Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RandyBobandy

RandyBobandy

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32986
  • Znaleziska 7134
  • Mikroblog 25852
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 42
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
11.05.2026, 06:42:30
  • 3
#polityka

Sekielskk dallej liczy głosy xDDDD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 11.05.2026, 06:48:28 via Wypiek
  • 1
@kwiat_pustyni626 No dobrze by było żeby ktoś je w końcu policzył.
  • Odpowiedz

367

Tania żywność z Ameryki Południowej uderzy w rolników. Unia robi sobie 'jaja'

Tania żywność z Ameryki Południowej uderzy w rolników. Unia robi sobie 'jaja'

Obawy o to, jak umowa Mercosur wpłynie na europejski rynek słychać od dawna. Chodzi nie tylko o większą konkurencję z którą będą musieli poradzić sobie producenci ze Starego Kontynentu, ale także o zdrowie. Wiele towarów, które dzięki temu porozumieniu będą mogły trafiać do Europy nie spełnia unijny

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.05.2026, 08:47:43
  • 126
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    gospodarka
  • #
    rolnictwo
RandyBobandy
RandyBobandy 10.05.2026, 14:00:03 via Wypiek
  • -2
Droga żywność z p0lski uderza w kieszenie konsumentów.
Szczyt k---a bezczelności. Ty robaku p0lski masz kupować droższą żywność, bo pan rolnik boi się konkurencji xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rutkins
rutkins
10.05.2026, 12:15:43
  • 27
#stanowski #kanalzero

Dziś rocznica tego wpisu.
Przypomnijmy go sobie.
Rok temu Nawrocki wkładał łeb do samochodu Stanowskiego i prosił żeby w niego nie wątpił.
rutkins - #stanowski #kanalzero

Dziś rocznica tego wpisu.
 Przypomnijmy go sobie. 
R...

źródło: 1000023304

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 10.05.2026, 12:38:50 via Wypiek
  • 0
@rutkins Sranowski jak niewierny Tomasz xD
  • Odpowiedz
zbyszek-ogrodowy
zbyszek-ogrodowy
09.05.2026, 20:01:29
  • 2
Jedna z najbardziej odczuwalnych niedogodności życia tutaj (podmiejska działka rekreacyjno ogrodnicza)? Woda. A właściwie jej okresowy brak zimą. W cieplejszych miesiącach wszystko jest dość proste - dostęp do wody jest, nawet jeśli nie bezpośrednio w środku. Da się funkcjonować i szybko przestaje się o tym myśleć.

Zimą sytuacja się zmienia. Dostęp do wody staje się ograniczony, czasem znika na dłuższy czas. Trzeba się na to przygotować wcześniej. Woda przestaje być czymś oczywistym.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 09.05.2026, 20:02:56 via Wykop
  • 0
Jedna z najbardziej odczuwalnych niedogodności życia tutaj?


@zbyszek-ogrodowy: Tutaj, czyli gdzie?
  • Odpowiedz

482

Nowy rząd Węgier chce przyjąć euro do 2030 roku

Nowy rząd Węgier chce przyjąć euro do 2030 roku

Jedynie 6 krajów Unii Europejskiej nie należy do strefy Euro: Szwecja i Dania jako stare kraje Unii oraz Polska, Rumunia, Czechy, Węgry.

matixrr
z
dw.com
dodany: 09.05.2026, 08:34:43
  • 332
  • #
    wegry
  • #
    europa
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
RandyBobandy
RandyBobandy 09.05.2026, 20:00:51 via Wykop
  • 0
A dumny naród p0lski lubi być ruchany przez banki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandyBobandy
RandyBobandy 09.05.2026, 18:33:49
  • 4
Stopień upodlenia i serwilizmu u prawicy nigdy nie przestanie mnie zadziwiać xD

#trump #usa #bekazprawakow

https://yougov.com/en-us/articles/54707-how-many-americans-think-they-could-beat-donald-trump-in-a-fight
RandyBobandy - Stopień upodlenia i serwilizmu u prawicy nigdy nie przestanie mnie zad...

