
@koraczan: Patron to po rusku pocisk/nabój - taki "fałszywy przyjaciel" językowy.
  • Odpowiedz
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer
08.06.2026, 10:47:55
  • 14
Ale prychłem. Tak Piotrusiu, habilitacji nie masz przez f-----m, komisja po odrzuceniu twojej pracy zebrała się przed portretem Duce i zakrzyknęła jednym głosem "Zadanie wykonane!".

#napierala
Ignacy_Patzer - Ale prychłem. Tak Piotrusiu, habilitacji nie masz przez f-----m, komi...

źródło: obraz_2026-06-08_124749551

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 08.06.2026, 21:47:50 via Wykop
  • 4
@Ignacy_Patzer: Nie rozumiem po co chciał się na politologii habilitować skoro jest historykiem. Mówi że nie chciał, że go rodzice namawiali, że to nie szkoda, bla bla bla. A potem dodaje że to mu matkę wpędziło do grobu. Coś tu nie gra - ale nie wiem w którą stronę koloryzuje to co się zdarzyło.
  • Odpowiedz
adam-kminek
adam-kminek
adam-kminek
08.06.2026, 19:31:21
  • 4
Szewkoizacja Napierały to nie jest to czego się spodziewałem w 2026
#napierala #polityka #historia #szewko #heheszki
adam-kminek - Szewkoizacja Napierały to nie jest to czego się spodziewałem w 2026
#na...

źródło: obraz_2026-06-08_213031991

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 08.06.2026, 21:41:51 via Wykop
  • 1
@adam-kminek: No, tylko czekać aż zrobi sobie intro i outro, zatrudni edytora, zacznie sprzedawać kubki i koszulki. Zajęło mu 10 lat ale lepiej później niż wcale.
  • Odpowiedz
MilkyKloc
MilkyKloc
06.06.2026, 14:43:05
  • 7
Zderzenie kulturowe między GLOVO Pajeetem, a influencerką z TikToka
"Także dziewczyny rada ode mnie nawet jak idziecie biegać to najlepiej od stóp do głów się ubrać żeby nie widać było kształtów"

#przegryw #patologiazmiasta #glovo #rozowepaski
MilkyKloc - Zderzenie kulturowe między GLOVO Pajeetem, a influencerką z TikToka
"Takż...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 07.06.2026, 06:31:06 via Wykop
  • 0
@MilkyKloc: Rajeev dobrze zaczął dzień
  • Odpowiedz

919

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Elektryczne rowery, hulajnogi, wheelie, pędzenie po chodnikach, uciekanie przed Policją. Te jednostki są generalnie nieuchwytne, mają w nosie zagrożenia i twierdzą, że to AI wygenerowało. To codzienność dla tego typa, który zarabia na tych dzieciakach (prowadzi sklep i social media). Przykład: 9:01

Rabe
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 16:01:44
  • 248
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
  • #
    patologiazmiasta
Rustleman
Rustleman 07.06.2026, 06:16:49 via Wykop
  • 4
Jeden sprawiedliwy Janusz z dostawczakiem by wystarczył by odwołać na dobre zlot zyebixów
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
06.06.2026, 19:45:55
  • 9
No to teraz już wiem, dlaczego Agata zerwała z bydlakiem - bo nie mogła już wytrzymać głupoty bydlaka a historia o pobitych angolach przez gang pakoli wyborna (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
bydle jest tak głupie, że nawet nie rozumie sensu słów jakie wypowiada

#napierala
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 07.06.2026, 05:41:39 via Wykop
  • 3
@vZGLSjkzfn: Masz wideo gdzie broni pakiszonów? Chętnie bym zobaczył.
  • Odpowiedz
BlackpillNaCalego
BlackpillNaCalego
05.06.2026, 06:59:52
  • 8
#napierala kiedy wspomniano jego nazwisko na kanale zero
BlackpillNaCalego - #napierala kiedy wspomniano jego nazwisko na kanale zero

źródło: h1poqnbgu15d1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 07.06.2026, 05:40:46 via Wykop
  • 0
@BlackpillNaCalego: Cieszy się bo Senpai go zauważył
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
06.06.2026, 13:55:19
  • 7
#napierala Pierre Napiereau, człowiek-orkiestra Napoleona, ale o tym Wam nie powiedzą na lekcji historii w szkole https://streamable.com/7x597t
00kkmaniekk00 - #napierala Pierre Napiereau, człowiek-orkiestra Napoleona, ale o tym ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 07.06.2026, 05:39:52 via Wykop
  • 2
@00kkmaniekk00: Ten człowiek to większa porażka niż Waterloo
  • Odpowiedz
KijwSzprychy
KijwSzprychy
04.06.2026, 12:50:29
  • 7
Wkrótce w kinach.
#napierala
KijwSzprychy - Wkrótce w kinach.
#napierala

źródło: BestiaZeWschodu

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 04.06.2026, 14:51:31 via Wykop
  • 5
@KijwSzprychy: Czewone Jeżyce
  • Odpowiedz
HowardRoark
HowardRoark
HowardRoark
03.06.2026, 09:46:53
  • 5
#napierala
ale że bunga-bunga Berlusconi to bohater XX wieku wg doktora?!
HowardRoark - #napierala 
ale że bunga-bunga Berlusconi to bohater XX wieku wg doktor...

