Pracowałem w dwóch dziadowskich firmach z angielskim i niemieckim, a teraz jeżdżę solówka i to jest życie. Do tego nabijam punkty na kartę, gdy tankuje auto i wychodzi mi tak 3-4 kawki albo hot dogi w miesiącu za free #profity #zycietruckera #czujedobrzeczlowiek #pracbaza
#zycietruckera Kolejne rozterki do pracowników najlepszego zawodu na swiecie. Otóż, woleli byście sytuacje w pracy gdzie macie dużo lepsze i czyste auto, np scanie 500S, volvo aero XXL jednocześnie przy mniejszej pensji czy sytuację druga gdzie zarobki sa duzo lepsze, praca poukładana ale iveco sway czy jakis starszy zajechany MAN?
@Dzesidzejms: auto bez znaczenia, ma być sprawne. Zarobki zawsze względem wykonanej pracy. Robisz dużo, a auto mało pali? Dobrze zarobisz. Tak w skrócie
Mam do oddania abonament na internet światłowodowy.
Próbuje tutaj ostatni raz (╯︵╰,) kogoś znaleźć i promis
Wyprowadziłem się z mieszkania w lipcu zeszłego roku, natomiast umowa na #internet obowiązuje mnie do końca 2026 roku. Abonament kosztuje 35 zł miesięcznie i obejmuje internet o prędkości 500 Mb/s zarówno pobierania, jak i wysyłania danych. Umowa jest prosta i przejrzysta, bez ukrytych kosztów, a modem
@adamsowaanon: ludzie to debile, kierowcy czy to zawodowi czy osobówek na drodze są w stanie o-----ć wszystko byle by się powyprzedzać żeby potem wybierać sos do hotdoga przez 5min
Zastanawia mnie skąd ludzie godzą się na taką pracę i przede wszystkim skąd mają tyle siły żeby tak wytrwać? Widziałem jeszcze gorsze oferty oczywiście, ale to taka z tych pierwszych z brzegu. To jest dewastacja zdrowia, a gdzie czas wolny, gdzie czas na odpoczynek?
Mam zamiar w czerwcu p--------c sie z plecakiem na 2-3 tygodnie do #japonia na samotnego spierdotripa spiac po hostelach i jezdzac pociagiem z miasta do miasta. Jakies rady co jest super polecane do odwiedzenia, zjedzenia?
sory ale te twoje wysrywy stają sie już nudne, piszesz kolejny raz jaka to beznadziejna praca, zarzekasz sie po raz enty że wsiadasz po raz ostatni za kierownice a potem cykl narzekania zaczynasz od
ehh jutro ruszam w kolejną trasę i już mnie skręca na samą myśl
i to nie jest tak, że mam p--------ą robotę, wręcz przeciwnie, bo robota jest prosta i idealnie wpasowuje się w moje preferencje bo: mam te wymarzone hehe 500 dniufki jeżdżę chłodnią i kwestia załadunków i rozładunków mnie
strasznie mi się już nie chce jeździć, umowę mam do końca marca i nie wiem czy dotrwam do końca, jednocześnie współczuję każdemu kto zajmuje się tym zawodem na co dzień
@sikpi: to jakie masz oczekiwania, co byś chciał robić? Sam już wielokrotnie odkładałem karte kierowcy do śmietnika i tak samo wielokrotnie grzebałem w śmieciach żeby ją odkopać
#bekaztransa #zycietruckera #transport #pracbaza Ile tak realnie zarabia kierowca śmieciarki? Praca na dwie zmiany po 8h + ewentualnie nadgodziny jeśli wyjdzie powyżej ośmiu godzin. Macie kogoś znajomego, osobę w rodzinie? Mam ofertę pracy ale waham się czy nie strzelę sobie w kolano z zarobkami
Do tego nabijam punkty na kartę, gdy tankuje auto i wychodzi mi tak 3-4 kawki albo hot dogi w miesiącu za free #profity #zycietruckera #czujedobrzeczlowiek #pracbaza