źródło: 1000009130

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FOTEL
FOTEL
09.05.2026, 18:54:00 via Wykop
  • 0
Ba, nie bez powodu gardzą hasłem równości i gloryfikują klasizm i hierarchię.
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
09.05.2026, 19:16:16 via Wykop
  • 0
@RandyBobandy: amerykański chłop = beciak, p----ś, miękiszon tak jak u nas nawet szony mają większe jaja niż chłopy w kryzysie wieku średniego
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy 07.05.2026, 19:13:50
  • 0
Antyszczepy, mam nadzieję, że będziecie mieć jaja, i znowu nie pozwolicie Gatesowi was zaczipować, mam nadzieję również, że 40% śmiertelność was nie przestraszy. Co ja gadam, na pewno was nie przestraszy, wy jesteście twardzielami, a nie "pedałami w rurkach", wystarczy trenować układ odpornościowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hantawirus #pandemia #soros #szczepienia #antyszczepionkowcy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
07.05.2026, 19:33:05 via Wykop
  • 0
@xyz_xyz: Nie ma paniki, chcę tylko przypomnieć antyszczepom o ich ideałach. Część ludzi z tego statku wróciła jakoś do domów. Stewardessa z samolotu, w którym ktoś ze statku leciał jest w szpitalu z podejrzeniem wirusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
07.05.2026, 19:43:19 via Wykop
  • 1
powinni zatopic ten prom


@xyz_xyz: Niech płynie przez cieśninę Ormuz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
08.05.2026, 12:35:38 via Wypiek
  • 0
@qetua Na taką postawę właśnie liczę ty mój twardzielu. Masz rację, jakby była kolejna pandemia, to na pewno będą kłamać co do śmiertelności, nie daj się!
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
08.05.2026, 13:25:21 via Wypiek
  • 0
@qetua Jaki typ, wierzy że wirusy istnieją, bk z cb xD
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
08.05.2026, 16:30:33 via Wypiek
  • 0
@qetua Czyli nie wierzysz w wirusy?
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
08.05.2026, 22:25:40 via Wykop
  • 0
@qetua: Spowiadaj się tu, albo pójdziesz do piekła.
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
08.05.2026, 22:32:02 via Wykop
  • 0
@qetua: Wiara w wirusy to aż tak drażliwy temat dla ciebie, synu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mehhhhhhh
Mehhhhhhh
08.05.2026, 14:34:51
  • 3
#ufo ten też mocny
Mehhhhhhh - #ufo ten też mocny

źródło: IMG_3552

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 08.05.2026, 15:57:11 via Wykop
  • 1
@Mehhhhhhh: Papież już rozwiązuje kościół katolicki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lord-nihilus
lord-nihilus
08.05.2026, 14:53:39
  • 16
I po co w ogóle się starać? ¯\(ツ)/¯

#blackpill #pieklokobiet
lord-nihilus - I po co w ogóle się starać? ¯\(ツ)/¯

#blackpill #pieklokobiet

źródło: 1000055481

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 08.05.2026, 15:04:20 via Wykop
  • 0
@lord-nihilus: W czym problem?
  • Odpowiedz
Monsieur_V
Monsieur_V
08.05.2026, 12:46:45
  • 1
#ufo #disclosure

https://www.war.gov/medialink/ufo/release_1/65_hs1-834228961_62-hq-83894_section_1.pdf
MonsieurV - #ufo #disclosure

https://www.war.gov/medialink/ufo/release1/65hs1-834228...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 08.05.2026, 12:56:37 via Wypiek
  • 2
@Monsieur_V UFO spawane po pijaku. Kosmici mają polskie pochodzenie confirmed!
  • Odpowiedz

641

Kolejny Żyd szydzi z chrześcijaństwa w atakowanym Libanie

Kolejny Żyd szydzi z chrześcijaństwa w atakowanym Libanie

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych podkreśliło, że "pogarda, z jaką potraktowano figurę Matki Boskiej, obraża wrażliwość chrześcijan" i przypomniał o konieczności poszanowania wolności religijnej na świecie.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 07.05.2026, 16:42:35
  • 46
  • #
    liban
  • #
    izrael
  • #
    wojna
  • #
    zydzi
  • #
    chrzescijanstwo
  • #
    religia
RandyBobandy
RandyBobandy 08.05.2026, 01:29:20 via Wykop
  • -10
Katolskie płatki śniegu w natarciu xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

manifoldboosted
manifoldboosted
07.05.2026, 20:54:10
  • 2
60% zwycięstw, 55% podiów i 53% punktów. Jeden rzekomo to talent generacyjny i przyszły mistrz świata drugi to okropny teamamte i rzemieślnik bez prędkości na mistrza.