źródło: napierala berlusconi

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 04.06.2026, 09:06:00 via Wykop
  • 0
@jz25: W pewnym sensie tak, ale nadal jest monarchistą czyli do końca się głupoty nie oduczył.
  • Odpowiedz
Netanstachu
Netanstachu
06.04.2026, 17:58:51
  • 11
Chłop kiedyś chciał być architektem, nawet se podręcznik kupił. Śmiechu warte #przegryw
Netanstachu - Chłop kiedyś chciał być architektem, nawet se podręcznik kupił. Śmiechu...

źródło: 1000024259

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 02.06.2026, 21:10:40 via Wykop
  • 0
Uniknąłeś parszywego losu
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
31.05.2026, 18:44:55
  • 7
#napierala dzisiaj rozpatrywanie wniosków o ułaskawienie
00kkmaniekk00 - #napierala dzisiaj rozpatrywanie wniosków o ułaskawienie

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 01.06.2026, 00:35:06 via Wykop
  • 0
@00kkmaniekk00: Już jedna amnestia była, i g00wno się zmieniło
  • Odpowiedz
HowardRoark
HowardRoark
HowardRoark
31.05.2026, 17:59:22
  • 8
#napierala

Piotruś był kiedyś wspaniałym solarnym wojownikiem phrawicy, było to 16 lat temu w serwisie prawica.net
HowardRoark - #napierala 

Piotruś był kiedyś wspaniałym solarnym wojownikiem phrawic...

źródło: napierala jako prawicowiec

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 31.05.2026, 18:10:12 via Wykop
  • 3
@HowardRoark: Młody Napieron był Korwinistą. Potem podczepił się pod portal Wielomskiego jak mu wolny rynek, paróweczki się znudziły. Był filmik gdzie Wielomski mówi o tym jak to go tam tolerowali mimo że jako ateusz i liberał im tam nie pasował. Niestety kanał z filmikiem już nie istnieje.
Rustleman - @HowardRoark: Młody Napieron był Korwinistą. Potem podczepił się pod port...

źródło: GF1dEMxWMAA97DD

Pobierz
  • Odpowiedz
Rustleman
Rustleman 31.05.2026, 18:19:36 via Wykop
  • 2
@HowardRoark: Bo napierała, jako narcyz-atencjusz, robi gałę platonicznie, czyli za darmo
  • Odpowiedz
Rustleman
Rustleman 31.05.2026, 18:20:52 via Wykop
  • 1
@00kkmaniekk00: Albo miał za dziadka jakiegoś Kałmuka wracającego spod Berlina do domu, albo od picia ma takie oczka opuchnięte i buzię okrągłą.
  • Odpowiedz
masonios72
masonios72
31.05.2026, 10:54:49
  • 8
Czy obecny r--------l w Paryżu jest tymi "zamieszkami raz na kilka lat na przedmieściach, po których jest spokój"?
Pytam, bo zaraz mistrzostwa na których gra Francja, Algieria i Maroko więc wg teorii pana Napierały powinno być już spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#napierala
masonios72 - Czy obecny r--------l w Paryżu jest tymi "zamieszkami raz na kilka lat n...

źródło: 2026-05-31_12h53_24

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 31.05.2026, 13:22:46 via Wykop
  • 3
@masonios72: A w Polsce taki spokój że aż wstyd
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
28.05.2026, 19:39:41
  • 10
#napierala
vZGLSjkzfn - #napierala

źródło: HZ1YY

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 28.05.2026, 21:50:01 via Wykop
  • 6
@00kkmaniekk00: Chciałem zrobić mem na postawie Moby Dicka gdzie Napierała to kapitan Ahab (Enhab), a Bartosiak to Moby Dick - obiekt jego obsesji i nienawiści. Ale koncept wydawał mi się strasznie zagmatwany.
  • Odpowiedz
Zaklad_niebezpieczny
Zaklad_niebezpieczny
Zaklad_niebezpieczny
28.05.2026, 19:24:21
  • 13
#napierala

"Stanowski mnie nienawidzi"

Stanowski ma w dupie takie smierdzącego pierda jak ty Napierała.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 28.05.2026, 19:30:07 via Wykop
  • 8
@Zaklad_niebezpieczny: Napieron stalkował Barta na publicznych wydarzeniach, jakby mógł robiłby to samo ze Stano
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
27.05.2026, 19:55:59
  • 3
#napierala Z tego co się orientuję to powinien to robić. Darowizn raczej nie musi rozliczać (kwota wolna 5733 zł od jednej osoby w 5 latach, ale może ktoś mu jakieś duże sumy dawał, nie wiem), ale US często uznaje stałe wsparcie za przychód, więc taka działalność może być opodatkowana. Biorąc pod uwagę jego nieogarnięcie to pewnie o tym nie wie i może się zdziwić

Czy Napierdziała rozlicza pieniążki od patronów

  • Tak 15.5% (9)
  • Nie 84.5% (49)

Oddanych głosów: 58

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustleman
Rustleman 27.05.2026, 22:23:56 via Wykop
  • 1
@00kkmaniekk00: Kurna nie wiem co o tym myśleć - czy ja bym popełnił towarzyskie samob00jstwo i pogrzebał karierę naukową robiąc z siebie totalnego pajaca za +10k na rękę? Kasa to kasa, ale jednak mam godność.
  • Odpowiedz
Rustleman
Rustleman 28.05.2026, 17:39:34 via Wykop
  • 1
@HowardRoark: Keltuz to inny Piotr Napierała z Poznania, nie sądzę żeby Kapitan Enhab miał magistra inżyniera z architektury bo on matematyką gardzi, chociaż nazwa biura "Habitat" jest śmiechowa.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.07.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 10.06.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking