@Outline: https://www.youtube.com/watch?v=2m-Cva8wYl0 zobacz sobie i oceń. W skrócie, bardzo niska rozdzielczość, tak samo gra często nie trzyma stałych 30 fps, podczas jazdy autem gra wygląda jak rozmazana papka. Ta gra nigdy nie powinna wychodzić na XO.
To już ponad 2 miesiące temu, ale czy ktoś pamięta jeszcze sprawę upamiętnienia Jana Pawła II w pociągach Express Intercity Premium (Pendolino)? 2 kwietnia pasażerowie mogli usłyszeć specjalny komunikat poświęcony papieżowi i obejrzeć krótką animację. Konduktorzy i kierownicy pociągów mieli tego dnia przypięte do klap służbowych marynarek żółto-białe przypinki, a ci, którzy normalnie noszą w nich znaczek PKP Intercity, zastąpili go flagą papieską. Poza tym na wybranych trasach rozdawano pasażerom kremówki. Czy
#cyberpunk2077 #xbox
zobacz sobie i oceń. W skrócie, bardzo niska rozdzielczość, tak samo gra często nie trzyma stałych 30 fps, podczas jazdy autem gra wygląda jak rozmazana papka. Ta gra nigdy nie powinna wychodzić na XO.
Komentarz usunięty przez autora