Odsuwając sympatie na bok. Carlos był zajebiście blisko Leclerca. To pokazuje nam gdzie mniej więcej jest norris, który w 2 sezonie prawie zrównał sie z carlosem punktami. Obecnie lando przeszedł niesamowitą drogę od 2020 roku a Leclerc ciągle zdaje sie stać w miejscu. #f1
manifoldboosted - 60% zwycięstw, 55% podiów i 53% punktów. Jeden rzekomo to talent ge...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 07.05.2026, 20:56:48 via Wykop
  • 1
@manifoldboosted: Leclerc stoi w miejscu w Ferrari, a Sainz pokazuje swoje rzemiosło w Williamsie xd
  • Odpowiedz
nasser
nasser
07.05.2026, 20:44:57
  • 0
Rosja dostaje w------l, Natan Jahu to zbrodniarz wojenny, jak jego cały gabinet. Chiny będą próbowały przejąć Tajwan bez wystrzału.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 07.05.2026, 20:50:56 via Wykop
  • 0
@nasser: Najwyższy czas wykorzystać zawieruchę, sprzymierzyć się z Putinem, i zająć Zaolzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
psi-nos
psi-nos
psi-nos
06.05.2026, 14:25:04
  • 0
Czy to ja źle czytam tę grafikę, czy ktoś za europejskie pieniążki robi "rzetelne" dziennikarstwo? Chodzi mi o to, że porównywane są 2 okresy trzydziestoletnie z jednym rocznym (wiadomo że w 30x razy dłuższym okresie padnie więcej rekordów, oczywiście w obie strony).
#polityka
psi-nos - Czy to ja źle czytam tę grafikę, czy ktoś za europejskie pieniążki robi "rz...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 06.05.2026, 15:30:29 via Wykop
  • 4
@psi-nos: Ale w tych trzydziestoletnich okresach to oczywiste, że to są średnie granice występowania ujemnych temperatur. Chociaż pojedynczy rok 2025 to faktycznie może być jakaś anomalia, ale jednak trendy są oczywiste i widoczne gołym okiem dla każdego, kto trochę żyje na tym świecie.
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy 07.05.2026, 19:10:20 via Wykop
  • 0
@psi-nos: Może chodzi o to, że klimat ustalany jest przez wieloletnie obserwacje, przynajmniej 30 lat wg wiki, więc porównanie dwóch trzydziestoletnich okresów do pięcioletniego też nie ma sensu, bo to za krótki okres, aby mówić o zmianach klimatu.
Musimy poczekać jeszcze 25 lat, żeby porównać do kolejnego 30-letniego okresu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
07.05.2026, 14:16:15
  • 24
#polityka Co za kvrwa referendum znowu... Gdzie jest o 1/3 tańszy prąd, ruro!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 07.05.2026, 16:39:35 via Wypiek
  • 1
@na_pierwszej_linii_kas I gdzie jest 200 mld na wojsko.
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1
07.05.2026, 15:27:35
  • 2
Szpitali nie stać na papier toaletowy... uśmiechacie się? Bo mi już nie jest dawno do śmiechu. Za to KO dołożyło do wyżywienia więźniów. Dbają o elektorat.

#polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 07.05.2026, 16:36:28 via Wypiek
  • 0
@MadMan1 No nie wiem czy polscy chłopi tęsknili za pańszczyzną tak jak ty za pisem xD
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
07.05.2026, 16:10:35
  • 9
#polityka #kanalzero #cejrowskicwel

Kolejny prawicowy oranguten w prawackim zoo zero, który ostatnio przyznał, że nabrał się na Trumpa.
Dodam tylko, że w tamtym nagraniu Cejrowski stwierdził, że Trump wcześniej nie klamał a teraz nagle ktoś sprawił, że zaczął...z tego co pamiętam to Trump zawsze kłamał.
Konserwatyzm to upośledzenie umysłowe.
Aldona_Lipska - #polityka #kanalzero #cejrowskicwel 

Kolejny prawicowy oranguten w p...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 07.05.2026, 16:33:16 via Wypiek
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
07.05.2026, 16:15:24
  • 2
#polityka
Ostatnio bylo głośno ze 25% Polaków jest za wyjściem z UE. W referendum w 2003 za niewchodzniem bylo 22.6%....Ale jak ktos pamieta tamte czasy to wie ze to troche inaczej wyglądało.

W 2003 roku najwieksza niewiadoma bylo to czy do urn pójdzie +50% osób. Osoby antyunijne głównie zbojkotowały to referendum licząc ze będzie poniżej 50% i nie będzie wiążące.

Wiec prawdopodopodobnie to nie 22,6% bylo przeciwko.
fidelio-fidelio - #polityka 
Ostatnio bylo głośno ze 25% Polaków jest za wyjściem z U...

źródło: 1000143176

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 07.05.2026, 16:31:23 via Wypiek
  • 3
@fidelio-fidelio Tylko że do wyjścia z UE nie potrzeba żadnego referendum, wystarczy zwykła większość w sejmie i podpis sutenera.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24
  • Strona 4 z 24
  • >

Randy Bobandy

  • Sunnyville

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking